Skocz do zawartości

Powiedzonka o roznych markach aut :)


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe, po co ja sie pucowałem. A miał(a) sie tajemniczo pojawić z gotowym systemem ;)

 

Coobah, naprawdę nic specjalnego i nic drogiego. Z wypasu; pełen m-pakietowy środek łącznie z czarną podsufitówką, klimatronik, półskóry itd. Zewnatrz standart.

Motorek przeciętny w automacie, z 1 ręki od Pani Doktór z kupą rachunków.

 

Reszta na www na przełomie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz kolego, że nie zazdroszcze :D to Ty masz jakieś kompleksy skoro Cie ruszyły trywialne rymowanki stworzone celem wyłapania ludzi ze zbyt ciasnymi rajstopami. Założe sie, że niejedna osoba rzuciła tu tekst o swoim toczydle :D

Luźniej kolego, luźniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do motorów - sam jeździłem Hondą CBR ale przerażały mnie łepki z napisem pod rejestracją CorazBliżejRaju. Poza tym w świecie motorów też jest wiele antagonizmów. Np harleyowcy nie lubią kolesi na ścigaczach - często mówią "pojechał dresiarz a pod nim szlifierka - będzie dla sępów z rowu wyżerka". Na to kierowcy "szlifierek" odpowiadają "lepiej siostrę mieć w burdelu niż braciszka na Harleyu". Ale obie grupy łączy to że nie lubią skuterków :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem wszystko rozumiem. Ale poco to gadać i obrażać kogoś ;p

Jak kogoś obrażają takie gierki słowne to ewidentnie ma problem ze sobą. Posiadając bmw z chęcią czytam śmieszne rozwinięcia tego skrótu i jakoś nie mam kompleksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Troszkę gość ma za mało dystansu do siebie i swojego tdi.

 

Recepta jest jedna na wszystkie bolączki - :rotfl: farba amelinowa :rotfl:

 

Co do CBR to jak ja swoją wyjeżdżam to pod kombi bardzo często zakładam koszulkę na której bardzo trafnie rozszyfrowany jest ten skrót

 

CBR = Całkowity Brak Rozumu

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...