Skocz do zawartości

bentley w e34 -zabudowa drzwi 3 wey


gibki77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


typowa polska zawisc do kazdego kto mysli inaczej.

 

Ja się zapytam tylko : Kto Ty jesteś ? Pojechałeś do GB i już masz mentalność Wyspiarzy ? Będziesz teraz prawił jak jakiś obcokrajowiec, jacy to Polacy zawistni, pesymiści, smutasy i takie tam stereotypy ? Bawią mnie trochę takie postawy jak Twoja, ale da się to przeżyć. Koniec OT z mojej strony, sorry gibki77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie my sie chyba nie rozumiemy-przeciez ja nie robie tego,zeby wygrac jakies konkursy-i nie mowie ze to jakies niewiadomo jakie granie!i tez nie uwazam sie za jakiegos znawce CA -troche w zycu slyszlem sprzetow,sam w domu mialem ze 6 roznych zestawow nie mowiac o autach-wiem jaka jakosc dzwieku mnie kreci i ta dziwna adaptacja z Bentleya gra mi spoko-nie jest idealnie bo do idealu zawsze daleko,szczegolnie jak sie nie ma kasy.Dzis po pracy posiedzialem trosze i posluchalem paru starych plyt Bjork,Flangera,Ltj Bukema i caly czas jestem mile zaskoczony. Wracajac do instalki -kable wmiare dobre,puszczone jak trzeba bokami do glosnikow srodkiem sygnal,zasilanie tez uwazam wystarczajace,woofery zamontowane sztywno,wygluszone drzwi -co do wysokich i sredniakow wiadomo ze znajde zlote miejsce dla nich-wiec o co chodzi??a jezeli chodzi o to wygrzewanie to sam to mam przetestowane-i nie twierdze ze zmirenia niewiadomo co,tylko lagodzi jakby przeslanie muzyczne,te glosniki nie graly ze dwa lata i jezeli twierdzicie ze takie same glosniki ktore graja codziennie graja tak samo jak te co nie graja przez dwa lata no to ok-ja mysle innaczej ,to samo tyczy sie kabelkow.  np jak idziece do sklepu ze sprzetem do domu i umawiacie sie na odsluch glosnikow, dlaczego oni zawsze pol godz graja najpierw a potem dopiero daja klijetowi do posluchania-glosniki musz sie ,,rozgrac,, i nie ma w tym zadnej wielkiej filozofi czysta mechanika. I tak cieszy mnie ze cos piszecie bo myslalem ze wogole olejecie ten temat-pozdrawiam



Wiesz co gibki... zajedź Ty na spota jakiegoś... posłuchaj kilku aut i posłuchaj opini na temat Twojego grania. Z Gdańska do Łodzi blisko nie jest ale chyba nawet tutaj będzie słychać jak na spocie powietrze z Ciebie uchodzi.

 

Zdawać by się mogło, że już pisać lepiej zacząłeś... jednak nie... i tekst, który zacytowałem, to czystej wody bełkot.

 

 

Wiesz co gibki... zajedź Ty na spota jakiegoś... posłuchaj kilku aut i posłuchaj opini na temat Twojego grania. Z Gdańska do Łodzi blisko nie jest ale chyba nawet tutaj będzie słychać jak na spocie powietrze z Ciebie uchodzi.

 

Zdawać by się mogło, że już pisać lepiej zacząłeś... jednak nie... i tekst, który zacytowałem, to czystej wody bełkot.

 

 

Wiesz co gibki... zajedź Ty na spota jakiegoś... posłuchaj kilku aut i posłuchaj opini na temat Twojego grania. Z Gdańska do Łodzi blisko nie jest ale chyba nawet tutaj będzie słychać jak na spocie powietrze z Ciebie uchodzi.

 

Zdawać by się mogło, że już pisać lepiej zacząłeś... jednak nie... i tekst, który zacytowałem, to czystej wody bełkot.

Sinoff dzieki -zawsze mnie na ziemie sprowadzisz-to ze pisze slabo to wiem dobrze-staram sie ale jak jestem po paru drinach to jakos slabo mi idze-widze ze bardzo Cie to rusza wiec przepraszam obiecuje poprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sinoff przylec do Londynu i posluchaj fur na pokazie z instalacjami opartymi na "beznadziejnych" nowych alpinach i pioneerach a nawet u Ciebie w Wachocku bedzie slychac jak schodzi z Ciebie powietrze i uczysz sie pokory.

 

Do Londynu? A po co? Żeby democary oglądać? Na polskich spotach zdecydowanie lepiej i szybciej powietrze jest upuszczane, czego sam też doświadczyłem :D

Democary raczej szerokim łukiem omijam, one do słuchania się nie nadają a tym bardziej do nauki pokory - od tego mam własne auto - ono najlepiej pokory uczy.

 

 

 


Instalacja ma sprawiac przyjemnosc wlascicielowi.O to tu chyba chodzi.

Zgadza się, lecz nie musi sprawiać przyjemności userom czytającym o niej na tym forum czego wyraz masz w tym temacie i ze zawiścią nie musi mieć to nic wspólnego.

 

Ja to jestem ciekaw jak Twoje auto zagrywa? Może się zdarzy, że temat na forum założysz albo sam kiedyś będę miał okazję posłuchać?  Zapewniam Cię, że nie omieszkam skomentować, pewnie subiektywnie i tendencyjnie  - no ale przecież na tym cała zabawa polega :D



 

 


Sinoff dzieki -zawsze mnie na ziemie sprowadzisz-to ze pisze slabo to wiem dobrze-staram sie ale jak jestem po paru drinach to jakos slabo mi idze-widze ze bardzo Cie to rusza wiec przepraszam obiecuje poprawe

Fakt rusza mnie, nie ukrywam ale to jedna strona medalu. Pisząc w taki sposób zamazujesz istotę swojego przekazu a przecież z drugiej strony chcesz jak najbardziej wiernie oddać  i podzielić się tym wszystkim co robisz we wlasnym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sinoff...ja tym bardziej dumny bym byl...cenie sobie polski poziom instalek, Sam juz 5lat na wyganiu jestem, nie mialem przyjemnosci na sound off'a sie tutaj wybrac...jeszcze, ale nieomieszkam.

Natomiast poziom w GB, wiekszość 'instalek' kończy sie tutaj subem w bagaju, 6x9 połka, a jak juz ktos zabierze sie za 2way'a....to ma wszystko jednej firmy...edge,fli,vibe...i ich nie przekonasz bo Vibe jest brytyjski(chyba że coś mi umkneło).

W Mojej okolicy jak narazie zetknołem sie z jedna poprawnie wykonana instalka :P (ale wsio na vibe). Mi osobiscie mega sie czyta strefe za jej Polski poziom :)

 

@Gibki. To taki stereotyp...ze to co tutaj doradzaja, to taki audiofilski beukot i nie ma sensu zaplikować go do własnej instalki....Moje 4kółka nie sa pod zawody, aczkolwiek...warto poprawic ukierunkowanie gdyż z pewnościa sie po takim zabiegu uśmiechniesz :)

Co do przetworników, głośniki wygrzejesz/rozgrzejesz...kablozy nie. Potem taki biedny kowalski przeczyta Twoj temat i bedzie kable chcial wygrzewać, dlatego koledzy sie udzielaja by swieżakow od blędu uchronić.

 

@Sinoff...ostatnio na zlot podjechal młody, 6x9 w połkę, ale TW pierwszy raz widziałem tam umiejscowione :P...kolega stwierdził ze 'scena' kuleje :P to tak na poprawe nastrojów :)

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości szukałem czegoś o tych głośnikach z Bentleya. I po dłuższym szukaniu informacji mogę dać sobie rękę uciąć, że z Continental GT to one na pewno nie są :)

no to slabo szukales- i reki juz nie masz-przeciesz wiem z czego je wyrwalem i co mam na warsztacie-dokladnie to jest cintinental GT sport 2004  na full wyposazeniu-mam je jeszcze na warsztacie bo jednego robie po spaleniu i czekam na czesci-sciagne tapicerki i Ci udowodnie -ciekawe ja z jedna reka bedziesz zyl hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to slabo szukales- i reki juz nie masz-przeciesz wiem z czego je wyrwalem i co mam na warsztacie-dokladnie to jest cintinental GT sport 2004  na full wyposazeniu-mam je jeszcze na warsztacie bo jednego robie po spaleniu i czekam na czesci-sciagne tapicerki i Ci udowodnie -ciekawe ja z jedna reka bedziesz zyl hehe

Tak z ciekawości szukałem, bo jak zobaczyłem te z twoich zdjęć to byłem lekko w szoku. No i znalazłem chyba wszystkie możliwe konfiguracje w tych Continentalach, ale nigdy nie montowali tam 6x9. Jak możesz to rozwiej moje wątpliwości i wstaw te zdjęcia;)

Bo jestem pewien, że te głośniki mają tyle wspólnego z samochodami Bentley co np to:

 

szczoteczki - http://www.ebay.co.uk/itm/Bentley-Twin-Pack-Plastic-Nail-Brushes-/390542988489?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item5aee2d14c9

wiadro - http://www.ebay.co.uk/itm/Bentley-14-Litre-Heavy-Duty-Bucket-Black-/390542990521?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item5aee2d1cb9

aparat - http://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-Bentley-WX-3-35mm-Camera-Really-Cool-/130803933945?pt=US_Vintage_Cameras&hash=item1e7485a2f9

albo nożyczki - http://www.ebay.co.uk/itm/BENTLEY-ULTRA-SOFT-GRIP-SCISSORS-NEW-/251248015815?pt=UK_Papercraft_Tools_Accessories_2&hash=item3a7f8c79c7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Niezły burdel tutaj macie.... Ja powiem tak. Na każdym Forum znajdzie się jakaś maskotka której tematy są tak pasjonujace że tylko popcorn do ich czytania jest potrzebny. :)

 

Niemniej Fajnie ze Gibki ma chęci nabiera umiejętności coś tam robi w swoich warunkach. Miło a jeszcze milej że daje mu to radoche z kręcenia gałkami, z ustawiania cięcia gięcia i finalnie słuchania miłego brzmienia.

 

Co do czasu projektu gibkiego mówi że pół roku to szybko cóż. Jednym potrzeba rok innym 2 lata a jeszcze innym wystarczy szybka wrzuta z weekendu ;) Każdy ma to czego chce.

 

Moim zdaniem zbędne są komentarze szyderstwo itd. To mniej więcej tak jak porównanie Warszawiaka i Warszawianina z tym że Ci drudzy po słoiki co tydzien wyjeżdżają... Jesteś warszawiakiem siedź cicho ciesz się z tego kultywuj tradycję. Jesteś przyjezdnym także siedź cicho a nie narzekaj jaka ta warszawa brudna i h..jowa. Masz swoje zdanie zachowaj je dla siebie jak masz kogoś obrażać. Tyle ode mnie.

 

Także Niech gibki kończy sprzęt będziemy mieli wene zrzutka na Wachę i polecimy do GDA posłuchać a nóż się miło zaskoczymy. :)

 

Pozdr

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości szukałem, bo jak zobaczyłem te z twoich zdjęć to byłem lekko w szoku. No i znalazłem chyba wszystkie możliwe konfiguracje w tych Continentalach, ale nigdy nie montowali tam 6x9. Jak możesz to rozwiej moje wątpliwości i wstaw te zdjęcia;)

Bo jestem pewien, że te głośniki mają tyle wspólnego z samochodami Bentley co np to:

 

To ja rozwieje twoje watpliwosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rozwieje twoje watpliwosci 

brawo-dzieki-

 

Tak z ciekawości szukałem, bo jak zobaczyłem te z twoich zdjęć to byłem lekko w szoku. No i znalazłem chyba wszystkie możliwe konfiguracje w tych Continentalach, ale nigdy nie montowali tam 6x9. Jak możesz to rozwiej moje wątpliwości i wstaw te zdjęcia;)

Bo jestem pewien, że te głośniki mają tyle wspólnego z samochodami Bentley co np to:

 

szczoteczki - http://www.ebay.co.uk/itm/Bentley-Twin-Pack-Plastic-Nail-Brushes-/390542988489?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item5aee2d14c9

wiadro - http://www.ebay.co.uk/itm/Bentley-14-Litre-Heavy-Duty-Bucket-Black-/390542990521?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item5aee2d1cb9

aparat - http://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-Bentley-WX-3-35mm-Camera-Really-Cool-/130803933945?pt=US_Vintage_Cameras&hash=item1e7485a2f9

albo nożyczki - http://www.ebay.co.uk/itm/BENTLEY-ULTRA-SOFT-GRIP-SCISSORS-NEW-/251248015815?pt=UK_Papercraft_Tools_Accessories_2&hash=item3a7f8c79c7

no to teraz juz napewno reki nie masz panie pawel -pozdrawiam

 

szkoda ze nie trafilem na model ktory mał cos takiego http://www.naimaudio.com/news/article/naim-for-bentley-a-cut-above-the-competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo-dzieki-

 

no to teraz juz napewno reki nie masz panie pawel -pozdrawiam

 

szkoda ze nie trafilem na model ktory mał cos takiego http://www.naimaudio.com/news/article/naim-for-bentley-a-cut-above-the-competition

Kolego , mam do Ciebie 2 prośby :

po 1 . Zacznij pisać po Polsku , z Polskimi znakami interpunkcyjnymi bo nam się Powala przekręci jak zacznie czytać twoje posty ...

po 2. Nie pisz bzdur zanim nie posłuchasz dobrego systemu , miałem okazję słuchać te systemy jak i Najdroższy system na świecie zrobiony przez B&O dla audi A8 za 68 tysięcy zł i gra to dramatycznie słabo !!!

System z głową za 15 tysięcy gra duuużo lepiej niż każdy system w podanych wyżej autach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , mam do Ciebie 2 prośby :

po 1 . Zacznij pisać po Polsku , z Polskimi znakami interpunkcyjnymi bo nam się Powala przekręci jak zacznie czytać twoje posty ...

po 2. Nie pisz bzdur zanim nie posłuchasz dobrego systemu , miałem okazję słuchać te systemy jak i Najdroższy system na świecie zrobiony przez B&O dla audi A8 za 68 tysięcy zł i gra to dramatycznie słabo !!!

System z głową za 15 tysięcy gra duuużo lepiej niż każdy system w podanych wyżej autach ...

Ja narazie robie to co robie-ale fajniej napewno by zagrał ten Naim niz te moje standardy które wyrwałem -a nie kupowalem-wiec spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech może ktoś z kolegów podjedzie z okolic,z checią bym podjechał ale akurat jestem w niemcowni.Może to naprawdę fenomen,albo jakaś prowokacja...A propo systemu u mnie na orginalnych głośnikach w leonie wszyscy mówili po co ty chcesz zmieniać przecież jest kozak...I tego nie rozumie po co tu chwalic sie swoim systemem skoro ma być dobry dla ciebie? A jeśli wkroczyłeś między wrony to kracz tak jak one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rozwieje twoje watpliwosci 

Do tego filmiku się nie odniosę, bo nie jestem przekonany, że to co gość wyjmuje to jest seria:)

Ale to co pokazał kolega gibki77 na zdjęciach z pierwszej strony ma tyle wspólnego z Bentleyem, co koń z koniakiem. 

Sama ta naklejka z tyłu na głośnikach z napisem "Bentley", nie spotkałem się jeszcze w żadnym samochodzie, żeby na fabrycznych głośnikach nie było loga, czy to BMW, czy Mercedes, Ford lub Opel, zawsze jest logo, a nie sam napis:) A ten napis mi przypomina te przedmioty, do których podałem linki:) 

Rozumiem, migę się mylić, ch..j już z tą ręką, może odrośnie, ale po samochodzie, który w tamtych latach kosztował prawie milion złotych, wątpię, żeby tak wyglądały głośniki, żadnego loga, ani producenta auta, ani głośników, a w Bentleyach z tych roczników występowały fabrycznie oprócz ww. Naima jeszcze tylko Bose. Bardziej mi to przypomina wyrób aparatów foto i TV firmy Bentley, która nie ma nic wspólnego z samochodami.

 

rozne zeczy juz instalowalem w moich bmkach ale ten projet bedzie najbardziej zaawansowany :)bosse tez juz mialem ale powiem wam ze dzwiek bosse nie wiele ma wspolnego z zeczywistym dzwiekiem-jakis taki nienaturalny i niespokojny byl-
 

Pomijając już ortografię  :mur:

Takie cuda  wstawiałeś i taką masz wyrobioną opinię o  "bosse", naprawiasz Continentale, a sam w swoim samochodzie wygłuszasz drzwi dekarą, podłączasz lipne wzmacniacze i wygrzewasz kable, masz na warsztacie, to wstaw chociaż zdjęcie z drzwi z tego Bentleya... 

 

no to slabo szukales- i reki juz nie masz-przeciesz wiem z czego je wyrwalem i co mam na warsztacie-dokladnie to jest cintinental GT sport 2004  na full wyposazeniu-mam je jeszcze na warsztacie bo jednego robie po spaleniu i czekam na czesci-sciagne tapicerki i Ci udowodnie -ciekawe ja z jedna reka bedziesz zyl hehe

 

 

 

Rozumiem, że z jednego, którego "robiłeś", wziąłeś sobie głośniki i po zrobieniu sprzedałeś go bez głośników?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego filmiku się nie odniosę, bo nie jestem przekonany, że to co gość wyjmuje to jest seria:)

Ale to co pokazał kolega gibki77 na zdjęciach z pierwszej strony ma tyle wspólnego z Bentleyem, co koń z koniakiem. 

Sama ta naklejka z tyłu na głośnikach z napisem "Bentley", nie spotkałem się jeszcze w żadnym samochodzie, żeby na fabrycznych głośnikach nie było loga, czy to BMW, czy Mercedes, Ford lub Opel, zawsze jest logo, a nie sam napis:) A ten napis mi przypomina te przedmioty, do których podałem linki:) 

Rozumiem, migę się mylić, ch..j już z tą ręką, może odrośnie, ale po samochodzie, który w tamtych latach kosztował prawie milion złotych, wątpię, żeby tak wyglądały głośniki, żadnego loga, ani producenta auta, ani głośników, a w Bentleyach z tych roczników występowały fabrycznie oprócz ww. Naima jeszcze tylko Bose. Bardziej mi to przypomina wyrób aparatów foto i TV firmy Bentley, która nie ma nic wspólnego z samochodami.

 

rozne zeczy juz instalowalem w moich bmkach ale ten projet bedzie najbardziej zaawansowany :)bosse tez juz mialem ale powiem wam ze dzwiek bosse nie wiele ma wspolnego z zeczywistym dzwiekiem-jakis taki nienaturalny i niespokojny byl-
 

Pomijając już ortografię  :mur:

Takie cuda  wstawiałeś i taką masz wyrobioną opinię o  "bosse", naprawiasz Continentale, a sam w swoim samochodzie wygłuszasz drzwi dekarą, podłączasz lipne wzmacniacze i wygrzewasz kable, masz na warsztacie, to wstaw chociaż zdjęcie z drzwi z tego Bentleya... 

 

 

 

 

Rozumiem, że z jednego, którego "robiłeś", wziąłeś sobie głośniki i po zrobieniu sprzedałeś go bez głośników?

 

 

 

 

 

 

 

nie dokonca tak-bentleya którego naprawiam po spalenu potrzrebowal głownie wymiany calej instalacj,a ten drugi byl dawca wlasnie tej instalacji i jest po ostrym dzwonie,przyjechalo tylko nadwozie z prawie kompletnym wnetrzem.Obydwa Bentleye so jednego klijeta,kóry sprezetowal mi wlasnie te glosniki ktore wykrecilem wlasnie z tego po dzwonie-a z kolei moj sefo ma tez ma Bentleya conti i u niego wasnie sluchalem muzy,jeszcze przed tym jak trafily domnie te dwa-no i  pomyslalem ze calkiem miło gra.No i teraz graja juz u mnie co prawda jeszcze system nie skończony no ale jakis tam zarys jest.Jak nie dowierzacie to trudno wiem co robie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rozwieje twoje watpliwosci 

raczej niepotrzebnie dołożysz :P toż to filmik firmy instalującej nagłośnienie... 

 

słowo klucz: "custom"... + magiczna funkcja jak opis filmu i mamy: " We installed Focal speakers all around"  :wink:  Więc z serią to nie ma nic wspólnego :) 

 

Co do samego tematu - to nie jest żadna polaczkowatość, tylko uświadomienie komuś, że jeszcze mało słyszał najwidoczniej i że to co już mu daje przyjemność, może mu tej przyjemności dać jeszcze więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej niepotrzebnie dołożysz :P toż to filmik firmy instalującej nagłośnienie... 

 

słowo klucz: "custom"... + magiczna funkcja jak opis filmu i mamy: " We installed Focal speakers all around"  :wink:  Więc z serią to nie ma nic wspólnego :) 

 

Co do samego tematu - to nie jest żadna polaczkowatość, tylko uświadomienie komuś, że jeszcze mało słyszał najwidoczniej i że to co już mu daje przyjemność, może mu tej przyjemności dać jeszcze więcej :)

no ale na samym poczatku filmiku widac przez chwile serie -i o to tu chodzio  zeby udowodnic ze orginaly to 6/9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...