Skocz do zawartości

Forumowa fura!


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

T3 popularne, dobry dostęp z częściami, łatwo naprawialny, silnik dosyć trwały, ja śmigałem 1.6 benzyniakiem teraz będzie miał już 33lata  :rotfl:

W moim wieku dziadzio, ale łatwo, wygodnie, w miarę mięciutki, elektryka prosta że i na trasie mozna naprawić - jak masz walizkę dodatków - ale zawieszenie to mu chyba nigdy nie padnie.. 

Tu jest prawdziwe znaczenie VW - auto dla ludu

 

Koszt ilości Aku przekroczy chyba wartość auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczów owszem. Wręcz sentymentalne zasilanie - to pojęcie podstaw.

Może za to auto dostaniesz "darmowy" wieczny bilet, fanów prawdziwego car audio, a nie "firmy" reklamujące się na różnych zawodach..

Może ktoś doceni starania FANÓW.. Projekt auta dla ludzi. Niczym dawna myśl prawdziwego konstruktora VW  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


widze ze zapału bardzo dużo. Może coś z tego wyjdzie.

 

Malkontent z Ciebie... Gdyby każdy rozpatrywał realnie czy się uda to ludzkość by nie stanęła na księżycu a bąk znając prawidła aerodynamiki i fizyki oraz pouczony o stosunku skrzydeł do masy został nielotem... :D Na szczęście ludzie mają to do siebie ,że jak chcą to i góry przenoszą a bąka do tej pory nikt nie pouczył, że "nie da się" więc lata beztrosko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to ludzkość by nie stanęła na księżycu a bąk znając prawidła aerodynamiki i fizyki oraz pouczony o stosunku skrzydeł do masy został nielotem... Na szczęście ludzie mają to do siebie ,że jak chcą to i góry przenoszą a bąka do tej pory nikt nie pouczył, że "nie da się" więc lata beztrosko

truck znowu nie wziąłeś tych malutkich białych pigułek :rotfl:

 

Idea zacna, jak trzeba będzie wspomogę projekt jak będę umiał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


truck znowu nie wziąłeś tych malutkich białych pigułek :rotfl:

 

Widocznie w szpitalu na noworodkowym mi zaaplikowali raz a konkretnie i do teraz trzyma... :D Chyba wystarczająco wesoło macie ze mną i w trybie truck-standard. :wink:


 

 


Nie chwal się, bo też jestem mechanikiem z wykształcenia. Ale i tak wszystkiego nauczył mnie ojciec.

 

No to.... Przyjadę w któryś łykeeend jak się zgadamy i wyciągniemy kwadraciaka zieloną z garażu i poskładamy ten motor. Boxer z tego co pamiętam.. :D Fajnie pierdzi. hehe A jak uruchomimy siłownię to wtedy do kogoś chętnego na lakierowanie. I tak z rączki do rączki można popchnąć ten gruz do przodu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Traku, Ty to w innym świecie żyjesz. Z tego co wiem boxer był w T1 i T2. Dodatkowo tylko benzyniak.

 

Tak? hmm... :/  Kurczę aż jutro podjadę do kolegi co trzyma takiego ogóra i rzucę okiem co on tam ma... Ale chodzi jak Boxer... :szok:  Nie wiem po cholerę trzyma tego osiołka, skoro ma S8 no ale jeżdzi i tym i tym... :rotfl:


 

 


Traku, Ty to w innym świecie żyjesz.

 

Flower Power a co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ogór" potocznie, choć może rzeczywiście tak ważna jest ta nomenklatura... :) Koleś ma:  stare, kwadratowe, powietrznie pierdzące, więc może on ma benzyniaka chłodzonego powietrzem? :) Na pewno jest to z tego co widzę T3 z przodem od Caravellki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


może on ma benzyniaka chłodzonego powietrzem?

 

Możliwe. 

 

Wikipedia:

 

Silniki montowane w T25 (wszystkie 4-cylindrowe):
Benzynowe chłodzone powietrzem:
1.6 (CT) 37 kW / 50 KM 1979 – 1982
2.0 (CU) 51 kW / 70 KM 1979 – 1982
2.0 (CV) 51 kW / 70 KM z wtryskiem (na rynek amerykański) 1979 – 1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 1.3  i 1.6 boxery z garbusa chłodzone powietrzem i 2.0 już normalny chłodzony wodą ...węże do chłodnicy idą przez całe auto , a diesel to 1.6 i 1,7 znane z golfów (były też TD ale to też silniki z Golfa ).  To że silnik z tyłu to duży plus , bo i  alternator z tyłu , czyli krótkie kable, choć w oryginale aku jest pod siedzeniem kierowcy jednak taki ori aku raczej do CA się nie nada , bo z racji miejsca pod fotelem (wysokość) nie wejdzie tam nic "normalnego". Jednak z tyłu spokojnie wejdzie aku nawet z kombajnu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...