Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Izolacja na kablach, zszywki na skrzyni... Ogarnij to.

to było na szybkiego robione,. jak już napisalem bedzie troszke poprawek w kablach. prowizorka na akumulatorze będzie ogarnięta na złote klemy:D a na wylot w skrzyni będzie dana nakładka z laminatu itp:D

@gonzol. powiedz lepiej czy już gra i czy ten magnes (mały nie jest) przyciąga piczki?

no ba wszystko w aucie trzęsie się od basu:D piczki to bez tego lecą do auta :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest co najmniej dziwny. :(

 

Chłopak wkłada mnóstwo serca, czasu i pieniędzy w swoje auto z którego jest dumny. Pokazuje to na forum a w zamian dostaje mnóstwo niezbyt przyjemnych docinek :( ze generalnie wszystko co zrobił to kupa :( i skąd ma jeszcze pieniądze na to :( często nawet jeszcze od ludzi którzy nie pokazali swojego "wow" a potrafią krytykować czyjeś :(

 

Zawsze będzie tak ze Dla jednych WOW a dla drugich wieś. Bo gust jak ch...j każdy ma swój. Ale mnóstwo czasu i serca zostało włożone i to zasługuje na pochwale a nie zgnojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby go nikt nie obrażał i się nie śmiał to może by pokazywał więcej a tak pokazuje tylko te rzeczy z których ma nadzieje ze nikt się nie będzie śmiał :(

 

A ja dla przekory powiem --- fajne autko, masa pracy --- tak trzymać :super:

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonzol widzę moje klimaty gleba felga i ognia :D O mnie też twierdzą, że kaleczę auto bo się jeździć nie da :D Tutaj Przemcio ma dużo racji bo chłop wkłada kase, prace itp a jeszcze go jadą za to. Rozumiem, że może nie jest to gust każdego i wielu się to nie podoba ale z drugiej strony bez przesady też nie ma jakiejś totalnej wsi itp a najważniejsze, że ma się Gonzolowi podobać :) Jak dla mnie niektóre elementy bym zmienił ale nie moje autko więc. Za to powiem, że ślicznie na air ride siada :D aż miło patrzeć jak leży na glebie :D Jak dla mnie najistotniejsze jest to, że jest chęć do pracy dłubania a samemu a nie płacenie za robotę warsztatom i zakładom CA czy innym bo wtedy można powiedzieć: "Build not bought" i gitarka :) Gonzol będziesz na VW Mani albo innym jakimś zlocie w tym sezonie ? jak tak to może się uda spiknąć :D Aaa no i łap mojego Leosia co byś się samotnie nie czuł, że nie tylko Ty na glebie walisz na tym forum  :D (W tle golf znajomka tez na powietrzu :P)

 

Pozdro i stay low :D

 

post-884-0-63750100-1401720852_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...