Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na moje jakie jakieś 13-15 tam uzyskam, sklecę to się styropianiem przemierzy , niby ten grajek potrzebuje 20 w closedzie i w takiej budzie jakiś czas go nękałem, napęd dla niego dobry mam a nuż w mniejszym litrażu ciekawiej klepnie ,  zobaczymy co zrobi mi w tym boom boxie, w sumie robię ten boczek by go ...robić. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a zdejmij tapicerkę to może się okazać że z 2-3l jeszcze uzyskasz

Gdyby zdjął tapicerę i wyciął wnękę, to pod nią ma jakieś 7cm głębokości dodatkow. Gdyby jeszcze pociął troszkę blachy, to miałby kolejne dwa-trzy litry. Tam miejsca jest bardzo dużo.

Niestety pod częścią tapicery, która nie jest wklęsła od razu jest wygłuszenie i blacha nadkoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa a Sylwek kolejny raz wszystkich zaskoczy i zamiast Slayera, wjedzie z systemem skrojonym pod umcyk, umcyk... ja, uwielbiam ją, ona tu jest... um cyk... :D

Taa...z Bogu Rodzica w tle :rotfl: Nie mniej, pod co nie postroi systemu, myślę że będzie dopieszczony na ile się da :wink: Fazowo etc. Sylwek nie pozowli sobie by było się czego czepiać odnośnie systemu, patrząc przez jaki 'hejt' przeszedł w zeszłym roku :wink:

Tak że powodzonka sylwek :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tiaaa a Sylwek kolejny raz wszystkich zaskoczy i zamiast Slayera, wjedzie z systemem skrojonym pod umcyk, umcyk... ja, uwielbiam ją, ona tu jest... um cyk...

 

O żesz Ty  :wink2:  odbiję Ci dwunastnicę kickiem i wywlokę wątrobę przez jelito basem  :rotfl: .

 

Coś tam do przodu poszło. Mastek pierścienie dziś odebrałem (żona chora,sam podjechałem, przyszły oczywiście jak należy  :wink: ) pasują teraz znakomicie i nawet je dokręcę 4 śrubami do dystansów to mi tapicerkę nieco docisną co jest dobrym posunięciem.

Poza tym klecę nowe gniazdka dla twetersonów bo się mi po roszadach coś tam ...poluzowało i stresa powoduje, materiał na suba też (do)zakupiony, teraz trochę czasu i budka powstanie bo już mnie nic od tego nie odwiedzie choć nie wiem co w niej docelowo zagra pożyjemy, posłuchamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś bym rad dodać w temacie tym bardziej, że stałem się "oficjalnie" właścicielem nowego (a jakże ...pasywnego) grajka. Raczej jedyną moją przygodą będzie sprawdzenie go pod zasilaczem czy wszystko bangla. Nie podłubię niestety bo teraźniejszy mój zjazd nastąpi w wielką sobotę a powrót we wtorek po świętach. Ale kolejnego grajka do dalszych modów mam a chętnie go porównam do Naków. Pewnie nie uda mi się wyrobic na piknik z aktywcem jakimś bo konsekwentnie nie moge trafić zamierzonego :wsciekly: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Długo mnie nie było bo i...nic ciekawego się nie działo :wink2:.

Jak niektórzy wiedzą, uległem dość poważnemu uszkodzeniu w Szwecji (poparzone obie dłonie :kwasny: na szczęście 2 stopień a tylko w małym miejscu 3 i idzie ku lepszemu) siedzę na zwolnieniu lekarskim a od około 3 dni zaczynam już banglać kończynami a , że lekarz zalecił ćwiczenie paluchów to pewne proste prace idą do przodu.

Zakupiłem konwerter by mojego japońskiego Denona wykorzystać na maxa i zaopatrzyć go w pełnowartościowy tuner FM operacja się powiodła dość bezproblemowo był taki "zewnętrzny" w metalowej puszce ale udało mi się wydostać go z tego i płytkę zmieściłem wewnątrz radia tu pełny sukces jest RMF(dla żony) i Trójka dla mnie tyż odbiera, radio będzie mogło pobyć na pokładzie. Trochę mi nie w smak, że nie trafił się czarny bo harmonogram deski ulegnie totalnemu "absmakowi" ale najbardziej ciekawi mnie jak ten cudak poda mi sygnał na głośniki, szczerze jestem ciekawy jego konfrontacji z tym co już przerabiałem myślę, że już niebawem jak zdrówko pozwoli wstępnie zaspokoję moja ciekawość.

 

Ukończyłem też budowę szkieletu w boczek na suba co było dość trudnym wyzwaniem bo konstrukcja ta wymagała obecności samochodu udało mi się wygospodarować dzionek w którym mogłem sklecić co nieco i teraz spokojnie mogę sobie tańcować dalej z ustrojstwem. Dzisiaj naciągnąłem już materiał i co do mnie dotarło żywicować będę to mógł dopiero jak uda mi się złapać dobrą pogodę bo u mnie w piwnicy jak będę chciał zużyć zakupione 5 litrów to sąsiedzi mnie zwyczajnie podp....

Mam zamiar uzyskać z żywicy na tym co teraz naciągnąłem sztywny kształt i sukcesywnie od środka dawać włókno szklane i żywicować by uzyskać mniej więcej centymetrowe ścianki jeżeli macie jakieś inne (łatwiejsze :wink:) pomysły, chętnie posłucham.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar uzyskać z żywicy na tym co teraz naciągnąłem sztywny kształt i sukcesywnie od środka dawać włókno szklane i żywicować by uzyskać mniej więcej centymetrowe ścianki jeżeli macie jakieś inne (łatwiejsze ) pomysły, chętnie posłucham.

 

Zerknij do Sinoffa tematu albo do mojego o Vectrze, jest fotorelacja z zabawy z zywica i scinkami mdf zeby uzyskac odpowiednio gruba scianke bez miliona warstw maty szklanej :) No i oczywiscie obowiazkowy gwiezdny pyl :) Link lap: http://www.strefacaraudio.pl/topic/7468-opel-vectra-b-by-fubu-rockowa-vectra/?p=263877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...