Skocz do zawartości

AUDI A4B7


Tmaxi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ech tam sami swoi ;), nawet panela nie zabieram na noc :) i powiem Wam że pomimo starej zabudowy mieszkalnej, mieszka mi się miło i przyjemnie, z resztą kwestia gustu, lubie stare kamienice. spokój i cisza :)

 

 

Trucku szpachla wyszła oki, ale coś się porobiło ze skajką, i tak jok godosz - następne będą lepsze, ale przynajmniej teraz wiem jak podejść do tego materiału :) a co tam u Ciebie - kręcisz coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tmaxi - czy na słupkach (na żywca) też widać zmarszczki jak na fotkach ?  Jakbyś chciał się ich pozbyć (jesli jeszcze są) to proponuje podjechać do castoramy i na dziale z pędzlami, wałkami kupić wałek - beczułka taki plastikowy, a najlepiej gumowy, podgrzej troszkę opalarką , wałeczek i jazda rozwalcujesz je troszkę.

 

tu był podobny problem, szczególnie że bez przeszycia, ale wałek i troszkę cierpliwości sie opłaciło.

182.JPG

 

A co do reszty to grande robota, sam jestem ciekaw tego TRU (choć bardziej w aktywce) ale może w niedalekiej przyszlości sam będę miał taka okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajnie dzięki za poradę na pewno tak zrobię :) postaram się je dopracować

bardzo ładne słupexy podoba mi się robota ;)

a u mnie TRU biega teraz w aktywce właśnie, czekam na zwrotki, i później będzie pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do reszty to grande robota, sam jestem ciekaw tego TRU (choć bardziej w aktywce) ale może w niedalekiej przyszlości sam będę miał taka okazję

 

Łykasz tego 4.150 z de? :)

 

 

 

Trucku szpachla wyszła oki, ale coś się porobiło ze skajką, i tak jok godosz - następne będą lepsze, ale przynajmniej teraz wiem jak podejść do tego materiału  a co tam u Ciebie - kręcisz coś ;)

 

Nie jest prosto zrobić bez przeszycia skomplikowanych obłości jakimkolwiek materiałem, dlatego i tak wyszło nieżle, chociaż myślałem ,że to jakieś niedoróbki wyszły pod skajką, ale sam wiem po sobie ,że jak się 2 razy spapra troszkę to za 3 razem już się wie jak podejść do tematu aby coraz lepiej to finalnie wyglądało i nie zastąpi tego żadne klepanie teorii na forum, ani nawet porady kolegów jak to zrobić, bo to tylko naprowadzi, ale dopiero jedno drugie trzecie podejście praktycznie, powoduje ,że efekt finalny wychodzi tak jak się tego chce a nie jak chcą tego materiały nie do końca skłonne się poddać Naszym wizjom... :)

Z pewnością nauka nie poszła w gwizdek i jeśli za jakiś czas będziesz robił stage 2, to wyjdzie znacznie łatwiej i lepiej.

 

ps. Coś tam klecę... Xes'owe granie z nutką hameryki w tle... Co z tego wyjdzie? Bóg jeden raczy wiedzieć. http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/ph34r.png  :wink2: 

Traktuję to bardziej jako poligon doświadczalny pod bmkę aniżeli robienie czegoś do końca serio, zielonej mi nie szkoda swoje już przeszła więc już nic jej nie zdziwi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych odsłuchach zupełnie inna bajka, zmiana ukierunkowania TW zrobiła swoje, ale o szczegółach później na razie jeszcze za wcześnie na poważne wnioski.

 

Zmieniłem ustawienie skrzyneczki w bagaju, i nagle subbassu zrobiło się dużoooooooooooo ;) nareszcie gała kręci się też w lewo :rotfl:  :wink2:

 

Truck skrzyneczka robi robotę o przetworniku nie wspomnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły mi właśnie 2 miedziaki koło nosa.

 

No to tutaj masz kolejne dwa i to w cale nie głupich pieniążkach... Bo do kupienia dwa 4 kanałowe w cenie jednego Braxa.  :wink:

http://www.ebay.de/itm/171309501481?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

http://www.ebay.de/itm/171312657874?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Jestem po pierwszych odsłuchach zupełnie inna bajka, zmiana ukierunkowania TW zrobiła swoje, ale o szczegółach później na razie jeszcze za wcześnie na poważne wnioski.

 

Jestem ciekaw jak wybrniesz z pojedynku strojenie-HT1, bo ,że zagrać on potrafi to bez dwóch zdań, ale skłonić go do tego grania to jak kobitę przed okresem...  :rotfl:  Co nie zrobisz/powiesz żle... Będziesz się stroił sam czy z pomocą jak wcześniej ustalone? 

Nie ostrzy Ci w tej chwili ? Bo do delikatnie grających to żółtek raczej nie należy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Truck skrzyneczka robi robotę o przetworniku nie wspomnę ;)

 

A co ma nie grać skoro to najsolidniejsza paczka jaką miałem w aucie i do tego jedna z najlepszych 10tek na rynku(o ile nie najlepsza)... :)

A ja poszedłem w stronę kultury... 2 x12" ...  :rotfl:


 

 


Taki hi-end a kabli sie nie chciało odkręcić nawet :) Chyba ze wyciągali w pośpiechu :)

 

Heh, także mnie to jakoś uraziło, bo o ile w jakimś blaupunkcie na tablicy to żadna nowina to przy takim sprzęcie uwalone kombinerkami kable jakoś rażą w oko... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck wszystko zostaje po staremu, tak jak ustalone ;)

i jeszcze raz dzięki ;)


 

 


A co ma nie grać skoro to najsolidniejsza paczka jaką miałem w aucie i do tego jedna z najlepszych 10tek na rynku(o ile nie najlepsza)... :)

A ja poszedłem w stronę kultury... 2 x12" ... :rotfl:

 

no to bedzie się działo, ale nie sądziłem ze zobaczę u Ciebie 2 x 12''


 

 


No to tutaj masz kolejne dwa i to w cale nie głupich pieniążkach... Bo do kupienia dwa 4 kanałowe w cenie jednego Braxa. :wink:

http://www.ebay.de/i...=STRK:MEBIDX:IT



http://www.ebay.de/i...=STRK:MEBIDX:IT

 

Piękne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No to tutaj masz kolejne dwa i to w cale nie głupich pieniążkach...

 

Mi bardziej po głowie chodzą ich protoplaści i to takie gdzie te z aukcji to maleństwa są.

 

A z tym gościem już kiedyś korespondowałem, wtedy chciał zakup na potwierdzonego paypala na adres USA, a to wymaga limit 3k usd na karcie i chęć drugiej strony do realizacji zamówienia. A co do ceny, tam gdzie ja szukam, ceny są znacznie niższe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodać fotki z roboty przy drzwiach? Temat samej roboty przy drzwiach zupełnie pominąłeś.

 

 

 

Temat paneli obecnie zawieszony, ale po przemyśleniach konstrukcyjnych samych paneli i zamontowania wracam powoli do tematu.

 

ale o tym pózniej CDN..........

 

Znalazłem kilka fotek z pracy przy furtkach, zdaje się ze wtedy robiłem pożądki z dystansami i obecnie tak to wygląda :

post-10350-0-39717600-1399934897_thumb.jpg

post-10350-0-18892500-1399934910_thumb.jpg

post-10350-0-93897400-1399934923_thumb.jpg

post-10350-0-87023000-1399934936_thumb.jpg

post-10350-0-13293000-1399934950_thumb.jpg

post-10350-0-95726300-1399934962_thumb.jpg

post-10350-0-56123800-1399934976_thumb.jpg

post-10350-0-55307600-1399934989_thumb.jpg

post-10350-0-89163900-1399935001_thumb.jpg

post-10350-0-80288000-1399935014_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...