Skocz do zawartości

Morel Mt-23 vs Supremo Piccolo


yasica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesteś jedyna osoba, której nie podoba sie najwyższa góra w supremo.

 

A g... prawda, bo ja tez kiedys wydalem 300 Euraczy na te spikersy i sie cholernie rozczarowalem (po 30 minutach wielkiego zachwytu)

Od tamtej chwili hejtuje te przetworniki jak moge i gdzie moge ;)... za gorny skraj ich pasma oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A g... prawda, bo ja tez kiedys wydalem 300 Euraczy na te spikersy i sie cholernie rozczarowalem (po 30 minutach wielkiego zachwytu)

Od tamtej chwili hejtuje te przetworniki jak moge i gdzie moge ;)... za gorny skraj ich pasma oczywiscie.

żeby nie było ze politycznie..... ale ty chyba w takim razie laryngologa musisz odwiedzić..... sorry, że w taki sposób nie daje rady inaczej.....jak by napisać, że 911 to auto trakcyjnie słabe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie ze slabe. Na naszych drogach to i Nivą by go czasem objechal :-D

 

Do laryngologa to predzej wyslalbym tych ży... producentow glosnika znaczy sie.

 

Kazdy ma swoj gust - jak dla mnie w Supremo nie ma skry, nie ma ognia, nie ma ciarek...

 

Spokojnie rzeczowa wymiana zdań i zero wycieczek na inne nacje.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by napisać, że 911 to auto trakcyjnie słabe

 

zależy do czego porównać i w jakich warunkach, dlatego takie stwierdzenia nie mają racji bytu ;)

 

Mi też się Supremo nie podoba, ale ja w ogóle nie lubię morelowego grania, albo nie słyszałem dobrze ogarniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zależy do czego porównać i w jakich warunkach, dlatego takie stwierdzenia nie mają racji bytu ;)

 

Mi też się Supremo nie podoba, ale ja w ogóle nie lubię morelowego grania, albo nie słyszałem dobrze ogarniętego.

To gdzie słuchałeś tego Supremo ? U siebie , na czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba Morelowe Granie, a nie podoba Dego, i SS...

I tak można w koło Macieju... Bezsensowne gadanie

NIe do końca ....... są zalety jak i wady każdego produktu natomiast wypisywać takie rzeczy o przetworniku tej klasy to może jedynie osoba, która nie ma pojęcia o tym jak może zagrać ten przetwornik.......

 

Tylko spokojnie tylko rzeczowa i na poziomie dyskusja.

 

Tylko spokojnie tylko rzeczowa i na poziomie dyskusja.

a co jest nie tak....?

 

A to:

 

ale ty chyba w takim razie laryngologa musisz odwiedzić.....

 

Że niby co niemożna mieć innego zdania?

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A g... prawda, bo ja tez kiedys wydalem 300 Euraczy na te spikersy i sie cholernie rozczarowalem (po 30 minutach wielkiego zachwytu)

Od tamtej chwili hejtuje te przetworniki jak moge i gdzie moge ;)... za gorny skraj ich pasma oczywiscie.

 

Hmm... Nie będę akurat dyskutował o tej "górze" bo to już kwestia osobistych preferencji, ale zadam Ci szybkie, krótkie pytanie.

Jaki znasz jeszcze inny głośnik jak Piccollo/Supremo, który tak genialnie oddaje wielkość instrumentów, jest tak muzykalny i naturalny?

W którym TW czujesz , wielkość talerza, zmianę instrumentu dętego, bo ja osobiście w tyłku mam "luft" na górze(ile tego jest? od powiedzmy 16 KHz do...no właśnie i niektórym już się kończy skala słyszalności), skoro TW wywala się na tak podstawowej sprawie jak zagranie odpowiednio średnicą.

 

Po przesiadce z udziałem średniaka 2.1 z powrotem na 2 way z Piccollo, byłem urzeczony , jak ten tweeeter potrafi zagrać średnicą.

Ale jeśli znasz taki głośnik/głośniki to chętnie poznam Twój typ i przy okazji posłucham, nigdy nie mówię nigdy... :)

 

Z tych , które dane mi było posiadać lub posłuchać jedynie ODR i HT1 stanowią dla nich konkurencję...ale biorąc pod uwagę ,że to mimo wszystko wyższa liga cenowa x2 , to jakoś blado wygląda konkurencja dla morelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to:

 

ale ty chyba w takim razie laryngologa musisz odwiedzić.....

 

Że niby co niemożna mieć innego zdania?

Po pierwsze nie można się pisze a po drugie to nie bierz tak do siebie funkcji Ci powierzonej :)

 

Ok spacja nie zadziałała.

 

Słyszałem że dobre rzeczy same się bronią.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokojnie tylko rzeczowa i na poziomie dyskusja.

 

 

Oczywiście , tylko z uwagą należy tez śledzić opinie wyciągane z byle jakich odsłuchów i byle jakich zestawów , często "strojonych " kolo trzepaka za pomocą neta :wink: . Zwłaszcza gdy mowa o tej klasy przetwornikach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znasz jeszcze inny głośnik jak Piccollo/Supremo, który tak genialnie oddaje wielkość instrumentów, jest tak muzykalny i naturalny?

Jest trochę takich tweeterów. Na Supremo świat się nie kończy, natomiast pisanie o "nich" w ten sposób to już przesada!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , tylko z uwagą należy tez śledzić opinie wyciągane z byle jakich odsłuchów i byle jakich zestawów , często "strojonych " kolo trzepaka

 

No bez przesady... W Gliwicach też nie ma garażu a jakoś coś tam się stroi.... :wink:

 

Jest trochę takich tweeterów.

 

lecz:

 

Z tych , które dane mi było posiadać lub posłuchać

 

Nie uważam się za Alfę i Omegę dlatego:

 

Ale jeśli znasz taki głośnik/głośniki to chętnie poznam Twój typ i przy okazji posłucham, nigdy nie mówię nigdy... :)

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady... W Gliwicach też nie ma garażu a jakoś coś tam się stroi.... :wink:

W Gliwicach mam 3 miejsca gdzie mogę i tylko jedno gdzie lubię :wink: .

Zdania cytuj w całości , albo przynajmniej od przecinka do przecinka

, często "strojonych " kolo trzepaka za pomocą neta :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę takich tweeterów. Na Supremo świat się nie kończy, natomiast pisanie o "nich" w ten sposób to już przesada!!!

Bla bla bla , napisz konkretnie jakie tweetery do CA , a jak nie chcesz pisać to nie pisz wcale .

Po pierwsze nie można się pisze

Daniel ....... no coments.

 

Jak już kogoś poprawiasz to sam nie rób byków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że dobre rzeczy same się bronią.

 

Daniel ....... no coments.

 

Hihi... Dajcie sobie buziaka na zgodę... :wink:

 

A tak odrobinę z innej beczki ale w temacie Morela. czy wiadomo cokolwiek o jakimkolwiek rozwoju, następcach Supremo? W sumie to już dość stara linia głośników. Czy Morel cokolwiek działa w celu przestawienia ich godnych następców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon no coments.

Daniel ....... no coments.

 

Lubię ten głośnik ale wyjechałeś na grubo że głuchy.

 

To co trzeba agitować i na siłę wciskać i wychwalać?

 

Skoro ja biorę tak do siebie moją funkcję to Ty nie bierz do siebie aż tak mocno swojej funkcji

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...