Skocz do zawartości

Procesor idealny do samochodu


Morfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli trochę poteoretyzujemy...

 

Jakie macie wymagania wobec takiego sprzętu? Czego byście oczekiwali od procesora do samochodu? Kilka optyków? Wifi? każdy kanał niezależny od siebie? Płynne cięcia? Czasy od 0 do 20 ms ze skokiem 0,05ms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przede wszystkim ma on grać;

wejście Coax;

filtr subsoniczny;

obsługa zmieniarki;

tłumienia na drabinkach rezystorów;

niekasowalna pamięć po odłączeniu od prądu - w razie czego tylko jakiś przycisk Reset;

przygotowany pod wpinanie do seryjnych radioodtwarzaczy - możliwość zmiany głośności i impulsatorem, i potencjometrem o ustalonej rezystancji;

może zmiana ustawień w czasie rzeczywistym przez Wi-Fi z komputera lub telefonu przez aplikację na Androida  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ma on grać;

wejście Coax;

filtr subsoniczny;

obsługa zmieniarki;

tłumienia na drabinkach rezystorów;

niekasowalna pamięć po odłączeniu od prądu - w razie czego tylko jakiś przycisk Reset;

przygotowany pod wpinanie do seryjnych radioodtwarzaczy - możliwość zmiany głośności i impulsatorem, i potencjometrem o ustalonej rezystancji;

może zmiana ustawień w czasie rzeczywistym przez Wi-Fi z komputera lub telefonu przez aplikację na Androida  :wink:

Nie za duże masz wymagania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Taki procesor już dawno powstał opracowało go G. T. trading zanim upadło. Świetny hardware, konstrukcja modułowa, możliwość wpięcia w oryginalne mosty światłowodowe Audi, BMW itd. Konfigurowany z laptopa. Po bankructwie był dostępny w zamkniętych kręgach po 1500 euro. Nie wiem jak to dziś wygląda, czy Tiziano ukończył upgrade i je sprzedaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki produkcja trwa, a po . . .

 

 

Brax to nie Alpine czy Pioneer, które się wypinają na starsze modele i nie ma części zamiennych do nich. To zaleta manufaktury, zawsze w kartonie leży trochę zachomikowanych części.

 

 

Taki procesor już dawno powstał opracowało go G. T. trading zanim upadło. Świetny hardware, konstrukcja modułowa, możliwość wpięcia w oryginalne mosty światłowodowe Audi, BMW itd. Konfigurowany z laptopa. Po bankructwie był dostępny w zamkniętych kręgach po 1500 euro. Nie wiem jak to dziś wygląda, czy Tiziano ukończył upgrade i je sprzedaje...

 

 

Ciekawe info a coś więcej pamiętasz z możliwości tego procka? 3 way + kanał subwoofera? Na jakim DAC? Są gdzieś info o tym w sieci czy tylko wspominki i poczta pantoflowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 8 RCA na wyjściu to żaden problem, ostatnia wersja była już w pełni modułowa, wolne sloty i jak co dokupowany moduł z przetwornikami. Przetworniki jakieś najlepsze z BB nie wiem czy nie te same lub z tej rodziny co w HX- D2. Co do info to chyba ciężko będzie ja wiem, bo pracowałem kiedyś z  Tiziano nad modyfikacja tych Procków, ale wyłącznie hardware. Problem w tym ze za hardware musi iść software, a programista G. T. trading trafił do paki za narkotyki i był z tym wielki problem wtedy :) , ale gość miał łeb nie powiem mimo ze jechał na kokainie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oczywiście 8 RCA na wyjściu to żaden problem, ostatnia wersja była już w pełni modułowa, wolne sloty i jak co dokupowany moduł z przetwornikami. Przetworniki jakieś najlepsze z BB nie wiem czy nie te same lub z tej rodziny co w HX- D2.

No to faktycznie " najlepsiejsze " w świecie i okolicach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...