Skocz do zawartości

II Eliminacje MP Easca 2013 - Sosnowiec, 15-16.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Tmaxi, dnia 12 Cze 2013 - 12:55, napisał:

 

 

Z tego co widze co poniektórzy są super zawodnikami ale w biciu piany na forum i zniechecaniu innych do działania :(

 

Siedzi sobie taki jeden z drugim i myśli jak by tu powk......... innych, niech jeden z drugim, trzecim wpakuje tyłek do auta i przyjedzie na taką impreze chociażby po to aby podyskutowac twarzą w twarz

 

bo stanąć w szranki z innymi w zawodach to by się pewnie bał :):P

 

No wiesz takie osoby, które były raz czy dwa na zawodach jako publiczność, mają świetnie wyrobione zdanie na temat zawodów, nawet wiele bardziej niż zawodnicy.....

 

Ja jade pierwszy raz nawet nigdy nie byłem na takiej imprezie jako "oglądacz", ale zrobiłem sobie autko tak jak potrafiłem, z tego co nauczyłem się od Was na forum, a jade i startuję po to żeby dobrze się bawić i wysłuchać opini innych a w szczególności sędziów co jest zle co trzeba poprawić i w jakim kierunku się rozwijać.

 

I tu chyle czoła ludziom, którzy to organizują i poświecają swój cenny czas dla innych początkujących jak i zaawansowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co nie zmienia faktu, że robienie przez Kminio zawodników z SQL, darmozjadów, wyciskających ostatnie soki z portali aukcyjnych, bo szkoda kasy na coś nowego (zarobek dla branży CA) jest dla mnie osobiście obrażające i pewnie dla wielu osób również.

Tak po krótce na same akcesoria i okablowanie do auta wydałem 2 tys zł, kupiłem je nowe z Hollywooda (więc dystrybutora znasz?) maty kolejna podobna kwota, pianki GMS również prawie tysiąc, sterownik elektroniczny nowy (znowu ktoś zarobił) , obicia tapicerskie nowe (także komuś kasę zostawiłem), materiały obiciowe słupki, bagażnik nowe... Skrzynka do suba nowa zlecona do wykonania.

Komory w drzwiach nowe, zlecone do wykonania.Tuner DVB-T nowy, adapter Bluetoth nowy, zdalne sterowanie tunera ze stacji nowe, antena Triband Sirio nowa, Alarm nowy, czujniki parkowania nowe. Subwoofery bo będą dwie różne skrzynki i dwa suby na różne okazje nowe i nie kosztują pincet, bo za pincet nie kupisz Braxa 10.1 czy innego wysokiej klasy przetwornika, woofery są nowe. Przerobienie stacji multimedialnej, i serwis pieców również w zakładzie związanym z CA od lat.

Uzywane mam tylko żródło i piece (świadomie) bo prezentują wyższą klasę brzmienia niż najnowsze produkcje. Więc ,że tak się grzecznie spytam ile kurna Ty zostawieś kasy po firmach z branży CA i nie tylko robiąc swój projekt auta? (o ile takowy posiadasz?) ba ja jak widać dałem bawiąc się tą pasją parę groszy na chleb ludziom żyjącym z CA na co dzień.

Na koniec nie będę siedział i grzebał w aucie przez pół roku szukając smaczków tylko oddaję je w profesjonalne ręce na strojenie-również przecież nie za Bóg zapłać.

 

Reasumując.... Zanim palniesz gorszą głupotę na temat ludzi związanych z SQL ugryż się czasami w język i zastanów czy aby nie strzelasz gola samobójczego. Bo podejrzewam ,że na głupie kable wydałem więcej niż Ty w ten swój pierdzący subwoofer i trochę mdf w bagażniku. :wink: ( z góry przepraszam resztę chłopaków z DB, nie jest to uogólnienie i nie dotyczy całego grona a Kminia, który jak widać bardzo mocno lubi podliczać zarobek branży CA w zależności od tego czy to DBL czy SQL, a ja myślałem ,że w zasadzie wszyscy skupieni wokoł zabawy dzwiękiem w aucie to jedna paczka, jak widać są myślący inaczej i lubiący zaglądać innym w portfel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie boj sie ma tlusta fure hehehhe

 

 

 

Zip a ja mam w d... jego tłustą furę, może mieć pięć, mi już akurat tym się nie zaimponuje, nie oceniam ludzi po tym co mają w bagażniku, a jakimi są. A nie będzie gość sypał gnojem po ludzach lubiących SQL bo akurat pewnie w tym aspekcie g... widział i w d... był. Z tego co mi wiadomo odnośnie Gazownika( bo to do niego przypił Kminio) to także zmieniając klasę zainwestował w nowe głośniki do auta nie kosztujące 5 zł... No ale najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka i zrobić żebraków z aucji ebay zarzynających branżę CA w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Jeszcze zawodów nie było, a tu już 6 stron natrzepane, z czego większość o dupie Maryny.

To coraz bardziej umacnia mnie w teorii, że w Posce jest mocny głód i ogólna potrzeba zawodów car audio ....... ale jedynie wirtualnych. 

 

Sezon 2014

I eliminacje MP - Facebook

II eliminacje MP - Tweeter

Finały MP - Forum SCA

Finały EU - SMS (9,90 EUR z VAT)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Jeszcze zawodów nie było, a tu już 6 stron natrzepane, z czego większość o dupie Maryny.

To coraz bardziej umacnia mnie w teorii, że w Posce jest mocny głód i ogólna potrzeba zawodów car audio ....... ale jedynie wirtualnych. Amen.

:wink:

Jak widzisz Panowie nie zrozumieli Twojego przekazu.

 

truck, Opanuj się chłopcze. Nie będę wyliczał co, gdzie , kiedy i za ile tak jak Ty. Powiem tylko, że więcej od Ciebie widziałem (na pewno od dupy) i przeżyłem związanego z CA. Jeśli twierdzisz, że dB jest tańsze od sql'a, to jeszcze świetlana przyszłość doświadczeń i wiedzy Ciebie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli twierdzisz, że dB jest tańsze od sql'a, to jeszcze świetlana przyszłość doświadczeń i wiedzy Ciebie czeka.

 

Jestem daleki od twierdzenia czegokolwiek jednoznacznie tak jak Ty to zrobiłeś. Pokazałem Ci co i jak na szybko z głowy (choć pewnie połowa zapomniana) z czym wiąże się zrobienie auta pod SQL i ,że wbrew temu co napisałeś pozostawia całkiem sporo kasy w środowisku ludzi żyjących z CA.

To właśnie Ty nie wiedzieć dlaczego wprowadzasz jakąś dziwną rywalizację, imprezę w Warszawie zrobimy ale tylko dla dbl, kasę w CA zostawia tylko dbl etc... Po co? Na co komu takie uwagi?

Ale cóż zawodnicy SQL mogą wiedzieć o życiu skoro i tak 3/4 wolnego czasu poświęcamy na polowanie na allegro i ebay na okazje... :wink:

 

Co do popularności(i frekwencji) dbl to wynika z upodobań ludzi , łatwiej zaimponować jeb...cym basem z bagażnika kolegom niż pitoleniem i smaczkami w SQL, których i tak 90% postronnych ludzi nie zrozumie i nie doceni, to samo dotyczy atrakcyjności na publiczności przychodzącej na targi czy zawody (spójrz na show cary) ma być tłusto, ma być głośno, ma wykręcić flaki, a ,że gra bez ładu i składu , cóż tam , ważne ,że przyciąga gawiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i coraz bardziej chce mi się śmiać. Od jakiegoś czasu widzę tendencję, że jak się kogoś, lub jakiegoś tematu nie zna, lub tylko połowicznie (sam w dziedzinie CA jestem amatorem przez duże A, jednak daleko mi do publicznego wydawania opinii na temat, o którym nie mam pojęcia), poza tym gdzieś się czytało, lub ktoś wspominał, gdzieś tam kiedyś, to później taki delikwent powiela schematy (często błędne) i robi się zamieszanie.

Truck wiem (z tego co czytałem) sporo osiągnąłeś w sq, masz pojęcie co się z czym je, więc powiedz mi teraz czy stwierdzenie, że jak ktoś ma suba, który potrafi generować spore ciśnienie (na zawody db), jest równoznaczne z tym, że z przodu ma Diory, lub Magnaty? Co w przypadku jak ktoś lubi czyste brzmienie, smaczki jak to ująłeś, a zarazem od czasu do czasu lubi posłuchać tzw "murzynów", przy których wiatr hula we włosach, a banan na ryju.... Da się to połączyć, czy jednak trzeba kupić drugi samochód? Ja bym jednak zaryzykował stwierdzeniem, że da się to wszystko pogodzić. Baaaa, nawet słuchałem auta, które potwierdza moją teorię.... no chyba, że to wyjątek potwierdzający regułę, wtedy zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od twierdzenia czegokolwiek jednoznacznie tak jak Ty to zrobiłeś. Pokazałem Ci co i jak na szybko z głowy (choć pewnie połowa zapomniana) z czym wiąże się zrobienie auta pod SQL i ,że wbrew temu co napisałeś pozostawia całkiem sporo kasy w środowisku ludzi żyjących z CA.

To właśnie Ty nie wiedzieć dlaczego wprowadzasz jakąś dziwną rywalizację, imprezę w Warszawie zrobimy ale tylko dla dbl, kasę w CA zostawia tylko dbl etc... Po co? Na co komu takie uwagi?

Ale cóż zawodnicy SQL mogą wiedzieć o życiu skoro i tak 3/4 wolnego czasu poświęcamy na polowanie na allegro i ebay na okazje... :wink:

 

Co do popularności(i frekwencji) dbl to wynika z upodobań ludzi , łatwiej zaimponować jeb...cym basem z bagażnika kolegom niż pitoleniem i smaczkami w SQL, których i tak 90% postronnych ludzi nie zrozumie i nie doceni, to samo dotyczy atrakcyjności na publiczności przychodzącej na targi czy zawody (spójrz na show cary) ma być tłusto, ma być głośno, ma wykręcić flaki, a ,że gra bez ładu i składu , cóż tam , ważne ,że przyciąga gawiedż.

Ja wprowadzam rywalizację ? Pozostawię mądrzejszym od Ciebie ocenę moich wypowiedzi.

Proszę wyjdź już z tego zaściankowego toku myślenia. Popytaj znajomych dealerów z dużych miast jaka jest rzeczywistość. Stereotypy już zostaw w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku jak ktoś lubi czyste brzmienie, smaczki jak to ująłeś, a zarazem od czasu do czasu lubi posłuchać tzw "murzynów", przy których wiatr hula we włosach, a banan na ryju.... Da się to połączyć, czy jednak trzeba kupić drugi samochód?

 

Na co dzień da... Typowo podchodząc w miarę na serio pod zawody.. hmm... Trudne :) Aczkolwiek przykład Suzukiego pokazuje ,że wykonalne.

Jednakże w wyższych kategoriach tak dbl jak i SQ to już próba połączenia wody z ogniem i trzeba wybrać albo rybki albo akwarium. W niższych owszem można sobie szaleć w obu.

Bo sorry nie wyobrażam sobie co miałbym niby zrobić w zielonej i jak w ciągu paru h tak jak było w Olsztynie na jednodniowych zawodach, aby zmienić piec, zasilanie, suba i pierdnąć jak równy z równym np z Szyszunią? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak... :D Sam z czasem sklepię skrzynkę z jakimś bandpasem aby coś pierdnąć z tej mojej malutkiej A6ki :D w DBL, tylko muszę poczytać jak tam te kategorie wychodzą i jak się dzielą.

Tego się lepiej trzymaj a nie czepiasz się innych nie rozumiejąc o czym piszą.

ps. Zobaczysz jakie łatwe, proste i tanie jest wykonać jedną skrzynkę i wygrywać. Wtedy porozmawiamy merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprowadzam rywalizację ? Pozostawię mądrzejszym od Ciebie ocenę moich wypowiedzi.

Już miałem parę tel, w sprawie Twoich wypowiedzi, pokrywają się w pełni z tym co Ci wygarnąłem odnośnie "pokolenia łowców z aukcji".

ps. Zobaczysz jakie łatwe, proste i tanie jest wykonać jedną skrzynkę i wygrywać. Wtedy porozmawiamy merytorycznie.

Znudzi mi się SQL to się mogę pobawić w ciśnienie... Nie wiem, określasz to tak jak by to była budowa promu kosmicznego, kwestia chęci, zapoznania się z tematyką, wpływem akustyki karoserii, skrzynki, portu etc...Wkurza mnie Twoje ględzenie i bardzo chętnie na jesień przygotuję mojego SQLowego ogryzka na jakiś tam zlot z pomiarami jak robicie, pierdniemy , zmierzymy i może wtedy Ci trochę ton wypowiedzi zmięknie. Jak amator złoi dupę profesjonaliście za jakiego jak mniemam się uważasz, sądząc po wypowiedziach? :wink2:

sam bp nie sklepisz to jest pewne :wink:

A co to ma za znaczenie na zawodach? :) Miernik nie kłamie, najlepszy sędzia jaki może być. :D

 

Dobra koniec durnej dyskusji, bo widzę, że uciekło sedno tego z czym starałem się nie zgodzić czyli:

 

jd, Po takim pikniku, tych ewentualnych 20 co przyjedzie oczywiście tak się wkręci na zakupy u dealera, że będzie mógł odpoczywać przez pół roku.

 

gazownik, Barbus coś planuje, tylko wiem że nie będzie sql'a bo szkoda nerwów na wielbicieli ebay'a/allegro.

 

Lekko kpiący ton i potraktowanie ludzi, którzy lubią coś innego niż Kminio jako "drugiej" kategorii, czy tylko mi się tak wydało? :)

 

Miłego popołudnia

 

A, zapomniałem o wisience na torcie :)

 

 

 

Proszę wyjdź już z tego zaściankowego toku myślenia.

 

Przepraszam ,że raczyłem zabrać głos w tej dyskusji jako prowincjusz z ciemnogrodu o zaściankowym toku myślenia. :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No a jak... :D Sam z czasem sklepię skrzynkę z jakimś bandpasem aby coś pierdnąć z tej mojej malutkiej A6ki :D w DBL, tylko muszę poczytać jak tam te kategorie wychodzą i jak się dzielą.

 

Jak przyjadę to możemy wsadzić moją skrzynkę do Ciebie i przetestować :D Zresztą auta mamy podobne więc zobaczymy ile wypluję w niedziele w takiej kolumbrynie  :rotfl:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłączę. Kielce ?

 

 

Czy Kielce są na jesień? :) Daj mi skończyć auto na spokojnie abym był w stanie poświęcić czas na ten zakład... Imprez DBL jak mrówków co drugą wiochę to coś na jesień się wybierze aby się spotkać, w porządku? :)

A zakład o tysiaka? Aby chociaż wygranemu paliwo się zwróciło pasuje? :)

Tylko napisz mi w jakiej kategorii startujesz abym miał czas dopasować się do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...