Skocz do zawartości

ANTY NC+


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dowala 100mln zeta kary jak kiedys TP , ci znow sie 5x odwolaja , znajda 3 luki prawne , zakreca 7x kota ogonem i wyjdzie ze to klienci sa winni bo cn+ dawala wiecej niz mogla i uszczesliwiala Polakow ...

Dlatego tak bardzo się cieszę, że nie mam tv  :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odwiedziłem dziś Punkt NC+ koleżka zaproponował mi pakiet platinium z HBO i dekoderem PVR, który użytkuje do tej pory za free czyli bez dopłat za niego za (129zł) do tej pory płaciłem 118 za wszystko oprócz erotyków mezzo i cinemaxa czy tam film boxów. Generalnie to w chooyka konkretnie przycieli z ludzmi. było kilka wqr....nych klientów przede mną i koleś nawet im nie chciał powiedzieć gdzie złożyć wypowiedzenie lub wydrukować formularza...

dziwne że klienci N muszą wypowiedzieć do 19 kwietnia a c+ do konca miesiaca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki.

Wczoraj poszedłem do punktu NC+ (innego niż przedtem), gdzie paląc głupa,że coś słyszałem o połączeniu 2 platform,ale nie wiem o co chodzi itd.,poprosiłem o naświetlenie sprawy. Pani grzecznie zapytała jaki płacę abonament i czy mi się to podoba,więc odpowiadam,że płacę 54zł,mam dekoder turbo i kanały,które mi wystarczają.

Trochę mnie zdziwiło to,że Pani bez najmniejszych problemów proponowała mi pakiet Universe+ za 59 zł na przedłużenie umowy. Dziwi mnie to o tyle,że co prawda żadnego listu jeszcze nie dostałe,ale w innym punkcie kategorycznie stwierdzono,że z 54 zł/m-c,mogę przejść tylko na 64zł/m-c po rabacie. Znajomi to samo,rodzice też,na necie ludzie to samo piszą.A wczoraj usłyszałem,że niby można przejść na niewiele droższy,bo o tylko 5zł abonament,bez problemu. Co ciekawe, rozmowa z rzeczoną Panią,była okraszona niewybrednymi komentarzami z jej strony w kierunku jej pracodawcy. :). Nie będę cytował wprost co usłyszałem,ale odebrałem jaj komentarze,jako swego rodzaju "bunt przeciw założeniom/działaniom NC+.

Sam nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze poczekam na rozwój wydarzeń.liczę na to , że jeszcze coś się zmieni w tej sprawie na pozytyw w stosunku do klientów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem się dumnym posiadaczem dekodera TV naziemnej WIWA:) jak na 122PLN brutto i to co oferuje to nawet nawet :) podłączyłem to pod CTR 32 cale JVC i obraz mnie miło zaskoczył, jest 16 kanałów bodajże, obraz dobrej jakości. Oczywiście szału pokroju n czy cyfra+ nie ma, ale "za darmo"... do tego odtwarzanie z pendrive`a filmów z napisami, nagrywanie programów na pendrive`a, subtelnie wyglądający pilot samouczący - sympatyczne chińskie pudełeczko:)

 

BTW wracając do nC+ i Polsatu Cyfrowego, to....muszę się przejsc do kumpla i obadać ten hajendowy dekoder Sażem, co to go proponują... podobno lubi grymasić, platformę jakąś będzie trzeba mieć, ale.... ale co to się zobaczy. Szkoda, że teraz ma się wybór między "dżumą a cholerą", przedtem były 3 platformy i jakoś każdy dla siebie potrafił coś wyłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś listu nie dostałem i nic z tym nie robię , a jak dostanę zwiększony abonament , to spytam się na jakiej podstawie mnie przeniesiono. Niby list dostałem? Nie mają potwierdzenia nadania , więc to się nie liczy ...równie dobrze powiem , że ja wysłałem im swoją odpowiedź , a w niej poprosiłem o umorzenie abonamentu do końca umowy i zgodnie z prawem do iluś tam dni powinni mi odpisać na mój list . No , a że tego nie zrobili to przyjąłem, iż moja prośba została rozpatrzona pozytywnie i mam oglądanie za friko ;)  Brak mojej zgody skutkuje zwiększeniem abonamentu to dlaczego brak ich zgody nie może skutkować moim oglądaniem za darmo do końca umowy ? Względem prawa jesteśmy równi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW wracając do nC+ i Polsatu Cyfrowego, to....muszę się przejsc do kumpla i obadać ten hajendowy dekoder Sażem, co to go proponują... podobno lubi grymasić, platformę jakąś będzie trzeba mieć, ale.... ale co to się zobaczy. Szkoda, że teraz ma się wybór między "dżumą a cholerą", przedtem były 3 platformy i jakoś każdy dla siebie potrafił coś wyłowić.

Co do tego dekodera to jest jest prosty w obsłudze ale potrafi się wyłączyć sam z siebie, antena dobrze ustawiona a on nie łapie zasięgu, po zmianie kanału na inny i z powrotem na poprzedni to działa bez problemu podobnie się dzieje jak wieje wiatr , ogólnie przymulony trochę jest, starsze dekodery były dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego dekodera to jest jest prosty w obsłudze ale potrafi się wyłączyć sam z siebie, antena dobrze ustawiona a on nie łapie zasięgu, po zmianie kanału na inny i z powrotem na poprzedni to działa bez problemu podobnie się dzieje jak wieje wiatr , ogólnie przymulony trochę jest, starsze dekodery były dużo lepsze.

Siatkówę mam na strychu, wiater jej nie straszny :) a jak będzie się sypać to będę reklamował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 rozne pakiety za 64 silwer

 

mi pakiet Universe+ za 59 zł na przedłużenie umowy. Dziwi mnie to o tyle,że co prawda żadnego listu jeszcze nie dostałe,ale w innym punkcie kategorycznie stwierdzono,że z 54 zł/m-c,mogę przejść tylko na 64zł/m-c po rabacie



 

hajendowy dekoder Sażem

tanie i do d... jak w polacie , lepsze sa z nki 



 

Szkoda, że teraz ma się wybór między "dżumą a cholerą",

do 2 roznych grup klientów jak kto woli i co 



 

to będę reklamował

czy o to chodzi zeby se nerwy psuc , no chyba ze niektórzy lubia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekTDI, dnia 05 Kwie 2013 - 14:26, napisał:

hajendowy dekoder Sażem

tanie i do d... jak w polacie , lepsze sa z nki 

 

o Tym to akurat chyba każdy wie...

 

 

JacekTDI, dnia 05 Kwie 2013 - 14:26, napisał:

Szkoda, że teraz ma się wybór między "dżumą a cholerą",

do 2 roznych grup klientów jak kto woli i co 

 

Nie rozśmieszaj mnie, gadasz na zasadzie słynnego cytatu "i nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

 

 

JacekTDI, dnia 05 Kwie 2013 - 15:24, napisał:

to będę reklamował

czy o to chodzi zeby se nerwy psuc , no chyba ze niektórzy lubia 

 

Dekodery n`ki się nie psują, są tak doje...ane, że nawet prądu nie potrzebują, za to multiroom`a trzeba targać kablami po całym domu - żałosne.

 

Mam drugi tv (CRT), który jest odpalany dwa razy w tygodniu na wieczór i będę może brał multirooma i kuł ściany żeby kabelki poprowadzić? albo walił punkty dostępu jak na sranie w każdym pokoju by szanowny multiroom po WiFi chodził 3h w tygodniu emitując stację ogólnopolską? baaa będę mógł ogłosić na ulicy, że mam nC+ z "multirumem" :)

 

Nie chcę obrażać, ale czy Ty nie jesteś jakimś skwantowanym przez szkolenia korporacyjne "żołnieżem Juliena Verley`a" ? Twoja ślepa święta wiara w "niesamowitość" tego przedsięwzięcia śmie tak sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AA Jarek, oni CIe informuja o zmianach w fakturze która masz dostepna na dekoderze.

 

W przelewie wpisuję tylko "styczeń 2013" lub"luty 2013"  a nie nr FV , więc śmiało odpowiem że "ja się nie znam i każde okienko klikam na NIE " :)  Umowa jest na piśmie i wszelkie poprawki też powinny być na piśmie ...zresztą będę się dopiero martwił jak mi pomieszają w ofercie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę obrażać, ale czy Ty nie jesteś jakimś skwantowanym przez szkolenia korporacyjne "żołnieżem Juliena Verley`a" ? Twoja ślepa święta wiara w "niesamowitość" tego przedsięwzięcia śmie tak sugerować.

Jasna cholera... Mi nie wypadalo ale czekalem na to jak na zbawienie... X2 i tyle...

 

Dla zasady, rezygnujac na jakis czas z tych wspaniałych dekoderów i jakze wspaniałych jakosciowo programów w  HD wypowiedziałem umowe i to podtrzymam, chcocbym miał dopłacic kilka groszy i wrócic do polszmatu... 

 

Ja jak i dziesiatki tysiecy Polaków zrobia to dla zasady, bo w koncu chyba czas powiedzieć WALCIE SIE !!! kiedy kolejny raz jakiś ignorant probuje nam zrobić pod górke smiejac sie w pysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co ciekawe, rozmowa z rzeczoną Panią,była okraszona niewybrednymi komentarzami z jej strony w kierunku jej pracodawcy. . Nie będę cytował wprost co usłyszałem,ale odebrałem jaj komentarze,jako swego rodzaju "bunt przeciw założeniom/działaniom NC+

co najwyzej mogla zrezygnowac z wlasnej prowizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna zostac przy swoim pakiecie, wczoraj odpadły Npremium i dodali C+ (u mnie 4 z czego dwa odpadna po 2 miesiachach o ile zechce za te które pozostana dopłacać 20zł)... Wiec...?

Zgadza się - nie przewidują pozostania przy tym samym pakiecie (za tę samą kasę)

U mnie po wyłączeniu 4 kanałów nPremium włączyli całą paczką cyfry  - czyli 6 kanałów - oczywiście jeśli zmigruję to będę miał dostęp tylko do tych z wybranego pakietu.

Na razie mając dostęp do tej oferty zastanawiam się czy warto za to płacić dodatkowo, kiedyś już miałem dostęp do różnych kanałów premium i na dłuższą metę szkoda mi było kasy.

 

Gdzieś wyczytałem, że w poniedziałek ma wejść lekko zmodyfikowana oferta - zobaczymy ... na razie dałem sobie jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji.

Swoją drogą to wątpię czy działania UOKiK cokolwiek zmienią z punktu widzenia abonenta - najwyżej ITI będzie ukarane finansowo a i tak umowy migracyjne trzeba podpisać już na dniach, jeśli się chce w cokolwiek lepszego uzyskać niż w liście z NC+.

Czyli jeśli w trybie natychmiastowym urząd nic nie zrobi to nowa platforma osiągnie swój cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...