Skocz do zawartości

bentley w e34 -zabudowa drzwi 3 wey


gibki77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prace słabo cos ida ale troche do przodu :)drzwi skonczone -teraz kabelki no i może w końcu po niedzieli bedzie grało-orgi amp cos nie chce wystartowac-ale jeszcze sie nie poddalem -mam wrazie co tego Soundwave no ale nie mam zwrotnic,wiec zostawiam go w ostatecznosci-oczywiscie jak ktos mi zrobi dobre  zwrotnice.No i mysle o tych sredniakach -nie jestem przekonany czy to miejsce bedzie docelowe -może na potszybiu będą lepiej grały -zobaczymy po wstepnych odsłuchach



no a tapicerke zostawiam na koniec-jak juz bedzie gralo to bede sie bawił z boczkami 

post-11632-0-93153400-1363541441_thumb.jpg

post-11632-0-64800200-1363541497_thumb.jpg

post-11632-0-19860200-1363541548_thumb.jpg

post-11632-0-20892400-1363549044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może na słupki z nimi?

wiem ze to dobre miejce ale troszke mi sie nie podoba wyglad a na desce sa miejsca na tweetery a one ida napewno w słupki wiec moze tam-ale moze beda za duze odbicia dzwieku o szyby -trzeba bedzie przetesyowac 

 

a to jedwabne kopuleczki bentleyoskie wpasowane w obudowy orgi bmw-pare miesiecy temu to zrobilem i narodzil sie wtedy pomysl na reszta-te sredniaki pasuja tam prawie idealnie -zobaczymy ja zagraja w drzwiach -ale na desce bedzie pewnie lepiej 

post-11632-0-41007700-1363547129_thumb.jpg

post-11632-0-08146400-1363547169_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam po przerwie

Po próbach odpalenia org amp pełna lipa-jednak ma zabezpieczenia lub can line steruje wlaczeniem-tydzien to trwalo i poddalem sie.Zamontowalem Soundwave w koncu i czekam na zwrotnice-pewnie beda potrzebowaly lekkich przeróbek -no zobaczymy.narazie gra 2 way,wysokie odciete tylko kondensatorem ,i jest ok-basik schodzi nisko :) juto podlaczam wszystko 3 way bo zwrotnice maja byc rano.Kable do glosników Oehlbach 2x2,5 a sygnalowki Thomson

post-11632-0-63864500-1365361780_thumb.jpg

post-11632-0-86687300-1365361813_thumb.jpg

post-11632-0-85447500-1365361843_thumb.jpg

post-11632-0-81074300-1365361881_thumb.jpg

post-11632-0-67545500-1365361914_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie

Po próbach odpalenia org amp pełna lipa-jednak ma zabezpieczenia lub can line steruje wlaczeniem-tydzien to trwalo i poddalem sie.Zamontowalem Soundwave w koncu i czekam na zwrotnice-pewnie beda potrzebowaly lekkich przeróbek -no zobaczymy.narazie gra 2 way,wysokie odciete tylko kondensatorem ,i jest ok-basik schodzi nisko :) juto podlaczam wszystko 3 way bo zwrotnice maja byc rano.Kable do glosników Oehlbach 2x2,5 a sygnalowki Thomson

Jak ty wyczarowałeś tą zwrotkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak odnosnie dzwieku-1 próba -radio na lini wzamak na pól mocy-wysokie fajne srednica srednica spoko ale bas slaby i ospaly.2 próba -wlaczenie podbicia basu na wzmaku ,lepiej ale bass ciaglejakis ospaly i tonacja jakas taka ktora mnie nie jara.3 proba podbity bas na wzmaku ,loudnes na radiu i bas na radiu na minus 7 czyli calkowicie wylaczony  i dopiero zagralo bardzo przyjemnie,szybki basik miekki i zywy dzwiek ,jedynie przy bardzo glosnym sluchaniu srednie tony jaskies agresywne sie robia-ale mysle ze to poprawimy jak juz beda komory dla sredniakow i tapicerka na drzwiach.Jestem bardzo zadowolony gra lepiej niz Bentleyu-caly czas mam mozliwos porownywania do orginalu i powiem tak inzynierowie dali ciala z ampem  hehe.Wracajac  do mojego przeszczepu to wiem juz ze to radio nakamichi cd 300 ma bardzo slaby  bass i w przyszlosci trzeba bedzie zmienic radyjko.bede probowal nagrac kamera to granie i podam link do Youtobe -posluchacie ocenicie-moze jakies propozycje co do utworu jaki mam zaprezetowac?



troszkę nie rozumiem , woofer gra do 800hz a tweeter od 5khz?? Jaka jest dobroć tego filtra od dołu i od góry  ?

dobrze woofer gra do 800 hz a sredniak do 5000 hz a reszta tweeter 



przyczym mysle ze te sredniaki trzeba bedzie troszke obnizyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zwrotki :)



No to masz system na 5 :rotfl:  Stroiciel z Ciebie :hyhy: Bass bosty, loudnesy, szmery bajery - jednym słowem potęga naturalnego dźwięku :rotfl: a filmiku nie mogę się doczekać, utwór proponuję Basstronic - Bass I Love You :hyhy:

wiem wiem zawsze slucham na lini ale przy tej konfiguracji sie nie da-wszystko z lapanki (z innej bajki)napewno sie zmieni dziek ja to troche pogra i sie wygrzeje-kable glosnikowe nowe i zwrotki tez tak ze potrzeba troche godz grania na ostateczna ocene

post-11632-0-50683800-1365706029_thumb.jpg

post-11632-0-49259400-1365706054_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czy dobrze widzę czy mnie oczy czymś zaszły :wink: bo wydaje mi się ze średniaki zamontowałeś przy wooferze i grają w kostki a tweeter w desce gra w szybę. Po mojemu to trochę nie teges coś z tym umiejscowieniem i ukierunkowaniami i będzie ci to krecią robotę robić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wiem wiem zawsze slucham na lini ale przy tej konfiguracji sie nie da-wszystko z lapanki (z innej bajki)napewno sie zmieni dziek ja to troche pogra i sie wygrzeje-kable glosnikowe nowe i zwrotki tez tak ze potrzeba troche godz grania na ostateczna ocene
czy ty czytasz czasem co piszesz?  kable mają sie wygrzać? zwrotki? używane jaja z bentleya? 

Swoją drogą z tym filmem to też jakiś żart?

Naka cd 300 porpostu gra naturalniej niż np. Xplod z media dlatego ci sie wydaje że ma słaby "bass"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czy dobrze widzę czy mnie oczy czymś zaszły :wink: bo wydaje mi się ze średniaki zamontowałeś przy wooferze i grają w kostki a tweeter w desce gra w szybę. Po mojemu to trochę nie teges coś z tym umiejscowieniem i ukierunkowaniami i będzie ci to krecią robotę robić :wink:

 

 

Kurde nie wiem czy dobrze widzę czy mnie oczy czymś zaszły :wink: bo wydaje mi się ze średniaki zamontowałeś przy wooferze i grają w kostki a tweeter w desce gra w szybę. Po mojemu to trochę nie teges coś z tym umiejscowieniem i ukierunkowaniami i będzie ci to krecią robotę robić :wink:

jezeli juz to w kolana a nie w koski hehe to narazie jest próba -przeciez nie mam zadnych parametrow tych glosnikow -wiesz ile sie nacudowalem zeby zwrotki dobrac -twetery beda w slupkach a sredniaki pod kontem w drzwiach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty czytasz czasem co piszesz?  kable mają sie wygrzać? zwrotki? używane jaja z bentleya? 

Swoją drogą z tym filmem to też jakiś żart?

Naka cd 300 porpostu gra naturalniej niż np. Xplod z media dlatego ci sie wydaje że ma słaby "bass"

 

nic mi sie nie wydaje -kabelki musza sie wygrzac i zwrotki tez i ja o tym dobrze wiem z autopsi -to nie pierwsze granie jakie robie i nie pierwszy samochod -wiadomo ze to robire i cuduje bo nie mam kasy na cos sensownego -a zaloze sie o duzo wodke ze nie jedno ucho  zaskoczy-zreszta juz zaskoczylo :)

 

Tak z 50 l, tylko jeszcze trochę muszą się tym podzielić z woofersem :rotfl:

no widze ze na wesolo -dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz to w kolana a nie w koski hehe to narazie jest próba -przeciez nie mam zadnych parametrow tych glosnikow -wiesz ile sie nacudowalem zeby zwrotki dobrac -twetery beda w slupkach a sredniaki pod kontem w drzwiach

 

Parametry zawsze można samemu zmierzyć i to zawsze jest lepsze niż podane uśrednione pomiary producentów :D

A tego średniaka łatwiej chyba ci będzie zgrać jak wrzucisz go bliżej tweetera np w miejsce gdzie teraz masz tweetery tylko tam jakąś komore wgłąb deski wyrzeźbić musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry zawsze można samemu zmierzyć i to zawsze jest lepsze niż podane uśrednione pomiary producentów :D

A tego średniaka łatwiej chyba ci będzie zgrać jak wrzucisz go bliżej tweetera np w miejsce gdzie teraz masz tweetery tylko tam jakąś komore wgłąb deski wyrzeźbić 

mialem tak w poprzedniej e 34 ale sredniaki w tym miejsu nie popisaly sie-za duze odbicia od szyby -wiec dlatego kombinuje w drzwiach ale wszystko sie pewnie finalnie zmieni-czasu mam nikt mnie nie goni  wiec bede cudowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale po przeczytaniu tego tematu to ja doszedłem do wniosku że gibki77 sobie robi jakieś jaja a tekst ze jego podłączenie sprzętu z GT w BMW gra lepiej niż w Bentley-u Conti GT (którego słuchałem nie są to wyżyny High End ale przyzwoicie plumka) to już mnie rozje... :cenzura:  . Gościu nie wiem co ty bierzesz ale odstaw to czym prędzej :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale po przeczytaniu tego tematu to ja doszedłem do wniosku że gibki77 sobie robi jakieś jaja a tekst ze jego podłączenie sprzętu z GT w BMW gra lepiej niż w Bentley-u Conti GT (którego słuchałem nie są to wyżyny High End ale przyzwoicie plumka) to już mnie rozje... :cenzura:  . Gościu nie wiem co ty bierzesz ale odstaw to czym prędzej :mur1:

ze niby co Cie rozjebal-rozwin prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...