Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

FUBU jedzie do Płocka, wstęp jest wolny.

Parking sie znajdzie, ochrona oczywiśie jest i oczywiście jak zwykle zajęta bajerowaniem maskotek, wiec jak nie bedziesz im wchodził w paradę możesz czuć się bezpiecznie, Twoje auto może mniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - czyli do auta wkladam terarium... - znow trzeba bedzie posprzatac :P A wiadomo co i jak o ktorej sie spotykaja ? Pozostala czesc strefy ? Macie jakies ustalone miejsce ? O ktorej FUBU smiga ? Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze o ktorej bo z Maciatym mam jechac ale nie wiem czy sie chlopak wykuruje (sam nie bede jechac bo wracam o 5 rano z roboty wiec srednio mi sie widzi wstawac o 8 i jechac do Płocka o.O). A strefa pewno sie przy aucie maxtz'a zbierze juz na miejscu, nie ma nic ustalonego :P Edytowane przez FUBU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Widzę że jakieś spotkanie się organizuje, ja byłbym nawet chętny :) Jako że jestem zielony w te klocki, to chętnie bym jakiś rad posłuchał. W piątek sprzęt w Wawie montowałem, i byście ocenili jak to gra i co by można zmienić jeszcze. Pod Castoramą się umawiacie?( najlepiej tą na Radogoszczu, 2 min. na pieszo). Jak by co, chętnie podjadę, tyle że do godz. 18.00 mam czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff powiedz mi z tym sprzetem twoim dalo rade dojsc do ladu, poustawiali ci ? Ja caly czas nie wiem co mam wlozyc do srodka. A juz niedlugo podobno ma sie oceplac. Dowiaduje sie coraz to nowszych rzeczy. Juz zakladam rece na glowe i kuzwa taki jakis bezradny sie czuje. Najpierw wybor byl pomiedzy kickerem Solo Baric L7 w skrzyni BR ta 15 calowka, Potrm Orion HCCA 15.2 takze 15 calowka, Nastepnie dowiedzialem sie ze kwadraty daja wieksze cisnienie w aucie. Takze jaknajbardziej Kicker. Ale jak juz ktos mi powiedzial ze jak wezme Kickera to bym bral 2x12 w kwadratach bo dadza pozadnego kopa to wystawilekm galy - a dlatego ze powiedzieli mi ze 12 kickera odpowiada 1x okragly 15 cali. Sumujac to wszystko 2x12 w kwadraciku kickera bedzie dawac cisnienie mniej wiecej 76cm membrany. Niestety 2x12 to droga sprawa bo trzeba podwojnej sily wzmaka by to uciaglo co za tym idzie ludzie wola brac 1x15 bo taniej wychodzi niz napedzenie 2x12.

Rece skladac i garba dostac...... :/ I znow jestem bezradny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff powiedz mi z tym sprzetem twoim dalo rade dojsc do ladu, poustawiali ci ?

Można powiedzieć że jest ok, głaskanie raczej zostało no i może na wiosnę jakieś zmiany w klockach :)

Rece skladac i garba dostac...... :/ I znow jestem bezradny

Mi w ciśnienie raczej nigdy nie szło i tu raczej pomocny nie będę, szukaj po forach (zagranicznych też) i zestawienie zrób, chyba najprościej będzie coś wybrać w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zakladam rece na glowe i kuzwa taki jakis bezradny sie czuje. Najpierw wybor byl pomiedzy kickerem Solo Baric L7 w skrzyni BR ta 15 calowka, Potrm Orion HCCA 15.2 takze 15 calowka, Nastepnie dowiedzialem sie ze kwadraty daja wieksze cisnienie w aucie. Takze jaknajbardziej Kicker. Ale jak juz ktos mi powiedzial ze jak wezme Kickera to bym bral 2x12 w kwadratach bo dadza pozadnego kopa to wystawilekm galy - a dlatego ze powiedzieli mi ze 12 kickera odpowiada 1x okragly 15 cali. Sumujac to wszystko 2x12 w kwadraciku kickera bedzie dawac cisnienie mniej wiecej 76cm membrany. Niestety 2x12 to droga sprawa bo trzeba podwojnej sily wzmaka by to uciaglo co za tym idzie ludzie wola brac 1x15 bo taniej wychodzi niz napedzenie 2x12.

Rece skladac i garba dostac...... :/ I znow jestem bezradny

 

 

Co za auto?

Sluchales w ogole ty kiedykolwiek auta z 15 w bagaju?

Chcesz startowac w dBDragu czy do jazdy cywilnej po miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na co dzień to ja miałem 1x15" i 1kW i nie dało się na dłuższą metę z tym jeździć. owszem, krótki przejazd i pięrdnięcie ale gdzieś dalej to maaasakra ( dziękuje Hifonicsowi za pilota do regulacji na kablu :D ). Ogólnie to już z tego wyrosłem i bardziej w stronę kulturalnego grania przebudowuje system :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko moje jest ciezkie do naglosnienia - zreszta sami widzieliscie na poprzednim spocie. Sedany juz tak maja ale mam na to pewna mala koncepcje. Slyszalem jak gra 15 cali - nie zla sprawa. Jesli chodzi o moc juz jestem przyzwyczajony bo lubie b.glosna muze. Jesli chodzi o DB Racing - niestety ale 1 glosnik byloby za malo, po za tym w Polsce juz firmy przejely nad tym kontrole inwestujac z roku na rok coraz to nowsze klocki i przetworniki. Szans startu nie ma dla takiego jak ja, ale przyznam ze ciagnie mnie na zrobienie ladnego chalasu na jakiejs krzyzowce.... :P po za tym sa jeszcze spoty i zloty oraz pikniki. Fakt licze sie z tym ze muzyka osiagnie pulap ze tylko na 5 minut z taka moca potem wyciszenie, ale kto powiedzial ze ma lupac caly czas. Smigajac powiedzmy na trasie Sieradz-Łódz i spowrotem tylko w niektorych miejscach rozkrecam regulator troche mocniej. Glownie zalezy to od kawalku jakiego slucham - jeden podoba mi sie bardziej inny mniej.... - sami wiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...