Skocz do zawartości

mp 7.16 w kickpanelach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedyne co może tłumaczyć fakt "zagrania" MP w tak małych komorach to fakt, iż komory posiadają z tyłu dwa nieuszczelnione otwory na śruby, fi 20mm. 

Co prawda z nimi jest blach drzwię, ale może w jakiś sposób powiększają komory....

Oczywiście komory mają pozornie zwiększoną pojemność przez wełnę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie potrzebnie się w ogóle wychyliłem dzisiaj...

Macie racje wszyscy te MP w komorach są po prostu beznadziejne!!! Michał wymień je bo przecież słuchanie tego powoduje ból narządów słuchowych!!! :rotfl:

 

Swoją drogą dziękuję Ci że wywołałeś braxy do tablicy ponieważ zdałem sobie przed chwilą sprawę że codziennie ryzykuje ogłuchnięciem mając je u siebie... :mur1: Jutro je wywalam i zakupie jakiś hit :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Swoją drogą dziękuję Ci że wywołałeś braxy do tablicy ponieważ zdałem sobie przed chwilą sprawę że codziennie ryzykuje ogłuchnięciem mając je u siebie... :mur1: Jutro je wywalam i zakupie jakiś hit :rotfl:

 

A od kiedy granie robi się dla innych? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie?

 

Chyba do posiadacza komór z MP :)

 

 

 

Marcin to nie jest dosłownie przecież ale myślę że niektórzy się na pewno lepiej poczują jak zobaczą że mieli rację :D

 

 

Eee...tam... Róbcie swoje, ważne ,żeby właściciel miał banana. Ja już nie raz się przekonałem ,że czytam/słyszę w rozmowie, o czymś "mmmm... cud miód i orzeszki.." potem wsiadam słucham i ... Grzecznie oddaję dany klocek. Albo czytam ,że dane auto super gra, wsiadam i jak dla mnie jest "miałko"... Ale skoro się podoba jego właścicielowi to chyba git? Bo to jego auto i jemu się ma podobać nie mnie. To samo się tyczy mojego, ma mi uprzyjemniać jazdę a nie kolegom. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Eee...tam... Róbcie swoje, ważne ,żeby właściciel miał banana. Ja już nie raz się przekonałem ,że czytam/słyszę w rozmowie, o czymś "mmmm... cud miód i orzeszki.." potem wsiadam słucham i ... Grzecznie oddaję dany klocek. Albo czytam ,że dane auto super gra, wsiadam i jak dla mnie jest "miałko"... Ale skoro się podoba jego właścicielowi to chyba git? Bo to jego auto i jemu się ma podobać nie mnie. To samo się tyczy mojego, ma mi uprzyjemniać jazdę a nie kolegom. :)

 

Zgadzam się w 101%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...