Skocz do zawartości

bentley w e34 -zabudowa drzwi 3 wey


gibki77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no i wiadomo wygluszenie-mysle o tem wielkim otworze montazowym czo by go jakos moze wypelnic blaszka albo mdf nie jestem do konca przekonany czy sama mata da rade na taka wielka dzure-jakies propozycje ?

Jasna cholera, jesteś tu pionierem, nie mamy pojęcia jak sie robi drzwi, zaden  z tematów w tym dziale o tym nie traktuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no malowane byly na drzwiach-a co to jest niedopuszczalne czy jak?a wygluszenie t wiadomo wiem jak zrobic tylko zawsze sie zastanawiam ze wszyscy zaklejaja dziurki i duze otwory mata czasem pare warst-ale czy to wtsrtarcza -przeciesz to pracuje jak cholera a ma byc sztywno jak w kolumnie-wiec i tak te cale car audio to troche lipa-ja dam blaszke lekko profilowana -mam gdzies od golfa 4-przypasujemy obkleimy mata i zobaczymy-a z tapicerka bedzie jazda ale mam juz plana 



no a tak wycieta tapicerka jest 

post-11632-0-57081100-1362948463_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze szydery nie brakuje -uwazam ze ta blaszka z drzwi golfa jest bardzo spoko a mata to tylko proforma ktora musi byc -i zauwazylem tez ze wiekszosc to wchodzi sobie tu beke pokrecic ale mnie to nie zraza - najlepiej wywalic 5 kola albo i wiecej i mowic ze ma sie super granie-mozna to samo zrobic za polowe ceny i gra tak samo-przetworniki to podsaawa a reszta to kwestja inwecji i pomyslu-myslalem ze o to chodzi-a nie kupowanie mat za 1000 na srone bo komus sie podoba kolorek i faktora no i  napisali o nich ze sa profi -gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrazaj sie ale tez nie madrzyj jak nie masz racji :wink:

 

Blachy blachy każda jest lepsza niż żadna :wink: a mata to nie proforma tylko minimum :wink: nie koniecznie za 1000 ale te 100-200 pln na stronę to minimum musisz przeznaczyc. Każdy przetwornik zagra tak jakie mu warunki na to stworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mozna to samo zrobic za polowe ceny i gra tak samo-

Nie sadze... No chyba ze mamy powazna wade słuchu :)

 

 

myslalem ze o to chodzi-a nie kupowanie mat za 1000 na srone bo komus sie podoba kolorek i faktora no i  napisali o nich ze sa profi -gratulacje

No nie o to...

 

A w zasadzie chodzi o czytanie ze zrozumieniem, kilku wraz ze mna staraja Ci sie delikatnie podpowiedziec ze powinienes zajrzec do 90% tematów  w tym dziale i bys sie przekonał ze ta Twoja innowacyjna "blaszka" to nie odkrycie ameryki... A to że tak myslisz to Twój problem...

 

Jak sadzisz skad sie beirze szydera? A moze doczytasz czego dotyczy?...Doczytaj i mam nadzieje ze zrozumiesz...

 

 

a reszta to kwestja inwecji i pomyslu

A to fakt, nikt z nas na codzien nie bedzie patrzył na efekt Twojej pracy, to Tobie ma sie podobać i Ty masz to akceptować. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spoko -uchylam glowe -robie to dla siebie -cos tam wiem na temat muzyi i jak powinno grac-wiadomo ze bez dobrego wygluszenia nie zagra i ja to wiem i wy pewnie tesz -ja bym tego nie cudowal w mojej starej bmie jak bym tego nie slyszal w orginale-po co sie tak trudzic jak nie ma pewnosci-dla mnie zagra wystarczajaco-wiadomo ze kazdy by chcial miec hi end ale nie zawsze srodki pozwalaja-a jak narazie nie przeczytalem zadnych podpowiedzi a jedynie szydere-spoko chcialem sie podzielic w koncu tym co robie w wolnych chwilach i myslalem ze moze trosze to innaczej wyglada na forach-pisze o tym jako ciekawostce bo wiem ze napewno nikt tego wczesniej nie robil i nie zrobi -no bo kto kupi glosniki od bentleya za kosmiczne pieniadze i zamontuje je w aucie-ja robie przody w aucie a tyly 16 pakuje do domu-wiem ze sa ok bo slyszalem je-mam mala chadke teraz i wiem ze to zagra-sam pewnie bym tego nie kupil bo za te piniadze focal lub hertz jest pewniejszy -a ze mam to w gratisie to sie bawie i dziele z innymi-pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie przeczytalem zadnych podpowiedzi a jedynie szydere

Bo leniwy jesteś i nie chce Ci się czytać tego co już przez innych (w wielu tematach) zostało opisane i stertą fotek poparte, otwórz trochę szerzej oczy może zobaczysz coś wiecej niż własne pomysły i przemyślenia.

A tak na boku - przyłóż się się trochę bardziej do pisania, to że Tobie łatwo/szybko się pisze nie oznacza, że innym tak samo łatwo/szybko się Twoje posty czyta. Innymi słowy - ciężkostrawną sieczkę serwujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku - przyłóż się się trochę bardziej do pisania, to że Tobie łatwo/szybko się pisze nie oznacza, że innym tak samo łatwo/szybko się Twoje posty czyta. Innymi słowy - ciężkostrawną sieczke serwujesz.

 

x2

To oznaka jak dla mnie olewatorstwa czytających, zero znaków interpunkcyjnych, zero zdań tylko jeden ciąg myślo-toku zamieniającego się w papkę...

Poza tym gdybyś Gibki użył polskich liter to byłoby również miło. Mam na myśli "ś" "ć" itp....

Ale jeśli zwrócić Ci uwagę ,że "kolego wszystko co piszesz tutaj już dawno zostało opisane w niemal co drugim temacie z instalacjami aut forumowych", to się oburzasz, że "szydera" się szerzy. Ameryki nie odkrywasz, poświęć 30 min czasu na przejrzenie pierwszej lepszej instalki i będziesz wiedział jak zrobić drzwi bez zbędnych pytań.

A głośniki jak głośniki darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda , więc się baw nimi, możliwe ,że zagra to całkiem przyjemnie.

Ale także nie ma powodu do podniet, bo poza tym z jakiego auta pochodzą nie ma w nich żadnych kosmicznych technologii. :)

Powodzenia w robocie z furtkami i czytania lektury forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x2

To oznaka jak dla mnie olewatorstwa czytających, zero znaków interpunkcyjnych, zero zdań tylko jeden ciąg myślo-toku zamieniającego się w papkę...

Poza tym gdybyś Gibki użył polskich liter to byłoby również miło. Mam na myśli "ś" "ć" itp....

Ale jeśli zwrócić Ci uwagę ,że "kolego wszystko co piszesz tutaj już dawno zostało opisane w niemal co drugim temacie z instalacjami aut forumowych", to się oburzasz, że "szydera" się szerzy. Ameryki nie odkrywasz, poświęć 30 min czasu na przejrzenie pierwszej lepszej instalki i będziesz wiedział jak zrobić drzwi bez zbędnych pytań.

"ś", "ć" to pikuś ale "tesz" czy chadke błędy,błędy,błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba też wsadzę w tylną półkę w ori miejsce na tym plasticzanym pełnym kubku jakiego emphaser-a czy też R6a bo przecież montaż nie jest ważny tylko sprzęt.... 


P.S.

nie liczył bym na to aby to zagrało godnie mając takie podejście do tematu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt jestem troche analfabeta-za dużo czasu przy gratach za malo przy lekcjach ;) postaram sie bardziej przykladać do opisów-wracajac do tematu-dzis wykleiłem wnetrze drzwi i usztywnienia(blaszki) wstepnie dopasowane- srode reszta wygluszenia i odpale próbne ampa -ale cos czuję ze mogą  byc zabezpieczenia fabryczne-no zobaczymy-zawsze zostaje Sound Wave w razie niemca :)

post-11632-0-30026700-1363032568_thumb.jpg

post-11632-0-22330800-1363032641_thumb.jpg

post-11632-0-52935300-1363032714_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zmieniarkę z biednego jaguara i ta działa na szczęście.

 

No jak nic taka betka dogada się z bentkiem toć oba są na bee.

bmka nie musi -Nakamichi musi -ale w orginalnej instalacji Bentley ktora idzie do ampa jest can line -i to moze przeszkodzic -nie wiem pierwszy raz bede podlaczal orgi ampa -fakt jest ze mam orginalna instalacje bentleya wiec jestem dobrej mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...