Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elita, co to niby znaczy Zoomer? Ja raczej widzę wielu specjalistów w stylu "wiem ale nie powiem" i dlatego forum umiera. Inna sprawa to posty których nie da się czytać i nie posiadają jakiegokolwiek sensu. Głupie zapytania to w ogolę inna sprawa i istnieje to na każdym forum nie koniecznie Car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Każdy z was ma trochę racji...(nowym) nie chce się doszukiwać rozwiązań i wyjaśnień problemow tylko wszystko chcą na tacy, starsi członkowie zapomnieli jak sami zaczynali mieli podobne problemy i pytania co my początkujący . Początkowo  była mniejsza i zgrana ekpia było bardziej( przyjaźnie)z obserwacji i czytania mnóstwa starszych postów ;)ale ilość nowych i często tych samych banalnych zapytań i problemow sprzyja braku cierpliwości i zrozumienia to też trzeba mieć na uwadze( ile można to samo wałkować) .... ale ! patrząc na całokształt ilu ludzi dzięki tylko temu forum zaczęło i rozwijają   tą piękna pasję jakim jest CA to te większe lub mniejsze sprzeczki i zgrzyty są nieważne :)Forum nie umiera tylko zmienia charakter . nie każdemu może się to podobać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elita, co to niby znaczy Zoomer? 

 

Każdy coś wniesie, ale elicie zakres wiedzy idzie w górę, a leniom inteligencja spada, i zakres wspólnej pomocy się sam wykrusza..

 

Mi chodziło o to, że Elita ludzi która jest spragniona wiedzy, pracy, pnie się w górę.

Mamy hart pracy w danym temacie, rozwijamy się, nie chodzi o firmy czy o pieniądze, chodzi o Wiedzę i Zdolności.

Jak cofniemy się o 3lata - pracowało się z trudem, człowiek starał się aby na zawodach coś osiągnąć, piąć się w górę, zapał, a teraz mamy młodzież, lenia śmierdzącego, którzy nawet czytać dobrze nie potrafią. Ja starałem się od zera, raz się ze mnie śmiano że jestem głąb - nauczyłem się wad. Zaczynałem wszystko od zera, kasa zerowa, po prostu miałem zapał, chęci. Wolę się potykać w życiu a nie czekać aż mi wszystko podadzą na gotowe. 

Forum wygasa - po części to prawda. A czytacie czasami sam chciałem poprzeklinać jak widzę lenia głąba co nawet dodawać nie potrafi, a ile było przypadków - dajcie mi gotowe pomysły na 150dB i najlepiej za góra 1000zł.. Wszystko na gotowca, tylko Dajcie Dajcie.. 

Miała być kiedyś rozmowa aby sprzęt był powyżej chyba 600zł - ale pamiętacie temat Diory? Owszem gówniane audio za 150-200zł. Ale wniosło troszkę nauki? Wniosło. Ludzie zakumali? Zakumali.. Ja wsparłem ten post - oczywiście wspieram wszystko gdzie jest zapał i chęć wiedzy. Pomagam jak mogę - ale człowiek musi mieć własny wkład - chęci.

Ale ostatnie 6miesiecy.. no kurcze nie ma co ukrywać, debilizm polaków rośnie, 

Zip - ja sie tobie nie dziwię. Ale nie wykruszaj się. Bo jak wszyscy będziemy tak postępować, na odwal się, to nie utworzymy własnej wspólnoty.

Wnoś, wynoś - wiedzę dla siebie. Czy dla innych. Ale rób to z przyjemnością - jak możesz.

Utrzymując zapał - głupota z czasem sama się wykruszy..  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIp ma trochę racji , troche racji ma dan/powałka/ inni , trzeb zmierzyć się z problemami rynku , zalewie Chińskiego chłamu itp . Są osoby które wiem że czytają , ale się nie odzywają . 

Może nastała era na przyciąganie młodych jakimiś testami i opisami nowych klocków za rozsądna kase i publikacje :) , może czas najwyższy nawiązać jakąś współpracę z firmami żeby udostępniały sprzęt do testów itd . nie mówię oczywiście o sponsorowaniu przez firmy ...


jeszcze trucka i bedzie końplet

Tylko truck przy tobie to mistrz rozmowy i wiedzy ;) , coś wnosi ( duuużo spamu ) ale tez dobre treści :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipowi chodziło o kasę na serwer z naklejek, a nie o "bezpośrednie odpowiadanie na info o PW"  nad którym to Jakub nadal pracuje (dziś na ten temat rozmawiałem z K@milem) . 

 

szukajak sie klania 

 

ale ulatwie ci zycie 

 

mmial byc serwer pelna gemba a jest hosting

 

 

coś wnosi ( duuużo spamu ) ale tez dobre treści

 

co wnosi 20 zl albo 5 zl  nic wiecej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIp ma trochę racji , troche racji ma dan/powałka/ inni , trzeb zmierzyć się z problemami rynku , zalewie Chińskiego chłamu itp . Są osoby które wiem że czytają , ale się nie odzywają . 

Może nastała era na przyciąganie młodych jakimiś testami i opisami nowych klocków za rozsądna kase i publikacje :) , może czas najwyższy nawiązać jakąś współpracę z firmami żeby udostępniały sprzęt do testów itd . nie mówię oczywiście o sponsorowaniu przez firmy ...

zip napisal o prowadzeniu/moderowaniu tego forum i jego obumieraniu. w zamian uslyszal od zielonych , ze niech sie wezmie za siebie. to jest glowny problem tego forum. moderatorzy baaaardzo czesto blednie oceniaja sytuacje. 

merytoryki na poziomie wyzszym tutaj nie ma.  MOIM zdaniem o to chodzilo zipowi.

jest tylko albo "uzyj szukajki" albo "przywitaj sie" albo "duze litery" albo "nikt nikogo nie trzyma na sile" albo "trzeba zaczac od siebie" itd itp. prostych pytan sie nie uniknie i tyle. zniechecic (niech bedzie) "asow" bardzo latwo.

ja to tak rozumiem i wszystkie pseudo testy i opisy nic nie dadza

Tylko truck przy tobie to mistrz rozmowy i wiedzy ;) , coś wnosi ( duuużo spamu ) ale tez dobre treści :)

ja inaczej to odbieram i wiekszosc tych co "czytaja, ale sie nie odzywaja". masz pewnie racje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip, dnia 06 List 2013 - 18:27, napisał:

snapback.png

szukajak sie klania 

 

ale ulatwie ci zycie 

 

mmial byc serwer pelna gemba a jest hosting


 

 

 

co wnosi 20 zl albo 5 zl  nic wiecej  :rotfl:

Tak sobie pozwolę napisać koszt utrzymania serwera dla takiego forum to maks 120zł,gdzie zyskujesz konkretny serwer dedykowany.

Parametry:

Technologia:

Bloomfield

Procesor:

Intel Core i7 (4 cores / 8 Threads)

Częstotliwość:

2.66GHz

RAM:

24 GB

Dysk twardy:

2TB SATA2

Przepustowość:

100Mbps
Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajak sie klania 

 

ale ulatwie ci zycie 

 

e tam powinienes tylko napisac "uzyj szukajki, bylo " ;-)

 

Tak sobie pozwolę napisać koszt utrzymania serwera dla takiego forum to maks 150zł,gdzie zyskujesz konkretny serwer dedykowany.

Paramety:

Technologia:

Bloomfield

Procesor:

Intel Core i7 (4 cores / 8 Threads)

Częstotliwość:

2.66GHz

RAM:

24 GB

Dysk twardy:

2TB SATA2

Przepustowość:

100Mbps

 

ty tak serio ? przeczytaj o czym pisze zip ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiera, tylko przenosi się do reala :D

Ja osobiście dzięki forum poznałem kilku fajnych ludzi.

Pokażcie mi inne forum, gdzie tylu ludzi spotyka się "na żywca" i wymienia doświadczeniami.

 

Dopiero na spotach większych i tych mniejszych można posłuchać innych aut a inni mogą posłuchać u Ciebie.

I tylko w ten sposób można poprawić granie, wyłapać babole, coś pozmieniać, podmienić sprzęt, itp.

 

I dzięki temu szybko i tanio przekonać się do słuszności wizji własnego grania, tudzież wyrobić sobie zdanie o innym aucie czy pojedynczym klocku.

Tylko trzeba mieć otwarty łeb, jak trzeba to przyjąć krytykę na klatę, a jak trzeba to bronić własnej wizji :D

 

Kto się spotyka, ten wie o co chodzi, kto nie ten sporo traci. Pisanie i klepanie w klawiaturę nie daje takiego "kopa" jak spotkanie "na żywca".

 

A Ci co "wiedzą ale nie powiedzą" niech sobie siedzą i czytają i czekają na klienta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak się nam kminio rozpisał ... a niedawno jak miał zakład przegrać to jakoś głowę w piasek  wpakował  ;) 

 

 

Co do narzekających na serwer i utrzymanie ...panowie kto z narzekających tutaj  KUPIŁ naklejkę na utrzymanie forum i jeśli nikt (a wiem że tak jest)  , to niech lepiej zamilknie ... Zip też złotówki nie przekazał i jeszcze Kamila od złodziei wyzywa?

 

 

Kminio jeśli Tobie nie przeszkadza że "koleś" ładuje się bez przywitania na forum, robi błędy takie, że aż nie da się tego czytać i jeszcze nie chce mu się nawet regulaminu przeczytać , że nie wspomnę o tematach podwieszonych , to gratuluję luzu moralnego ... jednak już Cię informuję że u nas to nie przejdzie ! Dlaczego? Bo my tak już jesteśmy wychowani ...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci co "wiedzą ale nie powiedzą" niech sobie siedzą i czytają i czekają na klienta :P

nic innego im nie pozostalo jak tworzenie legendy wokol siebie skoro maja czas na forum :P

Oj jak się nam kminio rozpisał ... a niedawno jak miał zakład przegrać to jakoś głowę w piasek  wpakował  ;) 

 

Kminio jeśli Tobie nie przeszkadza że "koleś" ładuje się bez przywitania na forum, robi błędy takie, że aż nie da się tego czytać i jeszcze nie chce mu się nawet regulaminu przeczytać , że nie wspomnę o tematach podwieszonych , to gratuluję luzu moralnego ... jednak już Cię informuję że u nas to nie przejdzie ! Dlaczego? Bo my tak już jesteśmy wychowani ...

glowy nie pakowalem .... juz Cie informuje. u mnie to nie przejdzie jesli ktos jeszcze przed zakladem dla funu publicznie oglasza wszem i wobec, ze oszukalem w przyszlosci. tak zostalem wychowany

 

do komentarza w strone zipa i wyliczania innym uzytkownikom darowizn juz sie nie przyczepie bo wystarczajaco zblazniles sie sam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...