Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


ja, oczywiscie ze slyszalem i dlatego zapytalem o to o co zapytalem

No a ja nie słyszałem, ciekawych rzeczy na kursach w Urugwaju uczą  :) Ty kminio jednak jesteś jak zimny diesel ze słabym aku na mrozie - lepiej będzie dla dobra ludzkości jak Twoja pula genetyczna pozostanie tylko Twoją własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No a ja nie słyszałem, ciekawych rzeczy na kursach w Urugwaju uczą  :) Ty kminio jednak jesteś jak zimny diesel ze słabym aku na mrozie - lepiej będzie dla dobra ludzkości jak Twoja pula genetyczna pozostanie tylko Twoją własnością.

to widac na zalaczonym obrazku. wypowiedz w jednym "zdaniu" . niedlugo beda z ciebie ludzie bo juz kropki stawiasz ;).

 

ps. nie forsuj mozgu dla porownan bo sa mizerne. poziom jak w gimnazjum. poczytaj literatury troche, zawsze mozesz cudze slowa zacytowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a przywital sie ? :rotfl:

 

Akurat to , nie jest złe. Zwykła kultura, pomijając netykietę.

Widzisz różnicę między "Cześć jestem.. mieszkam... mam takie a takie auto" Po pierwsze inaczej spoglądasz na gościa, którego chociaż znasz z imienia, wiesz już na jakiego ewentualnie spota go skierować na spotkanie na żywo a nie klepanie wirtualnie, wiesz jakim autem jeżdzi, co jak wiesz często gęsto ma znaczenie by coś doradzić.

Nie uważam by było to za wiele.

 

Jeśli zaś widzę "Słuchajcie!!! Pomocy!!! Mam wielki problem!!!"  Patrzysz na taki temat i myślisz ,że to coś poważnego,że się pali a tam.. " Kabel Minus to ten z paskiem czy odwrotnie??!!!" patrzysz na ilość postów 1 (znaczy koleś wpadł jak przeciąg, ani be ani me i ma kur... być, bo to forum CA).

Po pierwsze nie wiem czy ma na imię Piotrek czy Abdullah(ciapatemu nie pomogę), po drugie gdzie mieszka (może to Rejkiawik ?) , nie wiem czy jeżdzi bolidem F1, VW Passatem czy... Autobusem (bo i taki temat się przewinął ostatnio), więc z założenia większość userów ma taki temat głęboko w d... A administracja zamiata, by nie robić gnoju.


 

 


Na przykład pół godzinki temu zadzwonił do mnie Szymon i powiedział jak dojechać do Katowic omijając Sosnowiec :D

 

Haha... Aby opony nie zaśmierdły gorolami? :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że w autobusie to się słucha muzyki puszczonej z komórki na głośniczku :P

Panowie, nie ma co się kłócić. Macie fajne forum z fajnymi ludźmi. Nie wszczynajcie wojen bo naprawdę forum zacznie umierać. Nadal jestem tu nowy, ale jak miałem pytania to pomógł mi zarówno zip jak i powalla ;) Oczywiście dziękuję także innym za pomoc, a trochę ich już się uzbierało.

Na początku czasami miałem problem z wyszukiwaniem informacji, gdyż np. interesujący  mnie temat miał odpowiedź "użyj wyszukiwarki", a po użyciu wyszukiwarki znajdowałem następny z... "użyj wyszukiwarki" :P ale i na to znalazło się rozwiązanie - przeczytałem całe forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie powinienem ale sie wypowiem , umiera bo sami jesteście tego winni , wpadłem tu bo jestem laikiem  , nie czaje połączeń  głośników dwu cewkowych , ohm   .strat wzmacniacza itd,itp   , chciałem uzyskać pomoc a zostałem odesłany do Google ;( wiec dziękuje za pomoc  i powodzenia (załóżcie lepiej kolko różańcowe na facebooku) skoro nie chce wam się tłumaczyć  tego w czym pewnie  jesteście najlepsi .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie powinienem ale sie wypowiem , umiera bo sami jesteście tego winni , wpadłem tu bo jestem laikiem  , nie czaje połączeń  głośników dwu cewkowych , ohm   .strat wzmacniacza itd,itp   , chciałem uzyskać pomoc a zostałem odesłany do Google ;( wiec dziękuje za pomoc  i powodzenia (załóżcie lepiej kolko różańcowe na facebooku) skoro nie chce wam się tłumaczyć  tego w czym pewnie  jesteście najlepsi .  

Jakbyś musiał dziennie 10 razy odpowiadać na to samo pytanie też by ci się odechciało. Problemem są ludzie którzy rejestrują się na forum i bez czytania tworzą temat z pytaniem na które już setki razy dawano odpowiedź. A jak już coś się takiej osobie doradzi to i tak robi po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już jakiś czas na tym forum i mam pewne spostrzeżenia. Zanim powstał dział "jestem tu nowy - dział dla początkujących", selekcja tematów była na prawdę ostra, zanim człowiek założył nowy temat to jeszcze 3 razy się zastanowił i poszukał czy nie było na forum już tego o co chce spytać. I co ciekawe nikt się nie skarżył, że to niesprawiedliwe i po co i dlaczego.

Później został utworzony ww dzieł dla początkujących i jak na moje to wprowadziło już sporo luzu w pisaniu tematów w tymże dziale na forum, bo było dziesiątki tematów, które moder normalnie by wyrzucił, jednak ze względu na dział początkujących tematy te dostały swoją szansę.

Teraz znów podnosi się larum, strajk i ankiety, niedługo zaczną się protesty przeciw moderatorom jak przeciwko komunizmowi (ankieta już przecież była). 

Według mnie to forum ma swój charakter i tak powinno pozostać. Nowi użytkownicy powinni się albo przystosować albo zmienić forum. Każdy chce natychmiastowej pomocy, z linkami do sklepów, instrukcją montażu, no i oczywiście objaśnieniem setny raz tego, co napisano już w postach podwieszonych.

 

To tak jak by wyjechać za granicę i mieć pretensje do ludzi, że nie mówią po polsku...

 

Velocity - ile tematów podwieszonych przeczytałeś? FaQ Nazara? Próbowałeś coś szukać na forum? Zostałeś odesłany, bo nie rozumiesz podstawowych zagadnień, które możesz znaleźć wszędzie. 

 

Niektórzy wręcz nawet oburzają się jak skrytykuje się pomysł pt: "Coaxy w podszybie, 6x9 w półkę i tuba do bagaja". I jesli ktoś pisze, że to nie zagra to już jest bee bo przecież kumpel pod blokiem ma tak samo i gra zajeb... Tu się chyba ludzie nie znają :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie powinienem ale sie wypowiem , umiera bo sami jesteście tego winni , wpadłem tu bo jestem laikiem , nie czaje połączeń głośników dwu cewkowych , ohm .strat wzmacniacza itd,itp , chciałem uzyskać pomoc a zostałem odesłany do Google ;( wiec dziękuje za pomoc i powodzenia (załóżcie lepiej kolko różańcowe na facebooku) skoro nie chce wam się tłumaczyć tego w czym pewnie jesteście najlepsi .

http://www.strefacaraudio.pl/topic/29903-program-strona-pokazujaca-manual-podlaczen-roznych-kombinacji-subwooferow/

 

Na specjalne zamówienie dla "członka" velocity 81. Temat podwieszony, długość szukania 2 sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...