Skocz do zawartości

czyścić auto to trzeba z rozmachem !!


wisior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za opinie Areon, to że Mi wyszedł fajny mat, nie oznacza że innym tak wyjdzie, jak pisałem wcześniej mam specyficzne plastiki ;)

 

To 5 rzecz jaką do plastików którą testowałem :D New look zrobił to co od niej chciałem, a poprzednie mogą się spisać na innych materiałach..etc.

 

Jak byś kupił vinyla powiedz jak się spisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mocno brudnej skóry najlepszy jest Gliptone Strong. Byle syfem załatwisz sobie tapicerkę. Nie kierowałbym się ślepo tym co piszą na etykiecie.

 

http://allegro.pl/gliptone-czyszczenie-skor-jasnej-kolorowej-strong-i5119992291.html

Akurat Gliptone słabo czyści skóry. Fajnie zabezpiecza, robi ją super w dotyku i daje na długo zapach naturalnej exlusive drogiej skory ale czyści słabo.

 

Colourlock strong cleaner robi mega lepsza robote przy czyszczeniu. Ale maja słabe impregnaty. Skóra po nich jest śliska i bez wyrazu i pachnie mydlinami.

 

Wiec wg mnie do mocno brudnej skory na start cleaner -- colourlock strong

A do codziennej pielęgnacji i zabezpieczenia --- Gliptone

........................... ;)

Idziesz jak burza :hyhy:

 

Tak trzymać :super::zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,nie wiem pomalowac farba do skor tylko nie wiem czy dam rade a moze ktos cos takiego uzywal.

 

 

Polecam tani krem saphir  

http://archiwum.allegro.pl/oferta/saphir-krem-renowacja-skory-kierownicy-gratis-i4625359463.html

 

Jak się przyłożysz i co ważne nakładać będziesz zamiast jednej grubej warstwy trzy cieniutkie , to spokojnie rok trzyma .  Znajomy robił patyczkiem głębokie rysy na czarnych fotelach i tez fajnie wyszły .

 

 

 

Przemek był szybszy  :wink:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemo ;)

 

Mamusa: Dokładnie to co koledzy napisali, niby można użyć poorboys'ów, ale lepiej użyć środków dedykowanych.

 

Środki wymienione wyżej są sprawdzonymi środkami z KA.

 

Odnośnie czyszczenia przed położeniem jakiejkolwiek powłoki.

Jak wyczyścić, tak poleży.

 

Endurance na opłukanej oponie leży 3-5 dni, po oczyszczeniu powierzchni siedzi u mnie 2 tyg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Panowie

Nie czyszczę samochdu tak jak wy, po prostu zwykła myjnia ale mam problem z domyciem felg

Co polecacie do umycia felgi z pyłu z klocków?

 

I druga sprawa, musze odkleić nakleiki po opłatach autostradowych, czym to kure...two zmyć? 

Nie chce kupować preparatów po 20 zł zeby stwierdzić ze nie schodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tesco szara butelka - schodzi idealnie, możesz mi wierzyć bo od 3 dni ściągam wszystkie naklejki z alero :) jutro mogę zdjęcie wkleić, ale w każdym tesco to jest, na dziaje z chemią budowlaną.

 

a na przyszłość, naklejki zdejmuje się nożykiem do tapet, a najlepiej takim płaskim z rączką z casto za 2zł, dla ułatwienia teraz wystarczy ustawić auto szybą w słońce na 20 minut i schodzą w mig, kleju nie zostawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...