Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

troche w tym niespojnosci i albo celowo kamuflaz tim albo delikatnie rozjazd:

1. jesli mowa o angielskim murzynskim basie i to odnosi sie do gienki to slowo murzynski pasuje tu jak piesci do oka, co innego jakby terminem murzynski okreslono piece ze stajni USA... tu sie zgodze bo one z.tego slyna..

2. niemiecki zeberkowiec i moze sie myle ale jesli w odniesieniu do Zedowskiego ESX'a serii Q a tak mniemam to tak samo z tego okresu z Niemcami ma tyle wspolnego co Porsche z Syrenka.....

 

a tak poza tym to esx'y sa bardzo fajne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche w tym niespojnosci i albo celowo kamuflaz tim albo delikatnie rozjazd:

1. jesli mowa o angielskim murzynskim basie i to odnosi sie do gienki to slowo murzynski pasuje tu jak piesci do oka, co innego jakby terminem murzynski okreslono piece ze stajni USA... tu sie zgodze bo one z.tego slyna..

2. niemiecki zeberkowiec i moze sie myle ale jesli w odniesieniu do Zedowskiego ESX'a serii Q a tak mniemam to tak samo z tego okresu z Niemcami ma tyle wspolnego co Porsche z Syrenka.....

 

a tak poza tym to esx'y sa bardzo fajne :wink:

a jak pan myślisz? :) mogę rozrysować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku - za tym KT nie trafisz ... :)

taaa..... wlasnie widze, dobrze że jest tam Michał i trochę tego dogląda więc jestem spokojny :wink:

 

a jak pan myślisz? :) mogę rozrysować :)

Pan nie myślisz..... Mi nie musisz, tak tylko luźne 3 grosze wrzuciłem, ale już znikam, bawcie się dalej :):cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub?

 

Nie myślę o tym jeszcze ale raczej napewno coś nietypowego ... 8ka w BP albo coś dużego w closed.

 

Wczoraj wmontowałem ESXa Q60.4, narazie pędzi woofery i tw. Pózniej dołoże 120.4 i 60tka pójdzie na midy i tw.

 

W pon jade do niemiec, jak wróce to zajme się montażem średniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni, vidi, audivi - jak to mówią :)

 

System co prawda inny, lecz charakterystyczny rys brzmieniowy ESX'a słychać.

Spośród 4-kanałówek dotychczas odsłuchiwanych w tym systemie - najbardziej interesująca.

Co ciekawe - pomimo katalogowo jedynie 60W na kanał, z wooferami radzi sobie bardzo dobrze. Troszkę brakuje do większego brata, lecz jest już co najmniej dobrze.

Góra nieco się wyklarowała, zniknęła tendencja do wydzierania się, za którą nie lubię Gienków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zniknęła tendencja do wydzierania się, za którą nie lubię Gienków.

 

w końcu ktoś kto podziela moją opinię, że genesis nie jest wcale taki super na TW ;)

 

Mehow kiedy planujesz skończyć robotę z BMW?? masz jakiś zaplanowany czas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...