Skocz do zawartości

AUDI A4B7


Tmaxi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem  :wink2: O otworach napisałem 3 mm blachę, a te 5, to taki "żart" na blachę zewnętrzną, także rozróżniaj stronę wewnętrzną i zewnętrzną drzwi  :wink2: Piszesz o jakiś grzechach, a ja tylko poruszyłem sprawę "kanonu" - ja tak mam, najlepiej na świecie, kto ma inaczej, to będę się czepiał i poruszał tą kwestię... Koniec OT.

O blaszce 5mm, też pisałem na zasadzie 'żartu', więc odbijam piłeczkę odnośnie czytania ze zrozumieniem. Puki Twój kanon nie czepia się użytkownika który się do czegoś przykłada, nie mam przeciwwskazań. 

Odnośnie: ' ja tak mam, najlepiej na świecie, kto ma inaczej, to będę się czepiał i poruszał tą kwestię'

Pierwszy raz udzieliłem, się w temacie wzmacniań, ale nie z powodu że ktoś ma gorzej. Tylko dlatego że zamiast pochwalić kogoś za wkład pracy, ktoś mu docina za to że się przyłożył.

Masz racje, z mojej strony też EOT.

 

Jak Ci się podoba Tmaxi, eko skóra od dls'a w porównaniu do normalnej ?

Ładnie ta skórka się prezentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Wreszcie po 9 dniach przyszła na świat para bliźniąt ;)

 

A praca z eko DLS bardzo przyjemna, jeżeli wie się jak do tego podejść, pierwszy słupek katorga drugi przyjemność :)

 

 

post-10350-0-44538200-1399143630_thumb.jpg

post-10350-0-60659400-1399143636_thumb.jpg

post-10350-0-24665900-1399143643_thumb.jpg

post-10350-0-33713600-1399143649_thumb.jpg

post-10350-0-46885400-1399143655_thumb.jpg

post-10350-0-15234700-1399143661_thumb.jpg

post-10350-0-46775000-1399143667_thumb.jpg

post-10350-0-12955900-1399143673_thumb.jpg

post-10350-0-67910700-1399143678_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ci tyle czasu dosycha przy butaprenie?? :szok:

 

Przecież to klej kontaktowy tak jak Patex Classic czy Boterm. Przed sklejeniem powierzchni (na obydwu jest klej) czekasz kilkanaście minut az jest suchy przykładasz dociskasz i po problemie. Nie trzeba go suszyć :hyhy: od razu trzyma :hyhy:

 

Chyba ze na mokro kleiłeś :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ci tyle czasu dosycha przy butaprenie?? :szok:

Przemcio ostatnio robisz się fachura nr dwa po sinoffie, kto by co nie zrobił to źle ale Ty wiesz lepiej. :D  w opelku pewnie szybciej dosycha klej niż w audi :D

edit: zapomniałem, o x10 :rotfl: :rotfl:  x10 :hyhy:  i x10 :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosychają doklejki to co nie złapało od razu, a gorące powietrze potrzebne było do nadania większej elastyczności eko skóry

No i wszystko jasne.

Good job :zdrowko:

 

 

Przemcio ostatnio robisz się fachura nr dwa po sinoffie, kto by co nie zrobił to źle ale Ty wiesz lepiej.   w opelku pewnie szybciej dosycha klej niż w audi

edit: zapomniałem, o x10 .... x10 ..... i x10

 

Masz okres czy już andropauza cie chwyciła że masz takie rozterki :rotfl:

 

Pokaż mi gdzie sie przyczepiłem do Tmaxi że coś źle robi. Zapytałem jego powtarzam JEGO a nie ciebie. Otrzymałem wyczerpującą odpowiedz. I jakoś nie widzę żeby Tmaxi uznał to jako atak. Wiec nie rozumiem po co się wpierdzielasz między wódkę a zakąske.

 

Pokaż mi również posty w których napisałem że u mnie coś jest lepiej, 10x lub wogole ze u mnie coś jest naj naj naj. :mur:

 

Chcesz sobie prywatną wojenkę ze mną zrobić to możesz założyć nowy temat "wojenka z Przemciem :rotfl: " i tam jeśli możesz swoje gorzkie żale przelewać. Może jeszcze jakiś wielce poszkodowany przeze mnie się dołączy. Chociaż nie sądzę :rotfl: bo z nikim kotów nie drę na forum i zawsze służę pomocą jeśli mogę w danym temacie. A nikogo jeszcze nie zaatakowałem bez potrzeby i nie wytknąlem nikomu nieznaczących błędów. Z tobą mogę zacząć jeśli taka jest twoja wola :)

 

A najlepiej to załóż swój temat w instalacjach to wtedy zobaczymy jaki z Ciebie orzeł -- lub nielot. Bo jak narazie nie zabłysnąleś i nic sensownego w twoim wykonaniu nie utkwiło mi w pamięci. Tam (w Twoim temacie) na specjalne twoje życzenie :hyhy: mogę się bardziej krytycznie zacząć udzielać.

 

Grześka (Sinoffa) nie zamierzam gonić bo darzę go wielkim szacunkiem zarówno na forum jak i na stopie prywatnej (Grzesiu :zdrowko: )

 

P.S. Poza tym nie numer dwa --- Przemcio jest tylko jeden :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy za kompem kozak, tak już jest. Byle autorytatywnie klepać w klawisze i zgrywać kozaka, a co do czego przychodzi, wpada na spota i bywa często że nie gra, bo syf z gilem strojeniowo i dupa blada a i z montażem różnie bywa.

Dobra robota ze słupexami. Obecnie baniuje, czy zrobić tak jak miałem w B5 , czy tak jak kanon nakazuje, bo mastery słabo widzę w słupexie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy za kompem kozak, tak już jest. Byle autorytatywnie klepać w klawisze i zgrywać kozaka, a co do czego przychodzi, wpada na spota i bywa często że nie gra, bo syf z gilem strojeniowo i dupa blada a i z montażem różnie bywa.

 

Święte słowa :hyhy:

Dobra robota ze słupexami. Obecnie baniuje, czy zrobić tak jak miałem w B5 , czy tak jak kanon nakazuje, bo mastery słabo widzę w słupexie.

Zabierz na grilla to pokombinujemy :hyhy: chyba ze drugie do tego czasu dojdą to juz zacznę cos myślec :) bo mi akurat na kinkietach średnio widza się

:zdrowko:

Przemcio nie zamierzam z nikim wchodzić na wojenki :) nie jest to moim celem, :wink:

I przy tym pozostańmy

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio ostatnio robisz się fachura nr dwa po sinoffie

 

Miło, że doceniasz :) I nawet jakiś ranking się pojawia  :wink:

A tak na boku: Gotów jesteś już założyć swój temat? Bo na forum już trochę jesteś i jak do tej pory lekkim ślizgiem po powierzchni idziesz bez dotykania konkretów :hyhy:

Może nawet konkurs rozpiszemy - kto karuzela najmocniej rozkręci :) Konkurs z nagrodami oczywiście :D

Dla tych z bardziej wrażliwym żołądkiem -> woreczki foliowe w gratisie  :hyhy:

 

 

Grześka (Sinoffa) nie zamierzam gonić bo darzę go wielkim szacunkiem zarówno na forum jak i na stopie prywatnej (Grzesiu :zdrowko: )

 

Z wzajemnością oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


oooo cześć Truck'u dawno Cie nie czytałem ;)
 

 

Serwus.

Ta eko skórka fajna, naturalną takich skomplikowanych kształtów jak te słupki (ciągną się do słupka b?!) by się nie wykonało... Ale i musi być kropla goryczy... Nie przyłożyłeś się chyba do wykończenia dokładnie szpachlowania i powyłaziły kwiatki w okolicach tw, gdzie pod spodem widać nierówności... Ale jak mawiają starzy górale "Po dziesiątym słupku bedzie panocku piknie, hej!!" ... Mnie się zdarzyło poprawiać po 3 razy zanim stwierdziłem ,że "się widzi"...  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...