Skocz do zawartości

zestaw przedni do 800zl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat odnosnie kilku zestawow, ktore zwrocily moja uwage;muzyka HH, techno; zasilane z:  wzmak DLS-A5, radyjko CDA 9887, sub RE-12D4

 

1.  Focal PS 165                 cena okolo  550

2. Powerbass 3XL-60C       cena okolo  600

3. DLS R6A                         cena okolo 750

4. DLS X-SA62                   cena okolo  800


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tec bije na łeb te "wynalazki."

 

Ty jesteś dobry.

 

TEC to jest dopiero wynalazek. Mieszanka Hertza, PHD i SS. Te twoje tweetery TECa co miałeś to tez raczej Vifo-Helixowe niż TECowe.

 

Oczywiście produkty zaadaptowane od SS to niczego sobie grajki ale generalnie ich oferta jest jedna z najdziwniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Niech i vifowe, sam wiesz jak fajnie te teci chodzily, woofer tez fajna sptawa.

 

Hmmm...kto miał jeszcze niedawno w sygnaturce, ze mu tweter "spuchł" :rotfl: .

Suzi jak wrócę nie uda Ci sie wywinąć bym nie posłuchał Twojego mandżuru, nie moge dopuścić byś pojechał na piknik z "bele czym".

 

Do zergusa ja bym sie nie zastanawiał jeno licytnął to:

 

http://allegro.pl/phase-linear-evolution-pcs-165-20-rewelacyjny-stan-i3265685126.html  Phase wofery

 

i to np. (do "zfirmowania" zestawu)  i gostek ma jeszcze crossoverki ale równie dobrze mozesz wybrac inne:

http://allegro.pl/tweetery-phase-audiphile-i3262026970.html Phase twetery

 

Wydasz w okolicach 350 zł a tu (możesz "złoić" i sporo przyoszczędzić) nawet takie które sie tu przewijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tweetery na 100% sprawne, bo to ja je sprzedaję. A zwrotnice, które mam są tylko do tweeterów, bo w zestawie audiophile byly w sumie 4 szt. ich.

 

No to tym bardziej brać skoro zestaw od sprawdzonego usera. Hehe... Nie wiedziałem ,że to Twoje konto na alle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam albo miałem Powerbass 3XL-60c i generalnie dupy nie urywają. O ile wooferek jest fajny jak dla mnie to zwrotnice i tweeter można od razu odłożyć na półkę bo w HH wyrwie Ci uszy razem z bębenkami. Kiedyś Suzuki i parę osób tego słuchało więc jak coś pamiętają to niech coś tam powiedzą bo ja to mam gumowe uszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Trochę się wetnę w temat, mam nadzieje że autor mi wybaczy :)

.

Otóż posiadam w aucie zestaw PHASE EVOLUTION CFS 165.25 zasilany U.S. Amps Xterminator 1600.4 + na zmostkowanych 2 kanałach Infinity Kappa Perfect 12VQ w skrzyni zamkniętej.

Niestety z niewiadomych mi powodów jeden z tweeterów skończył swój żywot ;/

 

Pytanie do was koledzy czy opłaca się dokupić do tego zestawu w/w tweetery z serii LINEAR? Podłączyłbym je raczej do zwrotnicy z zestawu Evolution? Czy może raczej lepiej do dedykowanych zwrotnic z aukcji?

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Jeszcze jedno szybkie pytanko. Co prawda jestem po lekturze Nazara tyle że już przez 2 lata nic nie działałem z car audio u siebie. Pytanie czy do w/w zestawu powinienem dokupić i zamontować kondensator? Przy bardzo głośnym słuchaniu obroty spadają przy uderzeniach basu.

 

Jeśli tak to jaki polecacie? Dietz 1F wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...