Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i po mikro KTRowskim spocie:) Wniosek: rozmiar szydery wzrasta wprost proporcjonalnie do wielkości publiczności :D

 

W aucie wrzucone inne piece na szybką i już przeskok o 2 klasy. Kontrola nad wooferem niesamowita:)

 

Jak tam później Gienek 4ch się spisał w porównaniu do tych 2x2ch? Dał radę na dole? Zagrało to wyraźniej bardziej spójnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po mikro KTRowskim spocie:) Wniosek: rozmiar szydery wzrasta wprost proporcjonalnie do wielkości publiczności :D

 

W aucie wrzucone inne piece na szybką i już przeskok o 2 klasy. Kontrola nad wooferem niesamowita:)

 

Jak tam później Gienek 4ch się spisał w porównaniu do tych 2x2ch? Dał radę na dole? Zagrało to wyraźniej bardziej spójnie?

Gienek do tego hi-end'owego nie miał polotu :) Spójność oczywiście dużo lepsza, ale na basie...

Pomijam już dużo niższą moc i kontrolę. Po prostu za bardzo się narzucał.

,,Niemiecki'' piecyk pokazał klasę zupełnie innego, kulturalnego grania.

Nic więcej i nic mniej niż na krążku w odtwarzaczu, pewność grania każdej jakości sygnału ze skromnością ,,wiem, że mam i wiem, że mogę''. 

Zgodnie z przewidywaniami, nowe piecyki będą także z żeberkami ale już nie polerowane :)

Pare ciekawych wniosków wyszło przy okazji wczorajszego wrzucania piecyków. Kilka nowych koncepcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Dualmono na ten moment odpada? I teraz trzeba szukać czarnucha?

To zależy :) Ale po co robić reklamę ,,dystrybutorowi'' tych ciemnych żeberek :) Po prostu ,,niemiecki'' charakter wygrał te zmagania z angielskim murzyńskim graniem :)

Żałuję tylko, że nie było czasu na przepinkę do mnie i liczę, że będę miał możliwość wpięcia ciemnego piecyka u siebie, mimo, że w bmw granie na nim dało już bardzo miarodajne porównanie i wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o ESXie ZEDowskim.

 

Na basie- 100% mój gust. Za jakąś chwile sprawdzę co to robi na górze.

 

Gienek wypadł blado w tym porównaniu.

 

W każdym bądź razie wybór wzmacniaczy mocno się zawęził po wczorajszych odsłuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...