Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najwięcej pretensji i żali mają Ci co nie potrafią przyznać się do błędu i przystosować do zasad panujących w danym miejscu... :mur1:

 

Łatwiej jest im jęczeć i marudzić, jak walnąć się pierś i przeprosić za swoje błędy :...:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas co najwyzej bledy ortograficzne zaznaczamy na czerwono wiec nie ma mowy o gnojeniu za braki wielkich liter na poczatku zdania,za brak znakow przestankowych, czy tez brak "ogonkow" .

w jakim celu mi to piszesz ? poprawna pisownia to calosc. badz/cie konsekwentni w dzialaniach albo przestancie sie osmieszac. takie moje zdanie, najglupszego na forum dziecka :P

o personalnych atakach nie wspomne tylko przytocze :

 

A Ty miałeś restrykcje na podstawówke i lekcje j.polskiego?

 

brawo mody !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kminio..Nie mam nic do Ciebie ale...na siłę chcesz namieszać....Choć kiepsko to TOBIE chyba idzie...W regulaminie jest rzeczywiście napisane tak że nie trzeba stosować ogonków a tylko poważniejsze błędy ortograficzne będą zaznaczane na czerwono także ogólnie robisz z igły widły moim zdaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


powalla, podeslij regulamin mastahowi ;)



brawo, chlopcy.

 

Mnie wkur... to Twoje cały czas zwracanie się do użytkowników z małej litery. Polonisto.

Rozumiem ,że czynisz to świadomie, nie dziw się więc, że jeśli kogoś masz głęboko w d... on ma Ciebie osobiście w jeszcze ciemniejszej.

Jeśli zaś nieświadomie to trąci wstecznym debilizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś nieświadomie to trąci wstecznym debilizmem.

Truck daj spokoj, nie karm trola:) widzisz forum "umiera", a menda je caly czas monitoruje, udzielając sie jak nie na "onecie" to tutaj i mając z tego zabawę nie wnosząc do tematu (każdego) dosłownie nic:) Z idiotą się nie dyskutuje, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem załatwi doświadczeniem:)

 

To tym czasem, idę na Danielaka i polecam wszystkim "napinaczom", "pieniaczom", "mącicielom" zrelaksować się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkur... to Twoje cały czas zwracanie się do użytkowników z małej litery. Polonisto.

Rozumiem ,że czynisz to świadomie, nie dziw się więc, że jeśli kogoś masz głęboko w d... on ma Ciebie osobiście w jeszcze ciemniejszej.

Jeśli zaś nieświadomie to trąci wstecznym debilizmem.

tylko twoich przeklenstw i kultury brakowalo...

czytales regulamin ?

Truck daj spokoj, nie karm trola:) widzisz forum "umiera", a menda je caly czas monitoruje, udzielając sie jak nie na "onecie" to tutaj i mając z tego zabawę nie wnosząc do tematu (każdego) dosłownie nic:) Z idiotą się nie dyskutuje, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem załatwi doświadczeniem:)

 

To tym czasem, idę na Danielaka i polecam wszystkim "napinaczom", "pieniaczom", "mącicielom" zrelaksować się;)

zal mi ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie to... Co do dużych liter to fakt, możesz kogoś nie darzyć sympatią ale okazywanie braku szacunku i zero poszanowania dla naszego języka wystawiasz sam sobie wizytówkę.

 

JacekTDI w myśl zasady "Nie bij się ze świnia bo obydwoje się upieprzycie a tylko ona będzie miała z tego radochę"

 

W dodatku pamiętać należy, że nie jest ważne co o sobie ktoś myśli a co myślą o nim inni i jak go postrzegają bo co z tego jak ktoś się będzie uważał za super gościa jak reszta świata ma go za tłuka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie to... Co do dużych liter to fakt, możesz kogoś nie darzyć sympatią ale okazywanie braku szacunku i zero poszanowania dla naszego języka wystawiasz sam sobie wizytówkę.

 

trace szacunek do kogos kto mnie nazywa menda, oszustem, itd itp.. np tlukiem ;) jak nie rozumiesz to twoj problem.

 

Mi Ciebie bardziej... No ale chyba nie będziemy się licytować pyszałku prawda? :) cmokaski:)

przestan, kobiecie nie wypada calowac obcych, sliskich chlopcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...