Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 8-10.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Przemcio wosk dla Ciebie już spakowany ...aaa jakbyś tak ze 5 gram Twojego AG HD przywiózł , to ja z miłą chęcią potestuję (widziałem Twój filmik na KA)  :wink: 

 

 

Bombka. Dobrze by było żeby styklo na dwie warstwy na Signum na zime bo zabrakło go w dystrybucji i coś go ani widu ani słuchu a miał już być :wink:

 

Z HD nie będę się bawił w skrobanki na aptekarza :wink: wezmę pudełeczko to sobie skrobniesz ile potrzebujesz :wink:

Nie zgadniesz kto go zaraził :rotfl:

 :

Pewnie taki mały krągły wirus z importu od królowej Elci :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup garmina po współrzednych dojedziesz :P

 

Czasem wpław drogą przeznaczoną dla aut pow 12T, albo zawracając na moście pod kątem 45st w tył,  ale co tam, garmin to garmin, klasę swą ma :) szkoda że tylko na morzu i w powietrzu, bo na drodze to chyba jedna z bardziej kiepskich nawigacji.

 

Pytanie kto ile jeździ i gdzie, jak raz na rok na wakacje z miasta wojewódzkiego do innego to i jest ok, ale po pipidówkach gorszej nie ma.

 

edit: w mojej ok 1.000.000 km przygody z garminem na pokładzie, 100x wole A.M , teraz mam 6.15 i śmiga po wspłrzędnych aż miło, czasem je musze nawet wyliczyć z wspł. geodezyjnych i trafia idealnie do 5m bo taką ma dokładność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówka w domku zapewne jest?

 

Byc powinna.

 

Do Państwa dyspozycji mamy 16 drewnianych jedno- i dwupokojowych domków kempingowych, o łącznej ilości 83 miejsc noclegowych. Każdy z domków wyposażony jest w aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienkę z kabiną prysznicową, radio, grill. Dodatkowo 6 domków wyposażonych jest w osobną kuchnię. Wszystkie domki posiadają zadaszone tarasy. Wynajem domków w okresie 01.05 do 31.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...