Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ee, małe sprostowanie, po braxowaniu mam 10 :)

 

 

 

poza tym juz gdzieś na wcześniejszej stronie pisałem ze nie wyda 12

 

No u mnie wyszło 12,5-13, ale drzwi masakra jeśli chodzi o jakiekolwiek uzyskanie z nich pojemności, dlatego w beci wizualnie dużo fajniej Ci wyszło.

Ja zaś poszedłem już po bandzie i postanowiłem zrobić komory z jak największą pojemnością bez oglądania się za bardzo na aspekty wizualne.

Pomysł w zasadzie wspólny z Xrisem, większość roboty to jego dzieło, za co dziękuję, resztę się jakoś tam dopieściło i jest tak...

Ma grać :)

 

post-4530-0-41320100-1361390393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Juz 2gi tydzien watek leci, a ja dopiero teraz zobaczylem. Kurde w nowym pudle mialem olac robienie komor, ale Mehow (jak i za pierwszym razem) znowu mnie podkreciles ;) W dodatku jak pomysle, ze mialbym teraz szukac nastepcy magnezowek...

 

Jak juz chcecie porownywac i sie przy okazji ponabijac to zobaczcie moje wypociny sprzed paru lat. :-)))

 

http://audiocar.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

 

Goraco kibicuje instalce i bede podgladal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a nie wygladaly na tyle

co prawda nie wiedziałem ich w drzwiach ale u Suzukiego na kolanach i wydawały się spore :/ no ale zobaczymy jak to będzie wyglądało finalnie i ile się tam tego schowa "pod tapicerkę"

 

miłej pracy z mniejszą ilością wody w garażu życzę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się.

nie

 

zgrabniutkie :ok:

No i z tym to tez tak z przymrużeniem oka.

 

Są zgrabniejsze niż na fotkach no ale widać ze tam cos więcej jest niż "panelik"

 

 

 

Ale jedna rzecz mnie troche przytłoczyła dziś... założyłem kickpanel i panelik na sredniaka i tak sobie popatrzyłem na te drzwi...no i stwierdziłem ze przegiąłem.

 

Będzie choinka, no ale teraz juz to pociągne i zobacze na ile się sprawdzi ta przesadzona pojemność. Jak coś to kupie nowe tapicerki i out na słupki z midami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tym to tez tak z przymrużeniem oka.

 

Są zgrabniejsze niż na fotkach no ale widać ze tam cos więcej jest niż "panelik"

 

 

 

Ale jedna rzecz mnie troche przytłoczyła dziś... założyłem kickpanel i panelik na sredniaka i tak sobie popatrzyłem na te drzwi...no i stwierdziłem ze przegiąłem.

 

Będzie choinka, no ale teraz juz to pociągne i zobacze na ile się sprawdzi ta przesadzona pojemność. Jak coś to kupie nowe tapicerki i out na słupki z midami.

Nie przesadzaj, bedzie wygladalo hi-endowo :) A poza tym kto ma sprawdzic czy takie pojemnosci sa warte dlubania, jak nie Ty? :)

Radio w miejsce fabrycznego czy wizjonerstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio w miejsce fabrycznego czy wizjonerstwo?

nie no fabryczne, nie ma tam co kombinować.

 

tylko ramke zmodyfikuje coby spójniej wyglądało

 

Michał maskownice z większymi oczkami w sześciokącie ma/miał jeszcze w ofercie u-dimension, takie są według mnie lepsze niż te z małymi oczkami, mniej tłumią woofer.

sprawdzałem na essie, nic tam nie znalazłem

 

pokaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:mur1::rotfl: szczególnie w 3-way ... :wink:

 

Ty sobie pukaj w ścianę a ja wolę , jak maskownica ma jak największy prześwit a nie najeb... malutkich kropeczek , i wychodzi tak jak byś sobie pół głośnika ręką przysłonił. :wink:

 

 

pokaż

 

post-4530-0-54960300-1361563923_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...