Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Facet przejeżdżający przez małe miasteczko w Teksasie wszedł do miejscowego baru. Zamawiając piwo zauważył stojący za barem olbrzymich rozmiarów gliniany sagan wypełniony 10-cio dolarówkami. Zaintrygowany tą olbrzymią ilością pieniędzy zapytał, co to jest - wtedy otrzymał odpowiedź, że to zakład i ten co wygra kasuje wszystko!
- Zakład? A o co się zakładacie?
- Tego nie mogę powiedzieć, wpierw musisz dołożyć 10$ do gara a wtedy się dowiesz.
Bez namysłu wyjął 10$ i położył na stosie. Wtedy to barman wyjaśnił, że sprawa jest w zasadzie prosta i trzeba wykonać trzy zadania:
1. Wypić duszkiem kufel meksykańskiej Tequili pieprzówki, zaprawionej chili bez zrobienia najmniejszego grymasu.
2. Wejść w ogrodzenie na zapleczu baru, w którym jest bullterier morderca i wyrwać mu gołymi rękoma obolały ząb, gdyż pies szaleje z bólu.
3. To już przyjemność, należy iść na pięterko i dać 92-letniej babci orgazm, gdyż nigdy go nie miała!
Facet po usłyszeniu warunków stwierdził z przekąsem, że jeszcze nie oszalał i już o nic więcej nie pytał. Po wypiciu jednak kilku piw i whisky raptem zawołał:
- Dawaj ten kufel Tequili! Po otrzymaniu kufla wypił go duszkiem, zrobił się purpurowo-czerwony na twarzy, łzy mu pociekły po policzkach, lecz mina mu nie drgnęła. Po kilku minutach, gdy doszedł do siebie zapytał bełkocząc, gdzie jest ten pies i chwiejnym krokiem wyszedł... W barze zamarło, gdyż z podwórka słychać było przerażające odgłosy, szczekanie, warczenie, wrzaski, łomot i na koniec wycie psa... I cisza. Kilka osób się przeżegnało - no zabił chłopa! W tym to momencie facet wchodzi z powrotem do baru.
Ubranie w strzępach, cały podrapany i upaćkany. Rozgląda się przekrwawionym wzrokiem po obecnych i wybełkocze:
- No gdzie jest teraz ta babcia, którą boli ząb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropopo..

Zdzisław Nowak ogląda CNN. Występują szefowie światowych mocarstw.

 

Wywiad z Sarkozym:

- Z kim by się pan ożenił, gdyby nie był żonaty z Carlą Bruni?

- Z moją kochanką. Bo to typowo francuskie.

Nowak komentuje: - Debil.

 

Wywiad z Obamą:

- Z kim by się pan ożenił, gdyby nie był żonaty z Michelle?

- Z Michelle. Bo to typowo amerykańskie.

Nowak: - Debil.

 

Wywiad z Tuskiem:

- Z kim by się pan ożenił, gdyby nie był żonaty z Małgosią?

- Z Polską. Polska to moja jedyna miłość!

Nowak wstaje, podbiega i obejmuje telewizor:

- Prawdziwy Polak, dżentelmen i człowiek honoru! Wyruchał, więc się ożeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohole : 

Tequila - liznąłem, wypiłem, zagryzłem.
Martini - zamówiłem, wypiła, seks.
Brandy - otworzyłem, zamknąłem, wyrzuciłem.
Mołdawskie wino - wypiłem, wstałem, pobiegłem, nie zdążyłem.
Drogie francuskie wino - kupiłem, schowałem, stoi w barku.
Wódka - wypiłem, zachciało się, uwiodłem, nie stanął, wstyd, zasnąłem.
Whisky - otworzyłem, spróbowałem, zamknąłem, dałem w prezencie.
Szampan - kupiłem, wypiła, płacze, śmieje sie, śpi, wiozę do domu.
Piwo - wypiłem, wysikałem się, wypiłem, wysikałem się, wypiłem, wysikałem się, wypiłem, zasnąłem, wysikałem się.
Śliwowica - wypiłem, obudziłem się w innym mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki fajny opis ogłoszenia sprzedaży kolumn głośnikowych:

 

Witam.Ogłoszenie wystawiam w imieniu kolegi.Ma on do sprzedania kolumny głośnikowe moc muzyczna 600 VAT największe głośniki to TESLA TVN 312/08,średniotonowe to ARN 150/08,cykacz GDWK 10/160-F ,tubowe wysokosprawne,moc znamionowa 250VAT,bass reflex przód/tył,pasmo przenoszenia 25_25000 herców.Kontakt wyłącznie na telefon.POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...