Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


zblazniles sie

 

Tak tego wyrażenia brakowało mi wtedy w określeniu Twojego zachowania ...

 

No a co do darowizn , to najpierw trzeba podarować  żeby potem móc o tym mówić , jednak jak widać ludzie którzy wtedy olali potrzeby K@mila teraz mają najwięcej do powiedzenia , łącznie z wyliczaniem dokładnie kosztów ...żałosne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi na forum przeszkadza to, że jak się jakiś temat rozkręci to od razu jest wyedytowany, bo to nie na temat i tak dalej i temat zostaje zabity, bo jakaś mała wojenka powstaje. Co to, komu przeszkadza, że sobie ktoś "ponarzeka" na kogoś? Nie na forum musi być ą i ę, gramatyka, ortografia, tylko pisanie na temat, bo jak nie to sru...

 

Może "zieloni" po filologii polskiej są i maja takie naleciałości z zawodu, albo to tylko złośliwość i potrzeba bycia ważnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może "zieloni" po filologii polskiej są i maja takie naleciałości z zawodu, albo to tylko złośliwość i potrzeba bycia ważnym.

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/37017-nie-graj%C4%85-g%C5%82o%C5%9Bniki-od-strony-kierowcy/

 

Chcesz żeby się z nas śmiali że  "wzioł" "podpioł"  to u nas norma ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Kiedy dyskutujecie między sobą, wyrażajcie swoje opinie, bez podpierania się, cytowania itp historii z moją osobą. Ostatnimi czasy, staram się przejść do obozu tych "czytaczy" czy jak tam sobie nazywacie osoby bezjajeczne, stojące wiecznie z boku, bez własnego zdania i przezroczyste jak deszczówka, ale prawda jest taka ,że w zimowym okresie, powiało nudą, więc i zaglądam rzadziej. Jedni odetchną ulgą gdy zamilkłem, inni się będą nudzić.. Cóż... Miłego wieczorku chłopaki. Płytę jakąś fajną sobie ściągnijcie z torrenta ( :wstyd:  ) czy cuś... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok napisz jak miodek o swoich dokonaniach w audio

Patrzylem w przedstaw sie  i nic nie ma

 

Trochę nie rozumiem... Jakie dokonania trzeba mieć w dziedzinie "audio" aby móc moderować forum?

 

P.S. Są tacy na tym forum, którzy nawet nie mają samochodu aktualnie a się udzielają. To chyba jest już całkowite bezczeszczenie tego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzreba miec pojecie zeby nowych  segregowac

 

Skończ waść, bo zaraz zaczną się przepychanki czyje "pojęcie" jest większe, w jakiej kwestii i w którą stronę. Smieszy mnie to co piszesz... świadczy tylko o braku pojęcia/doświadczenia życiowego jak mniemam, bo w temacie "car audio" pewnie masz ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nic innego im nie pozostalo jak tworzenie legendy wokol siebie skoro maja czas na forum :P

 

Tylko żeby nie userzy tacy jak Nakamichi, Caskp, JD, Wisior, PanSiwy,Mehow, to wielu by było nadal w czarnej d..., zastanów się czasami co palniesz. :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zip nie możesz pojąć, że nie każdy chce się chwalić w podpisie co udało się ugrać w  jedynie słusznych  "zawodach" ? Otóż wyobraź sobie że nie każdy chce się chwalić ....możesz to ogarnąć?  Zobacz w instalacjach też nie ma opisu moich autek , na FB i NK mnie nie ma ...kurcze może ja  nie istnieję ?   :rotfl:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zip nie możesz pojąć, że nie każdy chce się chwalić w podpisie co udało się ugrać w  jedynie słusznych  "zawodach" ? Otóż wyobraź sobie że nie każdy chce się chwalić ....możesz to ogarnąć?  Zobacz w instalacjach też nie ma opisu moich autek , na FB i NK mnie nie ma ...kurcze może ja  nie istniej

poka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_luk1, dnia 06 List 2013 - 18:42, napisał:

 

A Ci co "wiedzą ale nie powiedzą" niech sobie siedzą i czytają i czekają na klienta :P

 

nic innego im nie pozostalo jak tworzenie legendy wokol siebie skoro maja czas na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipek... Daruj bo juz mi sie nie dobrze robi... Nie potrafisz wspiac sie nawet na wyżyny zeby zdanie zacząć od wielkiej litery, nie wiem czy specjalnie zeby pokazać jak bardzo masz w dupie nas/ich/forum czy z innego Tobie tylko znanego powodu?

 

 

mmial byc serwer pelna gemba a jest hosting

Ale co Ciebie to interesuje? Dołozyłeś choćby złotówke do "miał być serwer...?

 

do komentarza w strone zipa i wyliczania innym uzytkownikom darowizn juz sie nie przyczepie bo wystarczajaco zblazniles sie sam

Nastepny...

 

tzreba miec pojecie zeby nowych  segregowac

...Do sprzątania nie trzeba, nie zauważyłem ,żeby nastepowała jakaś "selekcja" ze wzgled na brak wiedzy lub jej rażaco niski poziom, sam sie przyjrzyj, ale tak poważnie, nie po łebkach.

Choć przyznam szczerze ,że sam rzadziej zagladam Tutaj, kiedyś każda wolną chwile tu spedzalem... No ale to takie też troche wypalenie, BOOM minał i nawet w swoim samochodzie nie chce sie dłubać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


znaczy ze moze podeslac link

 

zip,

 

ale ileż można? Ja się pytam? Każdemu wszystko pod nos? Lenistwo nowych przekracza wszystkie limity, a zieloni nie są od tego, aby każdemu z osobna podstawiać gotowe rozwiązanie/ wybór pod nos. 

 

I tak oł dej, oł najt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat, zesrac sie idzie. Najbardziej mi sie podoba przydupas "kminio": ) szczeka jak Tołdi zza plecôw Iktorna (Gumisie) :) Panowie skoro jest problem to zmiencie forum. Fakt jest stagnacja, ale od jakiegos czasu tak samo jak w nowych produktach CA wsio leci na pysk (nie mowie tu o tych klockach za tryliard zlotych niejednokrotnie w sumie tez przereklamowanych, ale snob kupi wszystko), tak i bywa z forum, sa wzloty i upadki, nie ma o czym nowym pisac, (a niektore nawet stare rozwiażania sa nadal na tyle drogie, ze wsio ludzi nawet na to nie patrzy) norma w dzisiejszym swiecie.

 

A tak, żeby zrobic OT, ktos patrzyl w moim temacie Alarmu domu i kamer? Ktos cos doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze to napisze... ale:

 

zip dobrze mysli tylko gorzej juz mu idzie z ich wyrazaniem.

 

Faktem jest ze patrzac generalnie, nie jednostkowo, to ludzie sa debilami. I trzeba z tym zyc. Duzo ostatnio placzow jest od "asów" ktorym zamyka/kasuje sie tematy, potem opinia idzie w swiat i powoli zaczniemy kisic sie we wlasnym sosie. Wiadomo ze szlag czlowieka trafia jak widzi 7 z rzedu temat "jakie radio za 300zl", ale chyba stali bywalcy forum, Ci ktorym jeszcze zalezy, moga do tych juz doskonale wypracowanych formulek "było!" "uzyj szukajki" itp. podrzucic pod spodem link z wynikami wyszukiwania hasla o ktore sie rozchodzi i dopiero wtedy niech Zielona gwardia zamyka temat. Wiadomo ze to rozwiazanie upierdliwe i propagujace glupote tych asow, ale z niektorych z nich moze uda sie zrobic cos sensownego jesli tylko ich sie nie wypieprzy na samym poczatku spotkania z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko i jakoś to wszystko wydaje się bardzo chaotyczne :P Ja czytałem przez ponad rok zanim w ogóle coś napisałem i nie żałuję bo i dobrze na tym wyszedłem i dużo się nauczyłem no i otrzymałem dużo fachowej pomocy merytorycznej a większości już w sposób telefoniczny lub na żywo po poznaniu wielu ciekawych osób z ogarnięciem za co bardzo serdecznie dziękuję. Odbieram tę rozmowę trochę jak temat do rozkręcenia ognia. A co do nowych to porównał bym to forum do uczelni państwowej i do uczelni prywatnej gdzie się płaci. Nikt nikomu palca w dupie trzymać nie będzie bo liczy się nowa sztuka na forum....Albo jakość albo ilość niestety... Pozdro i bez ciśnień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...