Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tak przy okazji to chyba mogę już zdradzić (z uwagi na to że twity juz wybrane i zaklepane i leżą- z tym miałem największą rozterke), że plan "cały system na amelinum" chyba wypali :)

 

 

Ale zaznaczam- pewna jest tylko śmierć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, a tak w ogóle to cieknie mi slinka na to http://www.loudspeakershop.eu/glosnik-accuton-cell-c256158-p-2225.html

i do kompletu na to http://www.loudspeakershop.eu/glosnik-accuton-cell-c906724-p-2227.html

 

ale zaraz sie sezon zacznie w niemczech na spawanie, miesiąc pracy i amelinum zanim sie wygrzeje wyląduje na giełdzie :P



Michałku - to chyba najprawdziwsze stwierdzenie z możliwych u Ciebie :D

 

Mareczkuuuu

 

Kiedy skończyłem renówke? 1,5m-ca temu?

 

Ponad połowe sprzetu już wymieniłeś :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michal ty z tymi accutonami to tak na powaznie?

 

tak, mam ochote pojechać po bandzie w tą drugą strone. To co teraz zbuduje to będzie chwilowo ostatni system low-budget.

 

Pudło :P

Póki co jedynie piece na górę i suba :D

Reszta wciąż gra w aucie.

 

ee, woofry tyż już sprzedane.

 

to że "jeszcze" pare dni są w twoim aucie sie nie liczy

 

iii... sie zbraxowałeś przedwczoraj i myslisz

 

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam ochote pojechać po bandzie. To co teraz zbuduje to będzie chwilowo ostatni system low-budget.

 

 

ee, woofry tyż już sprzedane.

 

to że "jeszcze" pare dni są w twoim aucie sie nie liczy

 

iii... sie zbraxowałeś przedwczoraj i myslisz

 

 

:rotfl:

E tam. U mnie choć plan został zrealizowany i trochę w aucie pojeździł - a nie tylko w głowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrza, patrza w te charki... :)

Słuchałem już Accutona u Kabana, chętnie bym usłyszał drugie auto z tymi produktami... :wink:

 

ps. Miało być budżetowe granie... :rotfl:

 

no to będzie przecie :)

 

traktujcie to co pisze z przymrużeniem oka... kto mnie zna wie o co chodzi

 

a tak na poważnie bez przymrużania; teraz zrobie stosunkowo budżetowo (choć dla nie jednego to i tak drozyzna) z zamiarem że ma to przetrwać tegoroczny sezon, pojeżdżę, dam posłuchać i potem chciałbym przywalić z grubej rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to tak zagrało jak w głowie, to będziemy płakać. :wink:

 

W tym celu należałoby zacząć od kupna auta kierując się tylko i wyłącznie przydatnością do naszych celów.

 

Niestety kłóci się to (bynajmniej u mnie) z zamiłowaniem do pewnych marek, które nie do końca spełniają te warunki.

 

No ale ja młody z trójką z przodu jeszcze, więc mam (prawie) całe zycie na gonienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możnaby wysnuć takie teorie :)

 

ale średniaka sam wydumałem

Dobry sprzedawca to taki co sprzeda klientowi to czego dany potrzebuje, a nie to co tamtemu zalega :D

Będziesz Miał Wydatki z tymi szklanymi pierdziawkami... i towarzystwem dla nich... :)

A z tym planem na set amelinum to i tak trzymam kciuki, że nie wypali i wymyślisz coś zaskakującego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm... Tw zaczyna grać na dobre od 6 Kilo, trochę wysoko...Chyba ,że średniak to jakiś arcymistrz do duetu i pociągnie równie wysoko?

Tweeter w wersji 30 ( ale fabrycznie modyfikowany ) gra u kabana i słuchałeś go .

 

no to poczytaj o nim :)

NIe trzeba czytać bo to narazie największy dramat na średnicy jaki słuchałem ostatnimi czasy .

Słuchałem już Accutona u Kabana, chętnie bym usłyszał drugie auto z tymi produktami... :wink:

Słuchałeś łośku , nawet na tym konkretnym średniaku :) nawet 2 samochodów :)

 

możnaby wysnuć takie teorie :)

ale średniaka sam wydumałem

Już kilka aut na nim było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...