Skocz do zawartości

Skoda Octavia Combi 2


bajer81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Był jakiś lakier matowy na to położony po wyschnięciu tej struktury?

 

Fotka wrzucona po wyschnieciu, tak jak slupki byly przetarte papierkiem 80 i potem 120 przelecialem podkladem (Primer, szary ) i na to struktura w kolejnosci zalecanej na puszcze czyli;

Pierwsza warstwa cienko zeby pokryc

Po 10 minutach druga cienka warstwa

Po wyschnieciu, po okolo 3 godzinach kolejna warstwa tym razem troche grubiej ale rozpylasz wciskajac spray na 1/4 i rozpyla sie taka warstwa ktora wyglada jakby ci mnostwo kropek farby usiadlo jedna obok drugiej.

Jak to pomalowalem to nie wygladalo mi to jak struktura ale pisze zeby nie popedzac suszenia i efekt koncowy widac na fotce , ladnie sie to pomarszczylo i pokrylo wszystkie ryski i drobne nierownosci.

Zadnego lakieru matujacego nie dawalem kupilem semi gloss moze da sie kupic matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozesz zdradzic tajemnice jak sie da bo u mnie sie nie da wejsc w opcje ustawienia procesora z poziomu radia do tego lece po ainet bo nie widze opcji optical out on/off ?

 

Jest zdjęcie stacji, w górnym rogu masz ikonę klucza, wchodzisz w opcje menu, proca masz pod "audio " --> "processor " a dalej już xover, eq,time delay itd.

 

Optyka wlaczysz zaś schodząc w menu do "General system setup" masz tam opcje ustawień aux etc etc, zjezdzasz w dół i jak byk jest "Opt on/off"

 

Ps.Sorry haha dawno w temat nie zajrzałem :D

Umknęło mi więc Twoje pytanie.

Z kabelkiem pod ręczny i tak bym nie podpoqoedział :-/ bo to tzw oczywista, oczywistość jak mawiał klasyk, więc o takiej podstawie widocznej na 2-3 stronie instrukcji z opisem okablowania bym nie pomyślał.

Ja zawsze pierwsze co robię to porządek z takimi "zabezpieczeniami ", sam wolę się troszczyć o swoje bezpieczeństwo, Alpine nie musi

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich forumowiczow po ponad rocznej przerwie . Minelo tyle czasu ze pasowalo by sie od nowa przedstawic w odpowiednim dziale;)

 

Powodem mojej abstynencji od tematu car audio byl rozpad zwiazku I nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze pacjent czyli octavka byla zarejestrowana na moja ex. Postanowila wiec ze przywlaszczy sobie samochodzik I tak tez jako kobieta z dobrego domu uczynila oczywiscie z calym dobytkiem car audio ktory nalezal do mnie.

 

Po prosbach I grozbach od firmy prawniczej dostala 2 warsztaty do wyboru ktore wymontuja sprzet na moj koszt I ultimatum ze sprawa trafi do sadu. Olala sprawe kompletnie.

 

Nie pozostawiajac mi wyboru jak tylko oddac sprawe do sadu I czekac..... oplacilo sie po prawie roku wyrokiem sadu uznano kradziez mienia jednak dopiero komornik rozstrzygnol sprawe.

 

Nie wiem czy "uzeknie" was moja historia ale nie po to o tym pisze. Wazny jest fakt ze istnieje jeszcze sprawiedliwosc no i strzezcie sie panowie kogo stawiacie na slubnym kobiercu haha.

 

Jak by to ujol moj brat "co za bzdura" ;)

post-1238-0-73571400-1474219604_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie. mnie ta historia bardzo urzekła

 

Oddalbym moje jedyne ocalale cacko tj r6a zeby zobaczyc jej mine jak otwierala koperte z sadu:)

 

Całkiem pokaźna kwota można zaszaleć w tematyce audio

 

Niestety ale fure olalem ,szkoda kosztow sadowych na stara octavie z kategoria c w dodatku . Prawnik wziol swoje, 8 lat znizek I auto poszlo na ryby ... wiec zapewniam cie ze nie bede rozrzutny w tematyce car audio.

 

PS. Pewnie temat do zamkniecia bedzie wkrotce wiec korzystajac z okazji chcialem pozdrowic jednego uzytkownika ktory "pozyczyl" moja iva505 na wieczne nieoddanie . Ostatnio nawet bylo ogloszenie na gieldzie ze ma identyczna do sprzedania - pewnie jakas bzdura ale jak chcesz panie M. Nr do mojej ex to mysle ze bylibyscie dobrana para.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...