Skocz do zawartości

ANTY NC+


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie rozumesz, można pisac a Ty wciaz swoje, korporacja wpływa chyba na Ciebie za bardzo... Nie wszystkim z "nas" chodzi o te podwyzki-choc wiekszosci owszem, chodzi o traktowanie klienta jak "czarnucha", o chec zrobienia z abonentów idiotów i krecenie wałków poza plecami pod przykrywka "nowej generacji"... Chodzi o fakt, no bo przeciez wszystko drozeje wiec "nie ma tragedii" kiedy nagle jakis wiatrak zechce nabic miliony kosztem wielu NIESWIADOMYCH pewnie do dziś abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi... WIesz dobrze jak to jest realizowane w N wiec błagam Cie... Zaden ekoder nie ma adaptera i potrzebuje routera, bo sterowników ani mozliwosci ich instalacji dla kart USB nie ma ...

 

Wiec z tej całej dobroci wole juz pociagnać lan, lub latac do dekodera...

no jak ludzie maja i nie narzekaja tp linka masz za 8 dyszek , i masz internet w dekoderze po wi fi a nie po drucie 

http://allegro.pl/tp-link-tl-wr702n-adapter-wifi-multiroom-tv-n-4544-i3115641806.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no jak ludzie maja i nie narzekaja tp linka masz za 8 dyszek , i masz internet w dekoderze po wi fi a nie po drucie 
http://allegro.pl/tp...3115641806.html

Jeden który mam w domu, i dwa dodatkowo do multiroomu... Faktycznie okazja... No wiem wiem ze jest mozliwość, tylko ze....A zreszta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozumesz, można pisac a Ty wciaz swoje, korporacja wpływa chyba na Ciebie za bardzo... Nie wszystkim z "nas" chodzi o te podwyzki-choc wiekszosci owszem, chodzi o traktowanie klienta jak "czarnucha", o chec zrobienia z abonentów idiotów i krecenie wałków poza plecami pod przykrywka "nowej generacji"... Chodzi o fakt, no bo przeciez wszystko drozeje wiec "nie ma tragedii" kiedy nagle jakis wiatrak zechce nabic miliony kosztem wielu NIESWIADOMYCH pewnie do dziś abonentów.

wiesz co moze zadanie ich przerosło ale chcieli dobrze i ja na to tak patrze , a jak wiadomo polska zawsze była krajem warchołów i tak zostało jak by na to nie patrząc , nikogo niezadowolonego nie trzymaja na siłe mozna zewac kontrakt bez kary , za to zamieszanie to juz pewnie głowy poleciały i nic nie zrobisz , zawsze mozna isc do punktu po porade badz zrezygnowac i oddac sprzet , polsat niestety nie idzie na reke i sam piszesz rezygnacje i odsyłasz na swój koszt sprzet . Ja wiem ze niektórzy by chcieli przy okazji dostac nowy pakiet za poł ceny , za krzywdy jakie ich spotkały .

 

Jeden który mam w domu, i dwa dodatkowo do multiroomu... Faktycznie okazja... No wiem wiem ze jest mozliwość, tylko ze....A zreszta...

do samego multi tylko ci 2 sa potrzebne nic wiecej ale jak chcesz siec w domu a i tak pewnie masz bo kto teraz ni ma , to za problem podpiac ???

a zreszta , w polsacie juz na ciebie czekaja .

 

 

Njakorzystniej jest wypowiedziec umowe póki jeszcze czas do 14.04 !!!!, Z tego wypowiedzenia mozna sie zawsze wycofac jesli coś normalnego wymyśla, jesli minie termin i nie zdazysz zlozyc wypowiedzenia to nie licz na to ze oddzwonia/zaproponuja  nowa oferte

pisałem ze mozna poprosic o oferte specjalna i w 48 godzin oddzwaniaja , niestety nie wiem jak to wyglada bo jeszcze nikt sie nie zdecydował , wszyscy migruja

 

 

http://www.wykop.pl/...ntow-cyfra-i-n/ Wzór wypowiedzenia dl n i c+ oraz adres

po tym pismie juz nie oddzwonia jezeli ktos na to liczy , mozna isc do punktu i od reki ci napisza wydrukuja i podpisza nie trzeba wysyłac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pisałem ze mozna poprosic o oferte specjalna i w 48 godzin oddzwaniaja , niestety nie wiem jak to wyglada bo jeszcze nikt sie nie zdecydował , wszyscy migruja

To ciekawe bo byłem w 3 punktach - mam wrażenie, że ludzie którzy mnie obsługiwali naprawdę chcieli podpisać ze mną umowę migracyjną ale nie byli w stanie nic zejść z tego co było w systemie przewidziane dla mnie przez operatora.

Nikt ani słowem nie wspomniał o możliwości oddzwonienia z ofertą specjalną, co wydaje się dziwne skoro wiedzieli o takiej możliwości.

W każdym punkcie poinformowano mnie żeby kontaktować się z infolinią bo tylko oni mają większe uprawnienia i mogą nieco zmodyfikować ofertę.

W jednym z punktów NC+ (bardzo ruchliwe miejsce bo w markecie media markt) pogadałem sobie dłużej z obsługą i dowiedziałem się że prawie wszyscy klienci wypowiadają umowę - od ogłoszenia cennika NC+ podpisali tylko kilka umów migracyjnych.

 

mirek_smok - skoro masz dostęp do różnych informacji to proszę Cię o odpowiedź na moje dwa pytania:

Jestem abonentem N-ki - miałem abonament Świat HD za 59 PLN + wszystkie 4 kanały nPremium na pół roku.

Jak ustaliłem do tej pory ostateczna oferta dla mnie to silver za 69 PLN lub gold za 79 PLN lub platinum za 99 PLN - w każdym wariancie umowa na 18 miesięcy.

Czy według Twojej wiedzy w moim przypadku możliwe jest podpisanie umowy migracyjnej na pakiet universe za 59 pln (tak jak w cenniku) ?

Jeśli nie, to interesuje mnie tylko pełna paczka canal+ (no może oprócz canal_ sport) ale do kwoty 79 PLN - wiecej nie zapłacę za telewizję.

Czy jest możliwe abym dostał 5 kanałów Canal + (czyli bez sportu) za max 79 zeta ?

Dodam jeszcze, że wypowiedzenie zostało już złożone i jest zarejestrowane w systemie, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ludzie maja i nie narzekaja tp linka masz za 8 dyszek , i masz internet w dekoderze po wi fi a nie po drucie 

http://allegro.pl/tp-link-tl-wr702n-adapter-wifi-multiroom-tv-n-4544-i3115641806.html

sorki stary nie wiedziałem ze nie wiesz co to wifi , lepiej latac z karta do dekodera matki ale co tam kazdemu nie dogodzisz 

 

słuchaj dobry człowieku polsat tez miałem i znam sprawe od zródła ale to jest twoja wola i nikt nie zamierza cie na siłe uszczęsliwiac 

J nie mam co robic tylko stawiac przy kazdym dekoderze punkt dostepu i znowu dodatkowe kable, zasilacze i inne pudelka. Ilez mozna naustawiac pod/nad/obok telewizora? Czlowieku zmiluj sie! Te dekodery w takim razie powinny miec wifi wbudowane, albo dedykowany paluch by nie robic totalnej kablomanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pisałem wypowiedzenie od reki to moze zadzwonia ale jezeli składałes w punkcie to masz tam klauzule ze usówaja twoje dane odobowe i nikt nie zadzwoni

Bzdura ... i to przez duże R. mirek_smok - nie wiem skąd Ty czerpiesz te wszystkie informacje ale ta jest na pewno nieprawdziwa.

Moje poprzednie Pytania do Ciebie są nieaktualne ... zresztą i tak nie kwapiłeś się do odpowiedzi ...

 

----------------------------------------

 

Jak wspomniałem kilka postów wcześniej w poniedziałek czyli 8 kwietnia złożyłem wypowiedzenie w jednym z warszawskich punktów obsługi klienta NC+.

Jak się okazało firma ta posiada jednak coś takiego jak dział utrzymania klienta z którego zadzwoniła do mnie sympatyczna Pani z propozycją dogadania się.

Otóż na wstępie zapytała dlaczego zdecydowałem się wypowiedzieć umowę, odpowiedziałem, że propozycja ze strony NC+ była dla mnie za droga.

Następnie Pani zapytała mnie jakie są moje oczekiwania - tak więc przedstawiłem moje stanowisko - wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze aczkolwiek rzeczowej ... negocjacje chwilę zajęły ... rozmowa trwała co najmniej 20 min.

 

 

Nie będę może opowiadał całej treści ale przejdę do konkretów i napiszę na czym stanęło:

Pakiet Universe+ w cenie 52.98 zł - dodatkowo w cenie pakietu kanał History HD o raz konto podstawowe net VOD+ (często korzystam).

Umowa została zawarta na 12 miesięcy. Dodatkowo wspomnę, że zostaję przy dotychczasowym Torbodekoderze 500 Gb, który technicznie w pełni obsługuje nową platformę.

Oczywiście nie ma żadnych kosztów ukrytych w postaci opłaty za dzierżawę dekodera czy coś w tym stylu - dokładnie to omówiłem.

 

Podsumowując - składajcie wypowiedzenia - to wg mnie jedyny argument w dyskusji z nową platformą.

Pewnie trzeba mieć też trochę szczęścia żeby trafić na kogoś kompetentnego i z kim normalnie i rzeczowo można porozmawiać

 

Dodatkowe info dla tych co koniecznie chcą całą paczkę canal+, z tego co się orientuję na dzień dzisiejszy najniżej jak się da to za 99 PLN - czyli pakiet Platinum+ niżej się nie spotkałem i podczas dzisiejszej rozmowy również nie dało się wynegocjować tego za mniejszą kwotę.

Bardzo cenią te swoje kanały z plusem.

 

Być może w przyszłości inaczej podzielą paczkę programów z grupy canal+ i będzie większe pole manewru dla klienta ...

Poza tym jest jeszcze otwarta sprawa postępowania UOKiK, które jeszcze przed weekendem majowym ma wydać decyzję.

 

Dzisiaj w trójce był program Kuby Strzyczkowskiego traktujący o sprawie NC+ ..

Klikając w poniższy link można posłuchać co miała do powiedzenia rzecznik prasowy tego urzędu (kliknąć w ikonkę głośniczka nad bannerem antyncplus)

http://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/820633,Rzecznik-prasowy-UOKIK-o-NC-sytuacja-niedopuszczalna

 

 

Tutaj link na wrzuta.pl - tam można posłuchać prawie całej audycji:

http://w20.wrzuta.pl/audio/9PpMrkIsH5d/radiowa_trojka_o_nc_11-04-2013

 

Tu też można posłuchać:

http://satkurier.pl/news/84647/nc-przedstawia-uokik-propozycje-rozwiazania-sporu-audio.html

 

 

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania w związku z tym co tu napisałem - proszę pytać śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dziś programu Kuby i bardzo dobrze się stało,bo właśnie po wypowiedzi Pani rzecznik zrezygnowałem ze złożenia wypowiedzenia.Chodzi o to,że nie dostałem żadnego listu z informacją o zmianie warunków umowy/ofertą i w związku z tym,nie mam podstaw do wypowiedzenia,bo ważna jest dotychczasowa umowa.A zgodnie z nią za wypowiedzenie umowy N może mi nałożyć kary umowne. Niedługo później koleś dzwoni do mnie po wyjściu z punktu N-ki,że można się dogadać,tzn. od soboty mają nową ofertę.On np. za 48zł/m-c dostał pakiet Universum,który kosztował 59zł i coś tam jeszcze mu dorzucili.Jutro idę sam sprawdzę,bo dziady w ogóle się nie odezwały,a nie chcę się później po sądach włóczyć,że mi z automatu coś przedłużą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chodzi o to,że nie dostałem żadnego listu z informacją o zmianie warunków umowy/ofertą i w związku z tym,nie mam podstaw do wypowiedzenia,bo ważna jest dotychczasowa umowa.
Pan serio???  KAZDY DOSTAŁ INFORMACJE w postaci FV na ekranie tv... WIec kolejne jawne robienie z ludzi idiotów i straszenie...

NO k... żygac mi sie chce tym podejsciem, z dnia na dzień coraz bardziej ich nienawidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dylemat czy składać wypowiedzenie ale niestety pismo otrzymałem (oczywiście mogłem twierdzić, że nie ale nie o to chodzi) i chciałem uniknąć sytuacji takiej, że mi z automatu włączą to co dla mnie wybrali.

 

Wynegocjowałem to co napisałem wcześniej - kto wie ... może za klika dni będzie lepsza oferta ... jestem dorosły ... wiem, że zaryzykowałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie nie każdy dostał listu, ja np nie mam listu ani tez na fakturze nic nie mam,  bylem osobiście i cenowo wygląda to gorzej niż hu.... ze względu na to ze cyfrę mam ze względu na piłkę nożna, place 64zl a teraz mam płacić za ta sama usługę 99zl za canal plus family plus sportowy i jakieś filmowe które nie są mi potrzebne a jak pakiet maxi na wszystkie kanały sportowe i filmowe 119zl wiec jakaś paranoja ;/;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ze starszymi osobami bo często tak jest ze po przeczytaniu listu ze albo zgodzą sie albo kara, podpisują umowy, niekiedy bardzo niekorzystne na najgorszych warunkach i później muszą 2 lata płacić za coś czego wsunie nie używają, bo nie oszukujmy się starsi ludzie nie potrzebują tyle kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info od administatora forum antyncplus:

 

cytat:

Już jutro:
- poinformowani zostaniemy o zmianach w ofercie nC+ (wiemy, że znika pakiet za 199zł, a najdroższy z nich wyniesie 119zł, wiemy też, że będzie możliwość dobierania sobie opcji oraz pojawi się pakiet sportowy);
- szczegóły dotyczące migracji (nie trzeba migrować, można już zostać przy swoich obecnych umowach do ich zakończenia);
- osoby, które podpisały już umowy migracyjne będą miały możliwość przejścia na nową ofertę, która zostanie ogłoszona jutro;
- do pakietu podstawowego będzie można dokupować pojedyncze programy.

Jutro też pojawi się wywiad z prezesem nC+ w Rzeczpospolitej.
Także jutro prawdopodobnie w trzech dziennikach ogólnopolskich pojawią się przeprosiny od nC+ (w Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza oraz Dziennik Gazeta Prawna).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 będzie możliwość dobierania sobie opcji oraz pojawi się pakiet sportowy);

- szczegóły dotyczące migracji (nie trzeba migrować, można już zostać przy swoich obecnych umowach do ich zakończenia);

 

Dla mnie to akurat dobre informacje dlaczego mam płacić więcej skoro niedawno przedłużyłem umowę?;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...