Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z serwisu balledro:

 

Ponieważ mieliśmy dużo uwag od klientów że montaż głośników na wcisk poprzez specjalne blaszki ma wadę, która objawia się brzęczeniem metalowych blaszek na wcisk proponujemy na tej aukcji profesjonalne rozwiązanie stosowane w salonach car-audio, a mianowicie do każdego kompletu głośników dokładamy pół laski kleju na ciepło. Wystarczy nawet zapalniczką rozgrzać klej i najzwyczajniej zalać nim włożony na podszybie głośnik. Dzięki temu montaż jest stabilny, trwały i nic nie brzęczy, a jak będzie trzeba głośniki wyjąć to jest to klej w postaci gluta który można przy odrobinie siły odkleić od plastiku.

 

Kto z Was stosuje takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwisu balledro:

 

Ponieważ mieliśmy dużo uwag od klientów że montaż głośników na wcisk poprzez specjalne blaszki ma wadę, która objawia się brzęczeniem metalowych blaszek na wcisk proponujemy na tej aukcji profesjonalne rozwiązanie stosowane w salonach car-audio, a mianowicie do każdego kompletu głośników dokładamy pół laski kleju na ciepło. Wystarczy nawet zapalniczką rozgrzać klej i najzwyczajniej zalać nim włożony na podszybie głośnik. Dzięki temu montaż jest stabilny, trwały i nic nie brzęczy, a jak będzie trzeba głośniki wyjąć to jest to klej w postaci gluta który można przy odrobinie siły odkleić od plastiku.[/size]

 

Kto z Was stosuje takie rozwiązanie?[/size]

 

Patrz kurde nie wpadłem na ten pomysł :rotfl:

 

Dzieki Dan --- całe życie człowiek się uczy :rotfl:

 

Bye bye brzęczące głosniki, blaszki tapicerki --- :rotfl: właśnie kupiłem 5 dużych kartonów tego termogluta --- mam nadzieje że pomoże :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja startuje! I naj#$bie Was wszystkich!!!*

 

http://mistrzowie.org/585066

 

 

 

 

 

 

 

 

*dobrze że internet jest anonimowy. Nie będę się musiał cały czas oglądać za siebie idąc do roboty :rotfl: 

 

 

 


Wypastujecie sobie mojego avatara na klacie :rotfl: coś tak jak Wojak w MMA :rotfl:

Będą musieli cały czas się kołysać żeby kotek machał głową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...