Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spotykają się dwaj przyjaciele elektrycy.

- Ożeniłeś się? - pyta pierwszy.

- Nie, jeszcze nie. Szukam trójfazowej żony.

- ?

- W kuchni - pani domu, w łóżku - dziwka, w gościach - piękność.

Po kilku miesiącach spotykają się znowu. Pierwszy pyta:

- I co? Znalazłeś trójfazową kobitkę?

- Znalazłem, tylko ma przesunięcie w fazie. W kuchni - piękność, w łóżku pani domu, w gościach - dziwka...

 

Dzwoni blondynka na policję:

- Dokonano kradzieży w moim aucie. Skradziono deskę rozdzielczą, kierownicę, pedał gazu, hamulec, radio itp.

Rozłączyła się.

Za chwilę dzwoni:

- Przepraszam, zgłoszenie nieaktualne, usiadłam na tylne siedzenie.

Edytowane przez zaczek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu młody gniewny:

 

" witam chciałbym kupić 2 takie głośnik PY-BL300A10 i tego wzmacniacza PY-A4E76R tylko sie zastanawiam czy mi będzie grało dobrze... oglądałem filmiki na yt i tam im wszystko ładnie grało... i czy zmostkować ten wzmak żeby były 2 kanały po 300rms i 1 kanał na 1 głośnik czy nie mostkować i dać2 kanały na 1 głośnik ?? I czy bym mógł jeszcze podłączyć jakieś tweety za 40zł do tego... i czy muszę kupywać kondensator do tego bo nie chce mieć tego w samochodzie tylko w domu i mam zasilacz od komputera 300W no i czy ten zasilacz mi to zasili czy będzie przerywać i będzie potrzebny kondensator... "

 

Dzieci neo i jedyny autorytet jutjube :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia z savoir-vivre'u. Prowadzi kobieta, wśród uczestników sami panowie. Pani zadaje pytanie:

- Jesteście na przyjęciu lub w restauracji. Musicie udać się w pewne miejsce. Jak usprawiedliwicie przed swoją towarzyszką swą chwilową nieobecność.

- Idę się wysikać - padła propozycja z sali.

- No niestety - odparła prowadząca,słowo "wysikać" może zostać uznane za prostackie i grubiańskie.

- Przepraszam, ale muszę udać się do ubikacji - zgłosił się inny uczestnik.

- No cóż - prowadząca na to - mówienie o ubikacji przy jedzeniu trudno zaliczyć do kanonów kultury. Może jakieś inne

- Pani wybaczy - na to kolejny uczestnik - ale muszę udać się uścisnąć kogoś, kogo mam nadzieję przedstawić pani po kolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia w ogródku piele warzywa, dziadek w polu orze. Nagle słychać głos dziadka:- Babkaaaa!!! Kurna, babka! Babcia nie wie o co chodzi, patrzy na dziadka. Ten podbiega, kopa w dupe i mówi:- Dostałem wzwodu po 20 latach, a ty zamiast zdjąć majty i się wypiąć, nic nie zrobiłaś. Wszystko spier.. Na drugi dzień ta sama scenka. Babcia w ogrodzie, dziadek w polu. Nagle znowu dziadek biegnie i coś krzyczy. Babcia nauczona dniem poprzednim, zdjęła gacie, wypięła się. Podbiega dziadek, kopa w d*pe i krzyczy:- Ty byś się tylko ruchała, a nam ciągnik ukradli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do taksówki w Warszawie wchodzi facet i mówi:

- Dzień dobry, poproszę kurs do Gdyni, tylko szybko. I kurs żeby był

za darmo.

Taksówkarz spojrzał i rzecze:

- Oczywiście proszę Pana. Tylko pod jednym warunkiem, przez całą drogę będzie pan trzymał piłkę tenisową w zębach.

Facet myśli, w końcu za darmochę taki kawał i mówi wspaniałomyślnie:

- Zgadzam się!

- To niech pan wysiądzie, piłka jest na haku.

 

 

Wraca mąż do domu i od progu woła do żony:

- Rozbieraj się i do łóżka!

Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał...

Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa

pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą,

razem z głowami i pokazuje:

- Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzeczywiście nie pokręcił coś z tą instrukcją i rzeczywiście tak ma tam napisane , to można by tak jakieś starsze nie dające się już sprzedać autko spalić i do sądu z tym iść ...Pewna wygrana ;)

 

Dystrybutor na bank z oszczędności zatrudnił cudowny i popularny na aukcjach allegro "google translator" do tłumaczenia z Chińskiego na PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba pyta chlopa:

-śmieci to ty wyniesiesz?

Chlop na to:

-jutro...

na zajutrz baba znów pyta chłopa:

-smieci to ty wieniesiesz??

Chłop na to lekko zdenerwowany:

-jutro!

Na 3 dzień baba zdenerwowana znów pyta chłopa:

-wyniesziesz te smieci, czy nie??!!

Chłop wkurwiony jej na to:

-co ja kurwa powiedzialem wczoraj??!!

Baba na to:

-że jutro

Chłop:

-to czego sie czepiasz mnie dzisiaj??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...