Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napiszesz coś więcej dlaczego taka opinia?

 

To zwykły żart z przymrużeniem oka więc traktuj. :)

 

Jeden lubi Bartku żonę młynarza drugi jego córkę, więc tylko w takich kategoriach można traktować takie uwagi.

 

Ale nie powiem byłbym zaskoczony widokiem Pionka na źródle u Michała.

 

ps. Z dwojga złego gdyby trafiła się jakaś hekatomba i nagle zabrakło Alpine, skierowałbym prędzej swoje kroki w stronę Pioneera niż Clariona, ale to tylko moje osobiste odczucia. (ale koniec OT) bo afera koperkowa gotowa. :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki "widok" bez problemu znajdziesz na jego stronie :)

 

Wiem, nawet kiedyś gdy była mowa o robieniu zielonej (ładne parę lat temu padła propozycja tego źródła u mnie) aczkolwiek ja już chyba pozostanę wierny starej miłości, czyli Alpine, może zmarszczona i szczerbata , ale znana i niczym negatywnym nie zaskoczy. :wink:

Przyjmuję ją z dobrodziejstwem inwentarza. :D

 

ps. W clarionie (pomijam tuzów typu HX-D1, D2) nie odpowiada mi parcie na show czyli epatowanie średnicą wysuniętą na pierwszy plan, przy wycofanym dole i górze pasma, zaś dół często gęsto jest rozmyty, kluskowaty i mało konturowy. Zaś pioneer jakkolwiek to by nie zabrzmiało jest dość nijaki, niby gra, fajnie, niby dobrze, niby nie ma się do czego czepić ,ale brakuje w nim iskierek, taki spokojny uczniak, same 5ki, zero 6tek... Wolę więc wigor Alpine'a mimo ,że wielu mu zarzuca ostrzenie itp podobne historie. Jak napisałem Bartkowi, to jedynie żart z przymrużeniem oka i każdy sobie coś wybierze co mu leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cóż począć, gdy tak niewiele jest do wyboru? :wink:

 

Wbrew pozorom wybór jest, wiec każdy może sobie dobrać coś co mu najbardziej leży.

Problem bardziej leży gdzie indziej. Starocie się już psują a godnych następców brak, więc nie ma co marudzić i cieszyć się tym co jest póki jeszcze gra. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Starocie się już psują a godnych następców brak
Dlatego mój RSII zastąpiony Alpinką leży sobie tymczasem w pudełku.I wcale nie jestem przekonany że ona gra lepiej.Natomiast inna kwestia ktora dla mnie jednak ma jakieś tam znaczenie to kultura z jaką Pioneer wysuwa płyte i wciąga.Alpina pod tym względem to szmelc.Nie miałem okazji posłuchać wyższych serii Pioneerków niestety :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Natomiast inna kwestia ktora dla mnie jednak ma jakieś tam znaczenie to kultura z jaką Pioneer wysuwa płyte i wciąga.Alpina pod tym względem to szmelc.

 

Niestety nie darzę odpowiednią estymą tego nośnika, więc płyty zwykły się walać po aucie... Ostatnia rzecz więc jaka im szkodzi to slot napędu i to jak je pobiera...Zazwyczaj ich żywot kończy się bliskim spotkaniu ze stopą tudzież piaskiem na dywaniku... (chyba ,że to płyta kolegi to chucham i dmucham aby nic jej nie dolegało :rolleyes: ) w aucie używam nagrywajek ori leżą w domu.Jeśli zejdzie się jakiejś gwałtownie, nagrywam raz na jakiś czas nową i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ps. W clarionie (pomijam tuzów typu HX-D1, D2) nie odpowiada mi parcie na show czyli epatowanie średnicą wysuniętą na pierwszy plan, przy wycofanym dole i górze pasma, zaś dół często gęsto jest rozmyty, kluskowaty i mało konturowy. Zaś pioneer jakkolwiek to by nie zabrzmiało jest dość nijaki, niby gra, fajnie, niby dobrze, niby nie ma się do czego czepić ,ale brakuje w nim iskierek, taki spokojny uczniak, same 5ki, zero 6tek... Wolę więc wigor Alpine'a mimo ,że wielu mu zarzuca ostrzenie itp podobne historie. Jak napisałem Bartkowi, to jedynie żart z przymrużeniem oka i każdy sobie coś wybierze co mu leży.

 

ja tam i tak wolę Clarka, od Alpine i Pionka. Truck - każdy ma własny gust i tego się trzymajmy, bo było by nudno na zawodach CA :P

15 aut - ten sam sprzęt i kto ma lepiej to sklecone w aucie + własna wiedza :D To by była jazda, a jak by były jeszcze te same auta to już w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 aut - ten sam sprzęt i kto ma lepiej to sklecone w aucie + własna wiedza :D To by była jazda, a jak by były jeszcze te same auta to już w ogóle :D

 

 

:mur1::mur:  Ty to masz pomysły.... Same Brittney Spears... :rotfl:  Gwarantuję ,że po pół h puściłbyś efektownego hafta z nudy i upuścił plac jako słuchacz. :wink:

 

ps. Przecież już były dwa takie same auta i ten sam setup... Nawet kolor ten sam... :hyhy:  Jedno grało lepiej, drugie lepiej kulawo... :super:

 

Ale temat jest o E36, więc, nie ma co bić piany... Trzymam kciuki Mehow za rozwój układanki by na wiosnę zagościł na Twej twarzy w pełni zasłużony permanentny banaś.. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...