Skocz do zawartości

czyścić auto to trzeba z rozmachem !!


wisior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze one step :)

Ale ten onestep jest takim troche wiecej jak one step -- taki premium onestep.

W wielu przypadkach wystarczający a przyjazność w stosowaniu robi go u mnie no1.

 

Efekty bdobre nawet z twardymi lakierami. Systemowe spidery scholla rownież sa bdobre.

 

Jesli probowales to powinienes wiedziec a jesli tylko googlowales o tej konkretnej paście to polecam sprobowac :)

AAAA i nie porównuj ze stara S20 jesli uzywales. To całkiem inne pasty.

 

Skoro zamierzasz otwierać działalność w Pl to nie licz na same korekty na 100% bo moze sie okazac ze szybki onestep bedzie twoim przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Wiem ze one step :)
Ale ten onestep jest takim troche wiecej jak one step -- taki premium onestep.
W wielu przypadkach wystarczający a przyjazność w stosowaniu robi go u mnie no1.

Efekty bdobre nawet z twardymi lakierami. Systemowe spidery scholla rownież sa bdobre.

Jesli probowales to powinienes wiedziec a jesli tylko googlowales o tej konkretnej paście to polecam sprobowac :)
AAAA i nie porównuj ze stara S20 jesli uzywales. To całkiem inne pasty.

Skoro zamierzasz otwierać działalność w Pl to nie licz na same korekty na 100% bo moze sie okazac ze szybki onestep bedzie twoim przyjacielem.

 

Wiem że to dobra pasta używam środków scholl niektóre też pachną naprawdę fajnie :). Staram się testować ciągle coś nowego co wychodzi żeby być na bierząco a co do działalności w PL to zdaję sobie sprawę że korekt nie będę raczej robił cały czas i napewno pasty "one step" się przydadzą o czym przekonam się na wiosne jak ruszę z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-9946-1450479795,728_thumb.jpg

 

50/50 z szybkiej przelotki na S20 black na moim aucie :)

 

Efekt więcej niż dobry :)

 

Czasem onestep jest wystarczający i nie ma konieczności sięgania po cięższy arsenał :)

No i bardzo Lubie tą fotke :hyhy:

 

post-9946-1450480072,9789_thumb.jpg

 

UNC-R na onestepie z S20 black :)

 

 

Żeby nie było ze to magiczna pasta jest to lakier przed tym zabiegiem nie był tragiczny. Rok od ostatniej korekty :) w tym przypadku onestep okazał się wystarczający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a kompleksowo kto mi obskoczy ToyotęRAV4 w Warszawie lub okolicach? Kupiłem taką z 2008 roku, czarna, skóry i właściciel cały czas palił w środku... interesuje mnie kompleksowe wyczyszczenie, pewnie korekta lakieru, zabezpieczenie wszystkiego w środku i na zewnątrz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek chyba wstawiał kiedys link do tego gościa.

 

Jak kwotowo wyszlo? I jakosciowo?

 

Z tego co kojarzę to nie drogi jest?

Z tego co czytalem to niedrogi... Chcę ceny już pewnie nieaktualne. Generalnie nie macie na tym swoim forum jakiego magika tu z Wrocławia?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to projekt z dzisiaj także tą "słabą pastą" Meguairs jak to jeden forumowicz stwierdził. Auto mega 25 latek 5-cio litrowy SEC mojego ziomka który musiałem poprawiać po lakiernikach auto było całe przemalowane z czarnego :

 

p.s. fotki 1 i 2 po przejechaniu tylko pierwsza tnącą pasta fotka 3 efekt końcowy

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d712e4fb733d.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c13dd93a05e9.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a1a1055cd68.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/752098fd35ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Kepke - no piękności robota  :ok:

 

Przemcio - nie ma to jak czarny  kolorek  :wink:

 

Ale żeby nie było . Trwa dalsze użytkowanie Ceramic Pro 9H . Na razie jest bardzo ok.

 

20150821_094726.jpg

 

 

Będąc na wakacjach w cieplejszych krajach opłukałem  wodą i wytarłem auto z kurzu po podróży .  

Tamtejsza roślinność wygląda fajnie na samochodzie.

 

 

DSC_0869.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko felga jakaś taka...

 

felga jest oryginał bo ziomek chce go sprzedać jeśli zostawi dla siebie to będzię 17 cali na 11" szeroka z tyłu bo teraz jest 9". On handluje felami samymi konkret i ma tego sporo wrzucam fotkę auta które mu robiłem poprzednio fotka 1 stare fele fotka 2 nowe :

 

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/238e222f9e96.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/be5150f8b7cf.jpg

 

p.s. autko robione dokładnie rok temu dalej się świeci bo dostał wskazówki jak dbać o auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


felga jest oryginał bo ziomek chce go sprzedać

Rzecz w tym, że to moim zdaniem oryginał nie jest, ani MB, ani BBS.


 

 


Mój znajomy po korekcie u pana X, mył samochód gąbką

A rękawiczką powinien czy są jeszcze jakieś bardziej wyszukane metody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rękawiczką powinien czy są jeszcze jakieś bardziej wyszukane metody?

Rękawica, metoda na 2 wiadra, osuszanie fluffym i jest całkiem fajnie ;) + Oczywiście pre-wash z pianowincy, chyba że masz karchera to z lancy :wink: 

 

 

Lanca/pianownica/pre-wash (ściąga większość brudu bez dotykania samochodu)

Rękawica ( nie wciera brudu jak gąbka)

Metoda na 2 wiadara ( nie myjesz samochodu brudem, tylko zawsze czystą wodą )

 

 

Myślę że po tym zestawieniu minimalizuje się rysowanie lakieru, całkowicie nie jesteśmy w stanie tego wykluczyć, ale nie pomagajmy :wink: (chociażby gąbką :zdziwko: )

 

P.S. Piszę z komy, sorry za ew. błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że to moim zdaniem oryginał nie jest, ani MB, ani BBS

 

Ale do sa właśnie BBS w oryginalnym rozmiarze 16" bo o fo mi chodzili.

 

Co do mycia można tez gąbka ale musi byc miękka i oczywiście płukanie auta przed myciem to podstawa zeby piach i inne grubsze zanieczyszczenia zmyć i jak kolega napisał wyżej 2 wiadra nie inaczej itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...