Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kamyk znasz sie cos na kulturystyce ?

Moze nie koniecznie, ale kocha sie czepiać...

 

 

Uwazasz ze to jest naturalna forma wypowiedzi człowiek a z pasja, czy raczej jednak nie do konca normalna?

 

Nie interesuje mnie jego pasja interesuje styl wypowiedzi...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=l6d7wGPV618 kolejny taki przyklad, tez Pan z pasja... Tez uwazasz to za naturalne?

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie koniecznie, ale kocha sie czepiać...

Po prostu mam swoje zdanie, nie potrzebuje aprobaty anonimowych "kolegów z forum" z drugiego końca Polski.

 

Nie interesuje mnie jego pasja interesuje styl wypowiedzi..

Co Ciebie tak rozśmieszyło w tym "stylu wypowiedzi"? Hm?

Czy to, że mówi bardzo łamaną polszczyzną czy może to, że zarzuci "mięsem" czasami?

Widać, że się koleś realizuje i że jest zadowolony - póki nie robi innym krzywdy bądź nie namawia do tego jest ok.

Przynajmniej coś osiągnął i ma plany na przyszłość, czego nie można powiedzieć o wielu ludziach na świecie.

Jeżeli odmienność innych Ciebie śmieszy to źle świadczy o Tobie a nie o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinowali na tym filmiku , hamulec, 5 bieg i próba zdławienia silnika... ale coś im nie szło.

 

jakiś czas temu miałem do czynienia z silnikiem elektrycznym który się rozbiegł... nie zadziałał zawór zwrotny na pompie i towar cofnął się w drugą stronę(dość spora różnica ciśnień na ssaniu i tłoczeniu pompy). Silnik 152kW budowy przeciwwybuchowej wyrwało z fundamentu(pękły łapy), pękł cały korpus, wał wyszedł bokiem, pierścień zwierający klatkę leżał kilka metrów od stanowiska... a półsprzęgło kilkanaście metrów dalej..

 

także z rozbiegiem nie ma żartów.. taki mały poważny oftop w niepoważnym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...