Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam pakuje mase kasy w audio czy mody auta a tankuje i ganiam do Ruskich lać dizelka i nie widzę w tym totalnie nic złego bo jak mam zapłacić 360zl za zbiornik 65 litrów a pojadę tam i na lajcie za 220zł leje pełen bak i 12 litrów w kanister. Mało tego za 250 zaleje auto, 12litró w baniak do tego z 6 paczek fajek i na dobra flaszkę starcza :D Nie mam zamiaru pchać kasy za chorą kwotę za litr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ty masz ?

Śmiech mnie ogarnia na widok auta z Air Ridem i LPG bo trzeba szukać oszczędności.... Albo rybki albo akwarium. Dla mnie to połączenie całości auta z instalacją LPG to komedia i tyle..

trzeba mięć coś nie tak z głową żeby takie bzdury pisać;/ lpg gdzie??  to jest butla 40l na powietrze :mur:

http://images64.fotosik.pl/777/6091d2c938b0cff7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonka tu nie widzę w naszych postach jedynie w tym zaczepnym o 1,6 lpg :kijemgo: bo dyskusja zeszła na boczny tor nie o butli od aira tylko zasadności montażu lpg :rotfl: czyli kolejnej telenoweli "los bzduros kompletos" -- i co które święta lepsze -- Boże Narodzenie czy Wielkanoc :rotfl: a może jakieś inne :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla innych to co my robimy jest wioską --- bo sie ni świeci, bo ledów ni ma, bo nerek od buczenia nie odbija, bo nie ma jbl-ów, magnatów tylko jakieś NO NAME -XESy, DLSy, BRAXy i inne egzotyki :hyhy::rotfl::hyhy:

 

Jak by nie można jakiś normalnych porządnych JBL-ów zapodać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te pytania:

 

-masz USB?

-nie, nie czyta nawet mp3

-zepsuło sie? Może laser wystarczy przeczyścić

-nie, zwyczajnie nie ma od nowości

-Ale jak... To dlaczego kosztowało tyle kasy? Nawet wygląda tak zwyczajnie.

-...

 

albo moje ulubione:

 

Masz dwa radia?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...