Skocz do zawartości

ford galaxy vr6 by saltech i czaszunia1


saltech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak mówiłem tak zrobiłem.

system 3 way + sub w wersji saltech :)

 

zainstalowałem 4 woofery w drzwi i sub jest prawie zbędny ( czytaj potrzeba go na dolne rejestry).

wnioski:

bardzo ciekawe granie, jest kick jest średnica i szeroko... tego nie było do  tej pory a i wysokość sceny sie powiększyła o obniżenie woofera.

eksperyment ciekawy głosniki AD i ETON spietę w parę i 7 ohm bo AD 4 ETON 3.

co dalej?

odkręcam gain na DLS do napędu wooferów bo AD lubi łyknąć i ewidentnie brakuje wiatru ale jest fajnie.

 

post-13502-0-35623600-1409601517_thumb.jpg

 

na zdjęciu na górze KICKER ale niestety jeden woofer odmówił współpracy i oba KICKERY zostały zamienione na ETONy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bylem,widzialem,sluchalem.

Wizualnie bardzo zgrabnie . Dzwiekowo........coz......;-) przed ustawieniami i jakims dostrojeniem gralo jako tako. Kiedy sie ruszylo czasemi cieciami to granie nagle zlalo sie w jedna calosc. Naprawde fajna alternatywa na 3 drogi z czego 2ga droga ze 165.

Jak mowillismy z Lukaszem posmigac potestowac moze 4 takie same wf i to by bylo cus. A tw.......rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,

kolejne prace nad poprawą brzmienia.

Po objechaniu kilku eliminacji i finałów łącznie z audio show czas na 3 way

wzmacniacze helixa napędzające przód znalazły nowych właścicieli (mam nadzieję że zadowolonych) zastąpił je sony xm 4040.

post-13502-0-78264600-1415876981_thumb.jpg

Jako średniak zainstalowałem jvc ceratec w obudowie z mdf 6mm o pojemności ok 0.3l wytłumione dwoma rodzajami materiału.

post-13502-0-33835300-1415877003_thumb.jpgpost-13502-0-35750400-1415877022_thumb.jpgpost-13502-0-00713200-1415877025_thumb.jpgpost-13502-0-74330200-1415877027_thumb.jpgpost-13502-0-63092600-1415877030_thumb.jpg

wzmacniacz do napędu wooferów pozostał bez zmian czyli dls ca 21 a do napędu suba pojawił się esx 350.2 ze względu na płynną regulację fazy.

post-13502-0-52075100-1415877052_thumb.jpg

 

system się stroi słucha i reguluje, za wcześnie pisać o końcowych efektach zmiany ale na chwilę obecną jest bardzo fajne granie, no i woofery odetchnęły z ulgą :)

pod koniec tygodnia pomiary i kolejne strojenie no i spot.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Witamy w   CERATEC TEAM  . 

 

Gdyby każdy świerzy  użytkownik tego forum postępował tak jak tego roku  Ty Arku   :ok:

tzn. jezdił na spotkania ,imprezy ,eliminacje a nawet wystawy  nie związane strikte  z C.A . ale mające wiele wspólnego z dzwiękim  jak Audio Show.

Oraz  tak  jak Ty wyciągał wnioski z tego co usłyszał i zobaczył u innych   i skorzystał z tych spostrzeżeń    to pewnie było by mniej dziwnych  tematów/pytań  na  naszym forum.

 

Teraz zostaje ta fajniejsza strona pracy - zgranie tego ,dostrojenie, dopieszczenie.

Posłucham  -  chętnie podpowiem i pomogę co tylko dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System po pomiarach które bardzo ładnie uzupełniają ucho. Wielkie podziękowania dla Wooly-ego. Warsztat wiedza podejście, full professional; ). Robert za wsparcie i kierunek. System zagrał wczoraj nową jakością. Scena szeroka jak nigdy, no i to czego jeszcze nie doświadczyłem to plany. Sub trochę jednak grał po swojemu ale odwrócenie bandpasa otworem do przodu auta poprawia sprawę zupełnie. No chwile obecną super. Do wymiany tweetery ale to kolejny etap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Ciesze się Twoim zadowoleniem. Bo ja bym był zadowolony .

I stało się to czego sie spodziewałem i oczekiwałem. Akustyka auta i kubatura pokazała o wiele szerszą scene niż u mnie w lagunie  i to mi się bardzo podoba .

Banalne "kolumienki" się sprawdziły i cel osiągnięty.

Osłuchałem się troszkę i tego  set-upu   się chce słuchać   a   soundtack zapuszczony przez Ciebie utkwił mi w uszach na długo w pozytywnym słowa znaczeniu.

Patrząc przez pryzmat czasu a zmiany grania w galaxy  to sobie na finiszu 2014 roku fajny prezent zrobiłeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...