Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba jakiś portable "subwoofer" z bierną membraną  :rotfl:



Na stopa zabrała się dziewczyna. Po chwili jazdy kierowca pyta się: 
- Nie boisz się tak jeździć autostopem? No wiesz, jesteś ładna, atrakcyjna. Mógłbym wykorzystać sytuacje, skręcić do lasu i... 
- Wie pan, wychodzę z takiego założenia - lepiej mieć 15 cm w dupie niż 25 km w nogach...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale faktycznie tym audi to szedł jak burza :wink: dobra reklama zimówek :rotfl:

 

Więc tak... Odnośnie audi i "pługu" to wystarczy chwila nieobecności przez weekend i już jakaś afera z babciową. :D

Nie to nie moje auto i to nie mój pomysł, poza tym moja ma religi w alu ta czarne.

Natomiast potwierdzam. A6 C4(zwłaszcza w quatrro, gdyż ma na pełnym torsenie a nie jak większość obecnych aut na Haldexie) zjada większość aut w trudnych warunkach ma dość spory prześwit, dlatego ja zawsze na zimę mam ściągniętą osłonę platikową pod silnikiem aby nie połamać i zapylam tam gdzie inni stoją, raz tylko się zakopałem ale auto wbiło się w jakieś ...60 cm śniegu i zawisło na podłodze tak ,że koła mi uniosło.... :rotfl:

Reasumując gniostia nie łamiotsia, nie to te nowe gówniane platikowe zabawki.

 

Troszkę wieśniackie wykonanie braci Rosjan ale daje jakieś tam pojęcie co babciowa potrafi odnośnie ciężkich warunków drogowych. Pokażcie mi drugie auto nie terenowe , które samo wyjdzie z takich opresji na szosowych oponach. :wink:

 



A tu proszę jak Subaru Outback z 3 litrową benzyną i 4x4 dostaje w d... pę od A6ki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi:
- Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem?
- No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, ze zrobiłbym dla ciebie
wszystko!
- Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym wiec do ciebie małą prośbę czy
przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak
wiesz, janie jestem w stanie tego zrobić.
- Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień.
- Dziękuje ci mój przyjacielu.
Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę. Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to
córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w końcu poddaje się instynktom i mówi:
- Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał.
- Niemożliwe! - mówi jedna.
- Nieprawdopodobne! - mówi druga.
- No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię.
Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy...
- Obie?
- Tak, tak, obie! Dzięki, stary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi atrakcyjna młoda dziewczyna do spowiedzi:

- Co Cię sprowadza niewiasto? - pyta ksiądz

- Popełniłam grzech ojcze. Wielki grzech - odpowiada dziewczę

- A jakiż to grzech? - dopytuje klecha

- Uprawiałam seks analny...

- Oj.... To będzie Piekło.

- Właśnie już piecze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliły mnie te czerwone skarpetki  :rotfl:  (ciekawe czy to nie biskup jaki :wink: ), przeglądając (czytając) opis odniosłem wrażenie, że te odsłuchy są jakieś wyimaginowane i na te odsłuchy działa tylko ludzka psychika w postaci ilości zer po pierwszej cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już chyba wolał bym zainwestować w ten sprzęt http://tablica.pl/oferta/zestaw-car-audio-glosnik-earthquake-i-wzmacniacz-rockford-punch-250-ID29PWx.html#ce2940210e;r:;s:



Jak by się ktoś nie dopatrzył, to prawie jak ze sklepu forumowego, http://tablica.pl/oferta/wzmacniacz-wzd100w-mp3-4-laptop-do-glosnikow-sufitowych-i-nie-tylko-ID16dY1.html#a64ecb5ec0;r:;s: i jeszcze z takiego zasilacza nawet te 30W na kanał (chyba powinno być 30mW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drogie Dzieci czytanki  :hyhy: 

Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach.

Bawią się w piaskownicy dziewczynka i chłopczyk. Chłopczyk zaczyna rozmowę:
-Ja mam siusiaka a ty nie masz!
Dziewczynka na to:
-Dobrze ale jak będę dorosła to będę miała siusiaków ile będę chciała!!


Córka nowego ruskiego biznesmena przychodzi do ojca i oświadcza, że wychodzi za mąż.
- Za kogo?
- Za popa.
- Zwariowałaś?
- Miłość, tato... Serce, nie sługa. - No dobrze, przyprowadź go jutro. Córka przyprowadza młodego diakona. Jedzą, piją. Ojciec mówi:
- Wiesz, że moja córka co miesiąc musi mieć inną kreację za 10.000 dolców? Jak wy będziecie żyć? Jak ty ją utrzymasz?
- Bóg pomoże...
- A jeszcze ona przyzwyczajona co tydzień latać do fryzjera do Paryża. I co?
- Bóg pomoże...
- Ona jeździ tylko Ferrari i Porsche, i musi mieć zawsze najnowszy model.
Jak ty sobie wyobrażasz życie z nią?
- Bóg pomoże...
Gdy narzeczony poszedł, córka pyta biznesmena: - I jak, tato, spodobał ci się?
- Burak, to prawda, ale podobało mi się, jak mnie nazywał Bogiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...