Skocz do zawartości

Morel Mt-23 vs Supremo Piccolo


yasica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Mentor wyprzedził wielu "młodych"

 

A to Ci nowość... :wink:

Ale nie zaszkodziłoby czasami oprócz know how trochę tego polotu i ułańskiej fantazji "młodych" mogły by wyjść wybitne afekty. Kiedy jednemu się chce a drugi wie jak to zrobić i jemu też się chce, przysiąść nad tym. :)

 

Ale poprzedziła je seria mniej lub bardziej udanych prób zanim system zagościł " na stałe ".

Właśnie to miałem na myśli, pytając Szymona czy wziął na to poprawkę , wspominając o szybkim czasie...

 

A czy coś się zmieniło w zielonej od czasu kiedy jej słuchałem, strojeniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie to miałem na myśli, pytając Szymona czy wziął na to poprawkę , wspominając o szybkim czasie...

A skąd miał o tym wiedzieć , ja raczej nie głosiłem wszem i wobec każdego wykonanego kroku .

Ale nie jest tez dla mnie problemem napisać, ze nie odpaliło samo od siebie, a za którymś tam podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest tez dla mnie problemem napisać, ze nie odpaliło samo od siebie, a za którymś tam podejściem.

 

Co nie zmienia faktu ,że jak odpaliło to konkretnie...Niemal jak Koreańska rakieta :wink: A dlaczego "niemal"? Bo podobno ich satelita koziołkuje i spada, w zielonej raczej nic nie spadnie na niższy poziom. Więc efekt lepszy... :D

Ale... A to powiem, jak będzie okazja porozmawiać we dwoje prywatniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy słuchałeś

 

Przed Waszym spotem , nie wiem... jakoś na początku listopada?! He Naka, mam nadzieję ,że chociaż ta moja stacja nabrała mocy przerobowych? :wink: Bo dopiero sobie zdałem sprawę ,że lada chwila Wigilia... I wypadało by aby i drugie zielone coś tam zapitoliło radośnie...Może być nawet "Alleluja"... :)

 

ps.Xrisa spytaj kiedy byłem on drugi, tak pędzi z robotą,że mi chyba chcą razem zrobić prezent pod choinkę... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz sztuczną ? :wink:

 

Nie, żywa... I to dwa tyg temu ścięta... więc tylko patrzeć jak igły zaczną opadać... :)

 

Ty tu pitu pitu a Xris w tech chwili zapiernicza z komorami aż żywica się pali ...

 

Znaczy się ,że jakość poleci jak proces technologiczny tak przyspieszył ,że żywica skwierczy... :D

 

ps. Ja też nie próżnowałem, wieczorami siedziałem po robocie i babciowa znowu powoli zaczyna przypominać auto, cicho się zrobiło, kable ładnie leżą i czekają tylko aby w końcu zmusić je do jakiegoś przepływu elektronów i takie tam... :wink: Więc trochę duszę chłopaków z terminami, co by jednak na wilię dali mi po jakimś gadżecie pod choinkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też dużo pracy ma

 

O tym mnie uprzedzał, więc " nie poczuję się rozczarowany jak coobah supremo" :)

 

ale co mi tam przypominajki muszą byc :]

 

Czasami i robota się może lepiej ruszyć jak ma się ochotę pozbyć paru męczybułek... :rotfl:

 

A tak odrobinę z innej beczki ale w temacie Morela. czy wiadomo cokolwiek o jakimkolwiek rozwoju, następcach Supremo? W sumie to już dość stara linia głośników. Czy Morel cokolwiek działa w celu przestawienia ich godnych następców?

 

Wczoraj to uciekło w dyskusji a jestem autentycznie ciekaw czy morel coś myśli o swojej wyższej serii skoro zrobili ruchy w niższych i odnowili trochę linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy? I jeśli rzeczywiście to czy cokolwiek poza wyglądem się zmieniło i skoro 3 lata temu kupowałem, to którą wersję miałem?

http://www.morelhifi.com/

 

Ma nową fajnieszą siateczkę, polerowany pierścień. Przetwarza więcej "wyższej" góry (zdanie klienta)...... to takie krótkie info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawka. Jest gdzieś u kogoś możliwość odsłuchu, tego nowego Piccollaka?

 

I z tego co widzę, jest także nowy flagowy 2 way, Supremo na tym przetworniku? A co z wooferem, czy ktoś go w PL już słuchał?

 

Ale tak przejrzałem jego specyfikację i nie wiem jak gra, ale rzucają mi się w oczy dość wysoki FS 60 HZ i niewielki skok membrany +- 5 mm i to w maxie.

 

Ale za to nowe supremo ma ciekawy punkt cięcia TW fabryczną zwrotką, 2200Hz 24 dB/okt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo dopiero robi wrażenie :)

 

No w końcu, wykonanie adekwatne do ceny bo przy np produktach Braxa to wyglądał jak jakiś tańszy kuzyn z prowincji... :D

Serio jeśli wiecie kto posiada to chętnie posłucham, może zamiast dyna(szukam na giełdzie) wezmę nowe piccollaki do Bmki o ile grają na jeszcze lepszym poziomie niż stare.

Zawsze to nowy głośnik z GW zamiast jakiś już wylatanych używek.

 

I cena 1,5 tysia za parę a nie jedną sztukę jak u Braxa/ DYNA/ ODR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...