Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

?? jakiś wiatraczek zamontowałeś?? czy naki się tak nie nagrzewają??

Przy dłuższym, głośniejszym słuchaniu potrafią się dość solidnie nagrzać, lecz otwory w klapie zabudowy dość wydatnie poprawiły cyrkulację powietrza.

Jeśli to nie wystarczy - pomyślę o wymuszonym obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało się posłuchać dziś Laguny (dzięki!).

 

Wskoczył M1 na górę zamiast pa304. Mam wrażenie, że xes to po prostu lepsze Nakamichi. Podobny profil tylko chyba w każdym aspekcie lepszy.

 

Dodał jeszcze więcej przestrzeni, powietrza, mikrodetali. Sprawił, że instrumenty grają bardzo namacalnie, trójwymiarowo. Im dłużej się słucha tym lepiej (i nie chodzi o rozgrzanie systemu).

 

Jest pewna wada poprawy gry tweeterów - czasem się wydaje, że woofery (mimo, że na NakamichI) odstaje od góry - czasem brak niektórych detali na średnicy. Jednak wiem, że jest szansa na zmianę również tutaj :)

 

Aha. System stał się bardzo wymagający ze względu na dobór płyt. Gdy po odsłuchu dobrej płyty nagle wrzuci się gorszą (gorzej nagraną) od razu to słychać i denerwuje to bardzo. Kilka płyt, które z powodzeniem słuchałem w wielu instalkach (u Marka również) nagle tutaj przestało grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świetny system, gratuluje i zarazem ma nadzieję że uda mi się go posłuchać na jakimś spocie :wink:

Mehow - mam pytanko czy przypadkiem z 10 lat wstecz nie kupowałeś zestawu z białego Peugota na Kaszubach? ( Audioson VRX, Focal, przetworniki do sygnału zbalansowanego...) sorki za OT

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam, a testowałeś suba z drugiej strony bagażnika? Bo np. mi i paru innym osobą gra lepiej jak sub jest z prawej strony bagażnika patrząc od tyłu.

Ulokowania Aliante jeszcze nie badałem, choć wstępnie jestem zadowolony.

Inną sprawą jest, że wszystkie suby jakie w tym aucie miałem, grały lepiej ustawione za kierowcą.

Przy okazji jaka zmiana po wyrzuceniu m1?

Nie masz czasem na myśli czegoś dokładnie odwrotnego? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...