Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żona będzie miała ciszę w dupowozie :kwasny: .

Wyciągnę ten złom jak mi Nakę oddasz i Powałek go osobiście no znachora :wink2:  zawiezie.

 

Nie mam żadnego ciśnienia i tak będę dążył do postawienia pasywnego majdanu na letni jubileuszowy :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z masy samochodu :wink:,

Były przerabiane wszelkie opcje. Masa radia była łączona z masą wzmacniaczy i z masą procesora.

Dodatkowy kabel z minusowej klemy do zacisku masy z którego wszystkie piece dostaja minusa tez robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wróciłem i z lekka zaczynam dłubać.

W dobie (alternatywnych źródeł dźwięku) tym bardziej pragnę kroczyć pasywną drogą pomijając fakt, że już mnie łeb boli od wiecznego żonglowania klockami.

Zostawiam Nakamichi CD 700  a ODR pójdzie pod młotek i to razem z trutniami, niech cieszy innego wyciągnąłem go z fury i muszę spakować i na Zimnej Wody z nim, żeby proc był sprawny i nie martwił nowego nabywcy. .

 

Poza tym same niedobre wieści, naszły mnie takie chwile zwątpienia , że prawie się pobeczałem :mur1: .

Nie o audio ale w sumie trochę tak, kolejny raz podczas dużych mrozów w tej francuskiej myśli technicznej po raz któryś żonie została klamka w ręku, problem prawdopodobnie wynika z ilości mat w furtkach ale za pomocą siłowników sprawę łamania klamek rozwiązałem raz na zawsze, przy okazji jeszcze podoklejałem nieco bo ciekawiły mnie te Dynamy superlite. mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będe musiał już ściagać tych tapicerek.

Pokleciłem zwrotki pasywne wzorując się mniej więcej na ustawieniach "zadanych" przez aktywca mam nadzieję, że to wreszcie zabangla jak lubię.

Sprawa gorsza Nakamichi złapał mi Emecha, pewnie już mam po radiu z CD  :wsciekly:  na szczęście mam zmieniarkę poza tym trzeba będzie wprowadzić jakiś sygnał na Auxa ze smartfona bo z tego co sie orientuję ta przypadłość jest nienaprawialna :mur1:.

Przystąpiłem też do zabudowy na "skromnych" 2 sztukach dwukanałowych piecy bo tyle już tego poprzerabiałem, że utwierdzam się, że siła tkwi w prostocie.

Ogólnie idzie totalnie pod prąd, najchętniej poczekałbym na wiosnę ale jak ona nadejdzie i złapię wiecej chęci to znowu mnie wygonią za miedzę.

Sklecę ten purystyczny, pasywny system i muszę chyba trochę odpocząć od gonitwy bo to zaczyna zalatywać chorobą.

 

Ten Emecha mnie dobił, co ciekawe chyba sam go załatwiłem bo pokićkały mi się zasilania ACC i BAT.

Pod prund ale do przodu.

 

post-3187-0-17629900-1520628640_thumb.jpg

post-3187-0-43044400-1520628654_thumb.jpg

post-3187-0-06153900-1520628667_thumb.jpg

post-3187-0-88866000-1520628680_thumb.jpg

post-3187-0-18003200-1520628692_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...