Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tam gdzie gienki nie dają rady to bas. Za całą reszte uwielbiam je.

 

A ja tam lubię je po całości, zresztą nie od dziś:) Co prawda może basowo nie ideał (szczególnie przy 175.2 na dego sp u Ciebie) ale to co na górze robią jak dla mnie oddają z nawiązką :) 

 

Poza tym kwestia wymagań pasma basowego u Ciebie a u mnie to czasem różne światy:P

 

Pozdrawiam i fajnie, że znalazłeś TO co potrzebujesz do napędu systemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział że tak jest ? :wink:

Fakt, jutro co innego może być na tapecie ;) ba, nawet za godzinę tak może być :D

 

Co do Gienka to wiadomo, że nie wszystkim będzie pasować (całe szczęście) tylko dla mnie ma fajną cechę. Grają ciekawie od samego włączenia systemu i fajnie się spisują w czasie jazdy - bez garażowego wsłuchiwania się w mega niuanse. Grają bezpośrednio, efektownie. Szybko robią dobre wrażenie. Może tracą na długim słuchaniu w stojącym samochodzie... Choć jak dla mnie i w takim momencie są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj Dżango - toś się zafroamerykanił bez reszty ...

Ważne, że się audioklapka odnalazła i system asymetrycznym bass-reflex'em w torze średniaka już szlaków dźwiękowych nie przeciera :)

Napisałbyś natomiast, jak się system w dłuższej trasie spisuje - o ile mnie pamięć nie myli, najdłuższa to jego trasa w historii była, a my - lud prosty - ciekawim niezmiernie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwiężle i na temat, czego więcej chcieć? :P

 

 

edit- na poważnie; już pisałem.... brakuje mi scaaanów ale dociągniemy lotusy do 3waya.

Co więcej? System nie zmeczył mnie w 10cio godzinnej trasie. Nie dosłuchałem się poważniejszych wad. Im bardziej się wsłuchuję tym bardziej mnie zaskakuje. Słysze dzwięki, których na Gienku nie było- a to już megasukces.

 

Odlot będzie jak dojdą średniaki, teraz to jest wygrzewanie wooferków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...