Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

A łeb napier..... jak się takich pierdól czyto

 

To nie czytaj, kto Ci każe? :)

Dla mnie ideał to głośniki bez maskownic, jednak z powodu tego ,że łatwo uszkodzić w taki sposób woofer, stosuję maskownicę, z jak największymi otworami.

Jeśli będę miał kaprys to przykleję sobie mega wielkiego murzyńskiego kut... na lusterko wsteczne, w celu lepszych skupień o ile uznam to za stosowne i nadal nic Ci do tego i co robię w swoim aucie :)

Więc Szymuś? Teraz możesz mi zrobić wykład odnośnie maskownic w zależności od częstotliwości przenoszonej przez głośnik TW/MID/WF, odkryjesz może jakąś amerykę dla mnie? :)



 

pewnie takie:

 

Tak, dokładnie takie, według mnie idealne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz możesz mi zrobić wykład odnośnie maskownic w zależności od częstotliwości przenoszonej przez głośnik TW/MID/WF, odkryjesz może jakąś amerykę dla mnie? :)

Nie. Nie będę sie znizał do Twojego poziomu (myślenie to nie jest Twoja silna strona) :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie takie, według mnie idealne. :)

 

no tak, tylko, ze strasznie delikatne :) mialem bardzo podobne, szybko sie odksztalcaja... Morelowskie sa lepsze. Poczekamy, zobaczymy, ja sie domyslam co tam wyladuje :)

 

Nie. Nie będę sie znizał do Twojego poziomu (myślenie to nie jest Twoja silna strona) :]

 

To nie czytaj, kto Ci każe? :)

Dla

mnie ideał to głośniki bez maskownic, jednak z powodu tego ,że łatwo

uszkodzić w taki sposób woofer, stosuję maskownicę, z jak największymi

otworami.

Jeśli będę miał kaprys to przykleję sobie mega wielkiego

murzyńskiego kut... na lusterko wsteczne, w celu lepszych skupień o ile

uznam to za stosowne i nadal nic Ci do tego i co robię w swoim aucie :)

Więc

Szymuś? Teraz możesz mi zrobić wykład odnośnie maskownic w zależności

od częstotliwości przenoszonej przez głośnik TW/MID/WF, odkryjesz może

jakąś amerykę dla mnie? :)

 

jeden woli spodnie, drugi spodnice, a trzeci strzela do kaczek :)

 

Mehow pod jaka srednice zrobiles panele na sredniaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dziś dzięki uprzejmości Tbreka dostałem na testy, 18ki niby dedykowane pod kickpanele (producent zaleca im idealnie 15l) , zobaczymy w tygodniu co to zagra. :)

Jest to wariacja scanów (widać po spodzie membrany z tymi charakterystycznymi nacięciami z klejem) tyle ,że dość mocno stuningowana :D

W tym roku zestaw na tych głośnikach w 2way dostał nagrodę EISA w kategorii zestaw hi-end CA. :/

 

post-4530-0-21324700-1361567521_thumb.jpg

 

post-4530-0-76778400-1361567522_thumb.jpg

 

post-4530-0-42960000-1361567533_thumb.jpg

 

post-4530-0-82863900-1361567534_thumb.jpg

 

post-4530-0-06505200-1361567536_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dziś dzięki uprzejmości Tbreka dostałem na testy, 18ki niby dedykowane pod kickpanele (producent zaleca im idealnie 15l) , zobaczymy w tygodniu co to zagra. :)

Jest to wariacja scanów (widać po spodzie membrany z tymi charakterystycznymi nacięciami z klejem) tyle ,że dość mocno stuningowana :D

W tym roku zestaw na tych głośnikach w 2way dostał nagrodę EISA w kategorii zestaw hi-end CA. :/

...a wygladaja jak 15stki - pewnie cena 120% scan speaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki uprzejmości Tbreka dostałem na testy

Do kiedy masz bo chętnie podjadę na odsłuch .



...a wygladaja jak 15stki - pewnie cena 120% scan speaka?

taaaa chyba żartujesz sobie :D widziałeś jakąkolwiek wariację która kosztuje tylko 20 % więcej niż scan ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...