Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Forum troszkę umiera bo lenistwo młodych śmierdzieli się rodzi.. 

A ambicje.. Każdy ma swoje.. Ja mam swoje, każdy ma swoje, człowiek jest osobą indywidualną..

Każdy coś w niesie, ale elicie zakres wiedzy idzie w górę, a leniom inteligencja spada, i zakres wspólnej pomocy się sam wykrusza..

Jak widać zdolności 90% ludzi co nie umieją czytać, rozumieć, nie pojmuje żadnych zasad - to ja od razu zakładam że człowiek ma poniżej 25lat. Bez urazy dla tych "mądrych". 

Ale ta reszta? Widać jaki mają zapał.. Dajcie, pomóżcie, ja tylko zerknę.. Nie dziwie się że Elita ma dosyć. Sam mam dosyć.. Jak widzę lenia - a hak ci w smak, zbluzgam jak psa.

Ale jak widzę zapał, nawet jak ktoś ma mało kasy - dam rękę, pomogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

 

Ja chcę ankietę :super:

- może od razu zrobić taką sms-ową to może uzbieramy na przyszłoroczny piknik  :rotfl:

 

Jeśli uważasz że forum umiera wyślij sms o treści TAK na numer .........

Jeśli uważasz że forum nie umiera wyślij sms o treści NIE na numer ........

Opłata za sms wynosi .........+ vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja juz tu od x czasu sie nie udzielam , tylko slysze glosy o specach teoretykach wzajemnej adoracji :rotfl:

 

ale fakt zerkam czasem co pisza asy :hyhy:

brakuje tu tej waszej wawkowej szydery.

Ja też tylko z przyzwyczajenia tu wpadam. Wolę spoty. Tam jest merytorycznie, z klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że przesadzacie, aczkolwiek trochę racji w tytule tematu może być. Moim zdaniem nie jest to tyle wina samego forum, jego poziomu, czy sposobu prowadzenia/zarządzania etc. osobiście wydaje mi się, że:

jest to wina ludzi, którzy zmienili swoje oczekiwania (teraz radio bez USB to straszna chała :P )

wina producentów samochodów ze względu na utrudniania w modyfikacjach sprzętu (chociażby z braku miejsca na radio)

wina nas, że my doceniamy czym jest praca, a reszta chce mieć podane na tacy (nie mówię, że Ja nie zadawałem głupich pytań, ale raczej szybko się uczę)

 

Chyba jak wyeliminujemy te składowe to powinno wszystko wrócić do normy :rotfl: a właściwie dopasować się do obecnych czasów... :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...