Skocz do zawartości

Forumowa fura!


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin jeżeli tak stawiasz sprawę i jeżeli ten projekt ruszy to ja tam jakąś kasę wpłacę :D  i nie zależnie od tego czy to będzie pinć czy pińcet żadnych roszczeń do tego auta nie będę miał :P no może po za jedną małą prośbą... Zanim pójdzie gdziekolwiek dalej (niezależnie czy WOŚP czy co innego) chciałbym go tylko raz posłuchać :D
Tak z ciekawości co może tyle osób razem wymyślić w jednym aucie. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja żyd, jak przy każdej okazji ściepy forumowej, dorzucę się do projektu. Ciekawe czy uzbierasz chociaż 600zł :) Szczerze powodzenia.

 

Zreflektowałem się sam po chwili ,że poszedłem za ostro po bandzie i edytowałem post. Zwyczajnie mnie wkurza kiedy mówi się hop, a za chwilę wycofuje rakiem podając argumenty na nie...

Zanim się coś palnie trzeba:

 

 

Trzeźwe myślenie mnie nie boli.

Tak więc Guciek, miej tego swojego antyka, pomódl się czasem do niego albo opraw w ramki. Widocznie inaczej spoglądamy na kwestie pojazdów(może moje podejście wynika, z tego ,że przechodzi tego sporo przez moje ręce bez szczególnych sentymentów), to tylko kawałek blachy warty 500 zł na złomie, nie więcej i nie mniej. Jedyny pojazd, do, którego jestem przywiązany to zielona, ale to więż sentymentalna, nigdy mnie nie zawiodła i robi robotę, zarabiając ciężko na chleb.Ale nadal to tylko złom i narzędzie pracy, które w ciagu sekundy może się zamienić w kupę dymiącego gruzu na pierwszym lepszym skrzyżowaniu bo ktoś np wymusi pierwszeństwo. Jestem w stanie zrozumieć, przywiązanie do auta używanego na co dzień, ale nie do kawałka blachy stojącego w garażu. A już nie jestem w stanie zrozumieć, najpierw proponowania czegoś a potem odszczekiwania tego, zasłaniając się ,że to przecież nie za darmo, że przecież biały kolor to najpiękniejszy kolor w całej galaktyce, że na orkiestrę to be... To Twoja rzecz i Ty o niej decydujesz. Powiedziałeś co uważałeś za stosowne i zamknijmy temat tego kanciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jaki kur...a podatek? Mówisz o tych 2 % PCC? Bo się zaczyna robić groteskowo
no przecież kilka postów wcześniej, ktoś pisał o wykorzystaniu komercyjnym, podnajmie na imprezy itd... = albo zarejestrowana działalność gospodarcza lub zarejestrowane stowarzyszenie, ze środkami w postaci składek członków = księgowość, faktury, podatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież kilka postów wcześniej, ktoś pisał o wykorzystaniu komercyjnym, podnajmie na imprezy itd... = albo zarejestrowana działalność gospodarcza lub zarejestrowane stowarzyszenie, ze środkami w postaci składek członków = księgowość, faktury, podatki.

 

Faktura na 18kę.... :rotfl:  No tak, masz rację. :wink2:  Rodzice sobie wrzucą w koszta. :)

To im wystawię f-rę na... czynności serwisowe. Wilk syty i owca cała bez komplikowania i robienia pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin było pytanie , a Ty sobie jaja robisz. Ktoś faktycznie wspomniał o wynajmowaniu odpłatnym, więc pytanie o obsługę "księgową" jest jak najbardziej na miejscu, tym bardziej jak właścicielem miał być Kamil prowadzący działalność  ...jednak teraz to już chyba mało ważne ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej jak właścicielem miał być Kamil prowadzący działalność ...jednak teraz to już chyba mało ważne ;)

 

Miał być w pierwotnej koncepcji Jubego, skoro nie ma na to czasu ( nie neguję, przynajmniej się konkretnie określił), to kwestia "księgowości" spada na dalszy plan.

Powiem więcej, nie sądzę aby "wynajm" był najlepszym pomysłem, skoro to ma być forumowa maskotka. W tym momencie jej roczny koszt utrzymania to w zasadzie OC ( przy pojemności 1,6 i 60 % zniżek) naprawdę nie jakieś zabójcze kwoty i wymiana oleju w sumie może z 400 zł rocznie, co daje roczny koszt utrzymiania na poziomie 10 zł na 40 aktywnych userów.

 

 

 

Marcin było pytanie , a Ty sobie jaja robisz.

 

Nie robię sobie jaj... Ale oficjalnie, dla urzędu skarbowego jest to ...pojazd prywatny. Więc nie bardzo rozumiem po co takie robienie pod górkę?

Czy jest Jarku choć jeden aspekt , który uważacie za dobry w tym pomyśle Jubego? Czy widzicie tylko same czarne chmury?

To nie był mój pomysł, jedynie mu aktywnie przyklasnąłem a momentami się czuję jak jakiś Don Kichot walczący z wiatrakami o Utopię. Na to nie mam ani ochoty ani siły.

Nikogo na siłę uszczęśliwiać nie będę, bo i po co? Mało mam swoich spraw?

Dałem klarownie przedstawiony fundament , auto, woofery, akcesoria z DLS i Holly, zaś to co z tym uważacie zrobić i czy w ogóle chcecie, to już inna para kaloszy i pytanie?

Więc jeśli uważacie ten pierwotny pomysł za zwyczajnie "głupi" i nie realny to napiszcie wprost ,że tak jest, wrzuci się go do kosza jak wiele innych, kończących się biciem piany i tyle. Mnie się spodobał z jednej jeszcze przyczyny, wymagał działań kolektywu co w jakiś sposób przyczynia się do integracji społeczności forumowej, skoro chce się mieć coś fajnego. Natomiast klaruje mi się obraz sporej dozy sceptycyzmu, sprowadzonego do poklepywania po pleckach przy kolejnej flaszce na spotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie pod gorke ale jak to ma miec rece i nogi to trzeba w wszystkim pomyslec PRZED takim projektem a nie w trakcie lub po ;) Co do tych 40 aktywnych i sklonnych wydac 10zl to moze sie udac ...jak widac 24zl to juz jednak wyzwanie dla takiej ilosci userow ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie pod gorke ale jak to ma miec rece i nogi to trzeba w wszystkim pomyslec PRZED takim projektem a nie w trakcie lub po ;) Co do tych 40 aktywnych i sklonnych wydac 10zl to moze sie udac ...jak widac 24zl to juz jednak wyzwanie dla takiej ilosci userow ;)

 

Zrobię ścipę na pikniku na to OC... :chytry:  :D Przynajmniej wyjdzie Wam na zdrowie jedno piwko mniej... :rotfl:

Bo na resztę userów ( bez urazy) to fakt palcem po wodzie pisane.

 

Reasumując. Jest możliwe aby pojawiło się auto, nie obiecuję ,że już, bo muszę trochę zakombinować by Aśka mnie nie zlinczowała... :D

Myślę ,że czas do zimowego marazmu to jest ok, wtedy i Michał i reszta chłopaków, nie grzebiąc w swoich będą mieli czas, na spokojnie w ramach zabawy coś tam pogrzebać.

Z racji ,że zarejestrowane oficjalnie na mnie, odchodzi kwestia odpowiedzialności OC itp historii, wynajm już ustaliliśmy, że to za dużo zachodu i papierologii, więc może to być maskotka forumowa na Nasze pikniki i ewentualnie reklama forum na imprezach typu zawody CA. Zaś kwestię zawiadywania nim pozostawiam kolegium moderatorów i admina, nic mnie do tego, i traktuję jedynie jako kolejne wyzwanie by dać spokój już tym moim ulepom kiedy skończę bmkę... :D:rotfl:

 

Tak może być, teraz pytanie czy macie ochotę i trochę czasu pomóc w dograniu tego wszystkiego? W odpowiednim momencie rzucić hasło, że to jest, to jest, to jest a  potrzeba np parę metrów kabla i czy ktoś ma "luzaka" w piwnicy w formie listy, którą Mehow jako instalator rzuci jako to co mu potrzebne by działać.przed robotą a nie w jej trakcie, by nie grzebać palcem w tyłku. Nie chcę wychodzić przed szereg i aby to było na moich barkach, jakieś proszenie dystrybutorów itp historie, bo to ma być zrobione razem albo wcale a nie przez jednostkę czy dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Truck a może w gorzałce się rozliczę hehe :D Nie no żartuje oczywiście cośik tam się z kieszeni wyskrobie :)

 

Tutaj się bardziej to rozbija o chęci by coś zrobić a nie kasę samą w sobie. Każdego tygodnia każdy z Nas wydaje większe kwoty niż te , o których tutaj mowa na durnoty i jakoś wtedy nie płacze, ze mu z kieszeni 20 zł uleciało. Tylko tutaj kłania się coś innego, trzeba poza gadaniem , zrobić to w odpowiednim momencie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym to się zgodzę, jak sobie jednej flaszki w miesiącu odmówię to nie zbiednieje a i na zdrowie mi to wyjdzie :) Jeśli miało by to być w Redzie u Mehowa to myślę, że jakiś dzień też wygospodaruje żeby conieco pomóc a i przy okazji podłapie trochę wiedzy :) Tak jak ktoś wcześniej pisał tylko to obawiam się, że będzie to na zasadzie "a czemu mam dać jak ja nic z tego nie będę miał" czasami tak ludzie też podchodzą. Tak czy siak ja kibicuje i jakos w miare możliwości studenckich będę wspierał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem bardzo za :)

 

Tobie Marcin :padam: za zaangażowanie w projekt i upór godny maniaka. Oczywiście jeśli będę mógł pomóc to pomogę. Dorzucić leżaków to będzie kłopotem bo takowych nie posiadam ale są też inne sposoby. Potrzebna będzie zrzutów to coś tam dorzucę a i fizycznie coś dla projektu też mogę zdziałać jeśli będzie potrzeba. Jakieś rzeżby, laminaty, mdf-y itp. Fakt że Mechow to wszystko potrafi sam ale pomoc jakaś też się pewnie przyda.

 

Jedyny proble to moja czasowość ale skoro projekt rozłożony w czasie to i to myślę ze uda się przeskoczyć.

 

Także cytując klasyka : "jestem za a nawet przeciw" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zwyczajnie mnie wkurza kiedy mówi się hop, a za chwilę wycofuje rakiem podając argumenty na nie...

 

Za późno zrozumiałem, że spojrzałem zbyt optymistycznie na cały projekt.

 

 

 

 

 


Tak więc Guciek, miej tego swojego antyka, pomódl się czasem do niego albo opraw w ramki.

 

Powiedz to wszystkim hodującym żółte blachy w garażach. Każdy jest takim jeb...nym żydem jak ja. A jeśli nie wiesz jakie znaczenie ma oryginalny lakier na całej budzie po 30latach w naszym kraju to nie będę Cie uświadamiał. Już chyba za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu! Gustav wrzuć już na luz, bo widzę dostałeś jakieś andropauzy, za dwa mocniejsze słowa, co do , których sam się zreflektowałem. Twój sprzęt, Twój lakier, masz do tego prawo. Dywagować z tym nie mam zamiaru. Pojawiła się inna opcja i tutaj się skupmy w porządku? Chyba ,że masz ochotę jeszcze klepnąc ze 20 postów na temat "żydka" z fabrycznej to śmiało, mnie osobiście to śmieszy skąd w  moim łbie takie porównania. :)

Nie przekonuj mnie coraz bardziej do tego ,że zachowujesz się jak baba, raz coś oferując i wycofując po dwóch dniach, drugi raz foszkując jak kobita z napięciem, bo ktoś śmiał napisać , że to zwyczajnie nie smaczne i nie odpowiedzialne.

 

 

Powiedz to wszystkim hodującym żółte blachy w garażach. Każdy jest takim jeb...nym żydem jak ja. A jeśli nie wiesz jakie znaczenie ma oryginalny lakier na całej budzie po 30latach w naszym kraju to nie będę Cie uświadamiał. Już chyba za późno.
 

 

 

Szczerze?

post-4530-0-20518500-1377704670_thumb.jpg

 

Blacha to blacha, jak zardzewiała to się maluje, jak kolor nie pasuje to... się maluje. Mnie interesuje jak zrobić forumowe demo a nie żółte tablice i pasjonaci oldtimerów, to rozmienia temat na drobne. Po cholerę proponować auto przeznaczone jako oldtimer do rzeżby na grubo z CA? Zastanowiłeś się choć chwilę, co proponujesz? Podobno to mi zarzucasz , myślenie w bólach... Nie mam ochoty bić piany. Jeśli Cię to tak zabolało, mea culpa. Zbij grubą kasię na tym białasie i ciesz się inwestycją, lub też wybierz się na emeryturę w rajd po kontynencie tam znajdzie swoje zacne miejsce. A do bassowania poświęci się innego dziadka od osoby, która podobnie do mnie ma głęboko w d... antyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie przekonuj mnie coraz bardziej do tego ,że zachowujesz się jak baba, raz coś oferując i wycofując po dwóch dniach, drugi raz foszkując jak kobita z napięciem, bo ktoś śmiał napisać , że to zwyczajnie nie smaczne i nie odpowiedzialne.

 

Napiszę ostatni raz. Wycofałem się po aż dwóch dniach, przez co nikt nawet w mikrostopniu nie został narażony na jakiekolwiek straty, bo wiem, że jeden wielki ch będzie z tego zacnego projektu. To nie je ameryka. A szkoda.

 

Napisałem z 10 zdań, ale skasowałem i postanowiłem napisać jedno:

 

Zacznij od kalkulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję odwalić się od mkgustaw - jego auto jego sprawa :)

Musimy bić pianę bez sensu?

 

 

Prawda jest taka, że jak ktoś z Nas nie wyłoży 80% kosztów to całość ulegnie w gruzach.

20 % to składki wiernych forumowiczów + administracji na więcej truck nie licz bo już to przerabiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracku daj swoja fure i tak masz dwie w rozsypce

 

+ taki ze juz sa na ciebie

 

wygluszone

 

Się składają się... :rotfl:

Tyle tylko , że tam wiesz.... musiałbyś sprzedać tą swoją renie, sprzęt z niej i może przy dobrych wiatrach Zipku starczy na betkę ze sprzętem... Ale chyba nie... Nie ta liga panie, postaw dwie to pogadamy. :D A tfu, zapomniałem ,że renia w lizingu.... No to na pewno nie wystarczy. :zalamany:

Więc te 2 x 10 zostaw sobie na piwko za Twoje zdrowie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic się nie zaczęło a już pierwsza mini wojenka była :)

 

 

 


Prawda jest taka, że jak ktoś z Nas nie wyłoży 80% kosztów to całość ulegnie w gruzach.
20 % to składki wiernych forumowiczów + administracji na więcej truck nie licz bo już to przerabiałem

Czyli reasumując weź Marcin ze 2-3 kolegów z forum, zróbcie ściepę na potrzebne graty, zawieźcie wszystko do Mehow'a i zróbcie sobie prywatny publiczny forumowy wózek :wink:

I bez spiny, lubię Cie, nic do Ciebie nie mam i Twoich szalonych pomysłów :P ale jak tego 2-3 osoby nie załatwią to będzie jak to Gucio napisał 1 wielki ch :)

 

I jeszcze jedno, trochę niepotrzebnie obrażasz osoby dla których stary pojazd to najzwyklejszy złom za nie mniej nie więcej 500zł :)

Ty lubisz odeery i f1ki a ktoś stare dupowozy :wink:

 

Więcej luzu pany :) a jak projekt cudem ruszy to stawiam bańkę żywicy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już szarpać, ani wdawać w wojenki. Przekonywać, przeciągać, tłumaczyć. Był pomysł, nie, to nie, nie wyjdzie, to nie wyjdzie, w zasadzie lata mi to po wysłuchaniu całej tej litani.

Jednak przy okazji wyszła inna kwestia , gdzieś tam czasami poruszana dyplomatycznie, coś ktoś powiedział , coś ktoś dał, a może mu się tylko zdawało ,że dał...

Mam na myśli przekucie zapału i deklaracji co po niektórych osób, łącznie z moją naturalnie na to aby para nie uszła w zasadzie w gwizdek kompletnie bez pozytywów. Więc do rzeczy:

- może czas najwyższy usestymatyzować kwestię utrzymania forum, które z racji coraz większych zasobów co jakiś czas wymaga lepszego serwera, hostingu itp?

Kamil dyplomatycznie do tego podchodzi na zasadzie daj ktoś co może i tyle widział... Z tego sklepu online pewnie tyle co kot napłakał, więc chyba najwyższa już pora aby forum... utrzymywało forum?

Co prawda zaglądam na inne forum raz na pół roku, mam tutaj na myśli forum A6, ale tam idzie krótka piłka gdy robi się "gorąco" panowie kończy się hosting, płacimy za serwer albo zamykamy namiocik i.... jakoś do tej pory funkcjonują z wzajemnych składek. :wink:  Nie jest to ani wstyd ani ujma tak stawiać sprawy, gdyż.... dlaczego jedna osoba nie mając z tego w zasadzie nic, poza satysfakcją ,że stworzyła coś o tematyce CA co przetrwało do tej pory a nie poszło w niebyt jak to spotkało inne tego typu przedsiemwzięcia (daleko nie sięgając tuningforum, audiocar, soundoff), w tej chwili to jedyne liczące się i w miarę prężnie trzymające.

 

Czy ktoś może mi podać jaki jest realny miesięczny koszt utrzymania forum i ilu jest aktywnych userów logujących się regularnie powiedzmy 2 razy w tyg?


 

 


I jeszcze jedno, trochę niepotrzebnie obrażasz osoby dla których stary pojazd to najzwyklejszy złom za nie mniej nie więcej 500zł :)

 

Nikogo nie miałem zamiaru obrazić, ale skoro temat jest o demo, to po co wkrętki o oldtimerach? Skoro coś planuję jako zachowane w oryginale (bo rozumiem przegrzebany wzdłuż i wszerz pod kątem CA, to już raczej mało się nadaje do roli "klasyka") to po co w ogóle brać pod uwagę taki samochód.

 

 

 


Czyli reasumując weź Marcin ze 2-3 kolegów z forum, zróbcie ściepę na potrzebne graty, zawieźcie wszystko do Mehow'a i zróbcie sobie prywatny publiczny forumowy wózek :wink:

 

Jeśli to tak ma wyglądać to na cholerę mi następny wrzód na d...? Mało mi dwóch moich? :) Nie taka była pierwotna idea tego wszystkiego. 2-3 osoby kolektyw panie aż cholewki zrywa. :szok:

Osobna kwestia, że przy okazji tej dyskusji wynikło to co poruszyłem powyżej, jak budować jakiegoś rympałka to spoko pomożemy, ale jak dać na serwer to już woda w usta. Więc ja tej kwestii już akurat nie odpuszczę. Chciałbym ją jakoś wspólnie ustalić usystematyzować aby w końcu Kamil nie wykładał miesiąc w miesiąc swojej prywatnej kasy na Nasze zabawy. Dla Nas wyskoczyć po 5 zł co miesiąc to tyle co nic, ale już co miesiąc wywalić parę setek tak jak On musi to robić to jest odczuwalne i dziwię się ,że do tej pory jakoś to tak dzielnie i bezgłośnie ciągnie.

 

Interesuje mnie jedynie czy jest jakaś możliwość wpłacać to na konto, bez "kupowania" wlepek, bo rozumiem ,że jest to już opodatkowana vatem forma a temu skurw...owi Rostowskiemu ni chu.... nie oddam nic więcej poza tym co ze mnie zdziera ten chory kraj w formie 50 różnych podatków, łącznie z tym ile zrobię kupy i czy sortuję butelki czy nie.

Jest wśród Nas paru księgowych z tego co widziałem ,może jest jakaś możliwa forma zebrania danej kwoty bez obowiązku podatkowego? Bo naprawdę rzygam skarbówką i jeśli zajdzie taka potrzeba przejeżdzając przez Dolny Śląsk dam Kamilowi gotówkę w rękę aby te darmozjady nie położyły na tym łapska.


Czy adres jest pozycjonowany w google jeśli tak to ile to kosztuje miesięcznie? Bo dziwnym trafem zawsze jest na górze wyników i jakoś nie chce mi się wierzyć ,że google robi za wujka dobra rada.

 

I proszę nie zbywajcie mnie z tymi konkretnymi pytaniami o liczby, bo wielu lubi tutaj posiedzieć pogadać, powymieniać doświadczenia albo... poszukać tańszych części do auta, lub zbitej szyby w tel itp :) Ba, nawet nie którzy mają dar wywałać od czasu do czasu wojenkę... :hyhy:  Reasumując wiedza i dobra zabawa w jednym. Gdy idziesz do kina nie płaczesz ,że trzeba zapłacić za bilet, gdy idziesz do lepszej knajpy nie marudzisz ,że płacisz wejściówkę, dlaczego więc taki opór przed wprowadzeniem czegoś znormalizowanego, przedyskutowanego wspólnie? Ale na sztywno, a nie co łaska, bo znając polską naturę to prędzej pójdzie w gardło niż na dany cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się składają się... :rotfl:

Tyle tylko , że tam wiesz.... musiałbyś sprzedać tą swoją renie, sprzęt z niej i może przy dobrych wiatrach Zipku starczy na betkę ze sprzętem... Ale chyba nie... Nie ta liga panie, postaw dwie to pogadamy. :D A tfu, zapomniałem ,że renia w lizingu.... No to na pewno nie wystarczy. :zalamany:

Więc te 2 x 10 zostaw sobie na piwko za Twoje zdrowie. :wink:

 

jak zwykle zle doczytales:D

kto ci powiedzial ze renia w leazingu?

kieyds ci napisalem wystarcza kilka aut firmowych w leasingu raiffeisen i masz ubezpieczenie

druga sprawa ze spokojnie kupil bym to co tam masz za polowe tego co zaplaciles, sledzilem dokladnie  twoje poczynania i ladnie cie dym..  na kaske od zakupow po montaze :rotfl:

trzecia masz racje nie ta liga nigdy bym takiego auta nie kupil stare, zmeczone bez polotu a srodek zdewastowany :zalamany:

 

napic sie mozemy ale to nie sa tanie sprawy jak zemna usiadziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może "utrzymanie serwera" oplacac wg sredniej postow? Truck, chyba jestes liderem, Ty placilbys najwiecej:D

 

No dobrze, czy ktoś mi odpowie ile kosztuje hosting? Bo z info jakie dostałem via PW wynika ,że taki porządny to koszt... 344 zł... rocznie :/

 

http://hosting.pro-linuxpl.com/

 

A ktoś mi ostatnio przebąkiwał o takim koszcie miesięcznym ponoszonym przez Kamila. Skoro ma w końcu paść jakaś rozsądna propozycja ustalona wspólnie, jak podzielić się kosztem utrzymiania skoro się tutaj bawimy, to trzeba wiedzieć o jakich kwotach rozmawiamy. Bo ja widzę różnicę pomiędzy szemranym parę setek mieś, a podanym przeze mnie parę setek ale.... rocznie.

Sprawa pozycjonowania, jeśli jest to robione to także druga para kaloszy, bo o ile wpiszemy frazę "forum car audio" to strefa wyskoczy, ale już odpowiedż na frazy typu " car audio" "montaż car audio" itp nie dają satysfakcjonującej odpowiedzi. Więc albo pozycjonowania nie ma jako takiego lub jest zrobione po łebkach a specjalista ds. SEO miał mały wpływ/lub żadny na etapie optymalizowania architektury strony aby poprawić odbiór strony przez roboty sieciowe.

 

 

napic sie mozemy ale to nie sa tanie sprawy jak zemna usiadziesz :wink:

 

Przestań wkręcać szpile to i usiądziemy. Czasami zdarza Ci się przebłysk normalności. Z Rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...