Skocz do zawartości

Skoda Octavia Combi 2


bajer81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Że Ci się chce przy tych temperaturach. Żywicy się nie chce, a Tobie tak;) Szkoda, że na wierzch nie dałeś pierścienia z podfrezowaniem na głośnik, bo na chwilę obecną ten DLS, razem z maskownicą odstają strasznie. Powodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawet 7 l pod te DLSy niewiele pomoże... Uduszą się. Pierścień powinien mieć frez, żeby ładnie schować głośnik i maskownicę, bardzo by zyskała komora na wyglądzie końcowym :) Co do żywicy - wiem o co chodzi, sam jej teraz używam i jest strasznie ciężko ze schnięciem :( Powodzenia i dalszego zapału przy projekcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że to R6a ? Z doświadczenia, przynajmniej na moje ucho, ten woofer w 10l zagrał przeciętnie, w pełnych drzwiach zawsze jakoś lepiej to się "rozwijało". Kilka pojemności na próbę miałem, 7, 10, 15 l. Dla mnie ten woofer oddycha w pełnych drzwiach, ale to mój gust tylko :) Posłuchasz sam, będziesz wiedział, czy dla Ciebie wystarczy taka gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za doping i porady :) tym bardziej ze na gleboka wode wyplywa moja skromna instalka wiec kazda rada na wage zlota.

Na poczatku mialo tylko schludnie grac ale zglebiajac wiedze z forum i uczac sie na wlasnych bledach hobby sie rozwija mam nadzieje ze w dobrym kierunku.

 

Zazucilem kolejne warstwy bo dzis troche cieplej ale dalej nie chce schnac jak trzeba zywica caly czas jest lepka.

 

Zastanawiam sie czy nie odlozyc prac zwiazanych z wykonczeniem wokol tapicerki na lepsze temperatury albo ryzykowac kosztem jakosci wykonania.

Dokoncze komory zamontuje zeby gralo a wykonczenie chyba odloze na pozniej chyba ze znajde jakis ogrzewany garaz.

 

Dzis dolozylem kolejne warstwy i poprowadzilem rca pod 3 way

żona męczy bułę o Octavie 2.. obecnie jeździmy Octavia 1 ;)

 

Polecam octavki dobre samochody tanie w utrzymaniu ( troche nieprzyjazne car audio ;)

I napewno omijaj 1.6 tdi szerokim lukiem

No to pierwsza podroz w nowym roku mam za soba , a raczej jej brak - AKU wyzionol ducha ;)

 

 

 

Kolejne fotki z prac

post-1238-0-35108300-1420125157_thumb.jpg

post-1238-0-23434700-1420125190_thumb.jpg

post-1238-0-80302500-1420145694_thumb.jpg

post-1238-0-93143100-1420145716_thumb.jpg

post-1238-0-38723700-1420145741_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komory zamontowane i dzialaja (znowu udalo sie nic nie upalic;)

Co do grania to jest inaczej od razu czuc roznice chyba musze sie przyzwyczaic haha za dlugo mi glosniki masowaly tylek.

 

Jak na moje ucho to gra to ok nie zauwazylem zeby sie dusily wiec raczej miejsca maja wystarczajaco.

Basik przemiescil sie do przodu i jest go teraz zdecydowanie wiecej

 

Zostalo wkomponowanie w tapicerke :/

post-1238-0-86278600-1420221191_thumb.jpg

post-1238-0-34990800-1420221242_thumb.jpg

post-1238-0-42799500-1420221268_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie olej tego szczególnie jezeli ma to byc obite skora czy skajem lub malowane.

 

Wiem mniej wiecej o co chodzi slupki robilem na wysoki polysk pod okleine 3M moze komory tez tak okleje jeszcze nie wiem

 

Narazie puki nie ma pogody i czasu musze to liznac na szybko jakas farba pod kolor tapicerek bo za bardzo kole po oczach - zeby sie nie spodobalo jakims amatorom cudzej wlasnosci.

 

Kolejny etap prac to juz zakupiony kabel kwe610 od kolegi z forum.

Wyprowadzenie kabli pod sredniaka raczej napewno bedzie to SCA3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Będzie czego słuchać na spocie

 

Aj bedzie zywicowanie i konczenie komor narazie czeka na lepsze temperatury, wiec bardzo okazyjnie sprawilemnsobie nowa zabawke.

Narazie moge powiedziec tyle ze jest kolejny maly krok do przodu jeszcze nie wiem jak to ustawic i testuje rozne opcje dla woferow ale fakt ze graja duzo lepiej niz pod pdxem. Przydalby sie ktos z wiekszym osluchaniem niz ja zeby cos poradzic. Wiec tez licze ze na spocie cos uradzimy im wiecej krytykow dzwieku tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zrobilem prowizorke na 3 way caly komplet z dlsa scandinavia

Przez ten mega tweter sca1 ciezko jest mi wylapac kierunki, znalazlem bezpieczna opcje gdzie tweter na wysokosci ucha skierowany pod lusterko mid przechodzi nad daszkiem,

 

Jakos mnie to nie do konca przekonuje, moze rozdzielic tego balwanka ? Nie wiem czy to dobrze widac na fotkach

post-1238-0-53418000-1425762541_thumb.jpg

post-1238-0-47654000-1425762576_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...