Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 8-10.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podobnie jak w zeszłym roku, jednym z nalepiej grających - jeśli nie najlepiej - był system pasywny w Audi A6 (triku77?).

Oprócz tego warte wymienienia są również Mazda 6 pawelszu (świetnie grający woofer) i Nubira nubiego (pomimo suba na +8 :) ).

Do zobaczenia w przyszłym roku, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dales rade sam to ogarnąć ;)

 

Oj nie sam, nie sam. 

 

Pozdrowienia dla wszystkich "zwyroli". Aeron/Sensimilla - Godne zastępstwo Wasylwka. Należałyby się dyplomy. Wbrew pozorom wymagało to od nich wiele poświęcenia.

 

Z mojej strony wielkie dzięki za miłą imprezę. Było dużo lepiej niż w zeszłym roku. Wszystkim którym się choć trochę podobał mój samochód dzięki za głosy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym podziękować Grzegorzowi, Kamilowi i Kubie za organizację takiej imprezy. Wszystkim innym za świetną zabawę. Przywieźli mnie do domu, jestem cały, zdrowy, wszystko mam. Szkoda tylko, że sporo osób się początkowo zapowiadało, a ostatecznie ich nie było. Na pikniku pojawiło się kilka ciekawie grających aut, których można było długo słuchać z przyjemnością.

Czarne A3 Smoka - obawiałem się półśrodków i naciąganego grania z konstrukcji współosiowej Swansa w słupku, który ostatecznie bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Odpowiednio ogarnięte SS 15W (lub jakaś ich wariacja) nie pokazywały jakichś niedomagać ze względu na moc czy rozmiar. Bardzo fajnie wklejony subwoofer w grę wooferów.

Granatowe A6 triku77 - żadne zaskoczenie, ten samochód zawsze grał świetnie. Sprawdzone zestawienie głośników zasilone sprawdzonym tu wzmacniaczem, na który podawany był sygnał z DACa. Może trochę poza grą subwoofera, system bardzo przypadł mi do gustu od dłuższego czasu i jak mogę, to słucham go przy każdej sposobności.

Granatowe Baleno Sinoffa - samochodu ostatni raz słuchałem 2 lata temu i od tego czasu idzie ono konsekwentnie jedną ścieżką do wyznaczonego celu. Suzuki trochę się uspokoiło, poszło bardziej w stronę mojego gustu, da się z powodzeniem słuchać spokojniejszej muzyki, system zrobił się o wiele bardziej uniwersalny. Moim zdaniem, tu na szczególną uwagę zasługuje odgrywanie werbli i kotłów perkusji.

Zielone Daewoo Nubiego - Prosty system grający na sprawdzonych klockach. Ideał do "mocniejszej muzyki". Dół robi zamieszanie w aucie, jest kopliwie, mocno, ale nie mulasto. Góra trochę odstawała poziomem, ale właściciel mówi, że w najbliższym czasie zagości nowy tweeter wraz z zwrotnicą i może być lepiej, za co bardzo trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dotarłem, choć z auta Baltosza wysiadłem ok 17-tej (te koleżanki...)  :cwaniak:

 

 

Masaż- dzięki za spokojne spanie (mówiłem, że odepnę Ci helona  :chytry: ) (odegram się HXem (HXami :P )

 

Organizatorom (K@mil, balancer, lksgrzegorz) za ogarnianie.

 

Raadkowi- za danie fory w trzymaniu :P *

 

 

Jutro wrzucę jakieś foty, bo kilka zrobiłem.

 

 

 

* Jeszcze raz będzie na dwie rundy, to wypier****dole ten glośnik do wody i będzie po zawodach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już w robocie siedzę  :kwasny:

 

dzięki wszystkim za udaną jak co roku imprezę oaraz wielkie ukłony dla organizatorów za mega sprawne ogarnięcie całego zamioeszania  :super::padam:

 

Miejscówka w tym roku była naprawdę mega  :ok:

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też już w domu :)

Wielkie podziękowania dla organizatorów za świetne ogarnięcie pikniku! I dla wszystkich pozostałych za świetną zabawę, warunki na miejscu chyba wszystkich zaskoczyły mega pozytywnie - do tej pory najlepsza piknikowa miejscówka :) o tym co udało się posłuchać i jak grało może jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie :zdrowko:

 

Ogromne podziękowania chłopakom za organizacje tego wszystkiego :padam::zdrowko::padam:

 

Miejscówka WSPANIAŁA nie tylko na piknik ale i na urlop tez :super: wiec jak dla mnie to może zostać stałą miesjcowką piknikową :hyhy:

 

Szkoda że ominął nas uścisk dłoni administratora :( ale kto póżno przychodzi.......

 

Niestety z racji problemów w z wyrywaniem wcześniej z pracy zmuszeni byliśmy dojechać prosto z trasy (ponad 1k km) zawalonym pod sufit autem ale lepiej późno niż wcale i nie żałujemy tej decyzji i pomimo zmęczenia trasą bawiliśmy się swietnie do samego rana :hurra:

 

Niech żałują ci co z różnych przyczyn jednak odpuścili, bo maja czego.

 

Do następnego :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...