Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gonzol widzę moje klimaty gleba felga i ognia O mnie też twierdzą, że kaleczę auto bo się jeździć nie da :D Tutaj Przemcio ma dużo racji bo chłop wkłada kase, prace itp a jeszcze go jadą za to. Rozumiem, że może nie jest to gust każdego i wielu się to nie podoba ale z drugiej strony bez przesady też nie ma jakiejś totalnej wsi itp a najważniejsze, że ma się Gonzolowi podobać Jak dla mnie niektóre elementy bym zmienił ale nie moje autko więc. Za to powiem, że ślicznie na air ride siada aż miło patrzeć jak leży na glebie Jak dla mnie najistotniejsze jest to, że jest chęć do pracy dłubania a samemu a nie płacenie za robotę warsztatom i zakładom CA czy innym bo wtedy można powiedzieć: "Build not bought" i gitarka :) Gonzol będziesz na VW Mani albo innym jakimś zlocie w tym sezonie ? jak tak to może się uda spiknąć :D Aaa no i łap mojego Leosia co byś się samotnie nie czuł, że nie tylko Ty na glebie walisz na tym forum   (W tle golf znajomka tez na powietrzu :P)

 

Pozdro i stay low

fajny ten Twój LEOś :D można by podjechać VW manie:D :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dziękuje za posty które nie ociekają hejtami :hyhy: jest to jedyne forum na którym ludzie potrafią być na poziomie :wink: 

 

A co do CA to zmieniłem plan:P  mam zamiar rozbudować przednie nagłośnienie, bo te FOCAL'e to nie nadarzają za orionem:P  co proponujecie KOZACKIEGO??!! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No właśnie. Ja też bym się nie wstydził :) a niektórzy hejtują jaka to kicha i wiocha ale swojego super pięknego, wypasionego dupowozu wstydzą się pokazać. Czyżby się wstydzili że okaże się dużo gorszym ulepem i będzie kupa śmiechu :)

 

Ale klepać zza ekranu to każdy potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


takie coś 2x na stronę?? u-Dimension EL Comp 8B

 

3 drogi ok, ale po co kolejne suby w drzwi?

 

 

 

 


niektórzy hejtują jaka to kicha i wiocha

 

Dla mnie kicha i wiocha. Można zrobić auto ze smakiem, a można i zrobić ulepa.

Ja swojego chrupka się nie wstydzę. Przynajmniej niczego nie udaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gust jak ch..j każdy ma swój :rotfl:

A co do udawania to właśnie udawałby zakładając te wg was nie ulepione super dokładki i inne z pakietu S np.

 

Tutaj nie jest S style tylko gonzol style i to niczego nie udaje a odzwierciedla gust i zamiłowania właściciela i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja też bym się nie wstydził :) a niektórzy hejtują jaka to kicha i wiocha ale swojego super pięknego, wypasionego dupowozu wstydzą się pokazać. Czyżby się wstydzili że okaże się dużo gorszym ulepem i będzie kupa śmiechu :)

 

Ale klepać zza ekranu to każdy potrafi :)

Przemcio jezeli ktos ukazuje swoje auto na forum to chyba dobrze wie ze albo ktos go pochwali albo skrytykuje i nikt ani nic tego nie zmieni,a Ci co nie pokazuja wcale sie nie musza ujawniac ani chwali co maja jak tylko tego nie chce,wolny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje -- wolny kraj. Wiec mogę sobie też bezkarnie wyrazić swoją dezaprobatę dla takiego a nie innego zachowania :hyhy:

 

O gustach się nie dyskutuje. Ja w tym temacie dlatego gonzola bronię bo z daleka auto wyglada fajnie, (oby tak samo wyglądał z bliska bo na to akurat czuły jestem :wink: ) widać mnóstwo włożonego czasu, serca oraz kasiory. Chłopak żyje tym i widać pasje w tym co robi :ok: a czy dana przetłoczka czy wykolenie w spoilerze podoba mi się czy nie to napewno nie posune się do wyrażania tego w sposób z "lekka" niekulturalny żeby nie powiedzieć chamski :(

 

Generalnie ja akurat nie lubię audi i nie wyznaje kultu znaczków. Tutaj podziwiam dbałość Gonzola o każda pierdólkę a to zasługuje na pochwałę a nie na naganę.

 

Tyle ode mnie.

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te głośniki ktoś miał, były by dobre 2x na stronę??

http://www.audiocentr.com.ua/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/h/e/hertz_energy_esk163l-5.jpg

Rodzaj system 2-drożny

Rozmiar 2x 165 mm / 2x 26 mm tweeter + 2x 100mm midrange

Moc (RMS/max.) 125/375 W

Impedancja 4 Ohm

Pasmo przenoszenia 50 - 23,000 Hz

Skuteczność 92 dB SPL

Zwrotnica częstotliwość podziału  Trójdrożna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonzol masz ksenony w haloganach?

nie tylko żarówki LED z soczewką....

 

3 WAY Hertza i Hcca 12 na uzupełnienie pasma ? Hertz jest marny w aplikacji , i ten 3 way ma zagrać pod tym małym  Lanzarem ?

to jak tak się znasz to poleć mi coś dobrego??:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...