Skocz do zawartości

SEAT CUPRA R by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie przesadzam tylko wiem co mówię. Kupiłem 5DmkII i używałem z L'kami które posiadałem równocześnie z Sony które nadal posiadam. Niestety Canon przez prawie rok używania mocno mnie rozczarował. Ten aparat jest nijaki. Wolałem zabrać ze sobą na sesję a900 niż Canona. Dlaczego ? Jest długa lista rzeczy które mnie w nim wkurzały. Dobry jest jedynie w miarę szybki af i pewny af....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest jedynie w miarę szybki af i pewny af....

TO chyba mnie najbardziej w nim wkurzało ( strasznie słaby był :) ) , dlatego przesiadłem się na D700 . A900 miałem , ale to typowo sprzęt studyjny ( nie nadaje się na repo i gdy mamy troszkę mniej światła )

 

Żeby offtopa nie było fajna fotka i fajna Cupra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, chwalić 5D MKII za AF (praktycznie studyjny aparat z beznadziejnym AF, jednym z gorszych wśród FF. Co oczywiście nie zmienia faktu, ze to bdb pucha, podobnie jak jego poprzednik i następca) heheheh, do czego to doszło... i jeszcze do tego "nijaki".

 

A potemza mało pix w D700, heheheh.... Bez takich herezji, bo od razu widać że to forum CA, a nie foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, chwalić 5D MKII za AF (praktycznie studyjny aparat z beznadziejnym AF, jednym z gorszych wśród FF. Co oczywiście nie zmienia faktu, ze to bdb pucha, podobnie jak jego poprzednik i następca) heheheh, do czego to doszło... i jeszcze do tego "nijaki".

 

A potemza mało pix w D700, heheheh.... Bez takich herezji, bo od razu widać że to forum CA, a nie foto.

 

ancymon nie wiem czy miales kiedykolwiek alfe w rece (watplie) ale w porownaniu do niej af w 5D zapierd... niesamowicie .

 

D700 dla kogos kto siedzi w studio nie istnieje bo ma za mpix , nic w tym dziwnego bo po cos D800 lub D3x wypuszczali , poza tym D700 ma bardzo brzydkie natywne iso na studio

 

Buahahahahaha :):rotfl: :rotfl: :rotfl::)

 

Faktycznie widać ze to forum CA

 

Pozdro dla dla wszystkich CAmaniaków FotoAmatoroEkspertów :D

 

Ale tu na tym forum liczy się żeby auto dobrze grało :P

Czekam w takim razie panie krytyk na choc jedna twoja fotke ktora bedzie tak dobra jak ta Pawla wyzej . Zobaczymy co potrafisz :) , bo jak narazie ani w CA nie blyszczysz to moze w foto bedzie lepiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś czytał forum a nie szukał zaczepki to byś doczytal ze właśnie chwalilem fotki Pawła. Z ciekawości nawet pytając jakiego sprzętu używa.

 

Widać ze chłopak zna się na tym co robi, jego fotki są zrobione profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad kompozycji, ekspozycji ....

 

Jeszcze raz !!!BRAWO!!! Tak trzymać :)

 

Ja nie jestem żadnym krytykiem a śmieje się bo pytając się o aparat dostałem szybka precyzyjna odpowiedz i tyle a tu rozgorzała się dyskusja jaki to aparat jast dobry a jaki chuyyyowy (chyba się forum pomieszalo)

 

Prawda jest taka ze jak ktoś ma pojęcie o fotografii to zrobi lepsze zdjęcie gównianym nawet aparatem a gówniany fotograf nawet EOSEM-1D X nie zrobi dobrego foto :D

 

Więc się tak BURY22 nie zpinaj bo hemoroidów dostaniesz (a o twoich "blyszczących pracach" się nie wypowiadam bo generalnie ich nie ma bo robią cała robotę chłopaki od CA za $ ) pokaz swój błysk a dopiero krytykuj innych za to co robią sami czasami z lepszym, czasami z gorszym skutkiem ale sami. Wywalić kupę $ każdy potrafi ale zrobić samemu coś z niczego już nie każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc się tak BURY22 nie zpinaj bo hemoroidów dostaniesz (a o twoich "blyszczących pracach" się nie wypowiadam bo generalnie ich nie ma bo robią cała robotę chłopaki od CA za $ ) pokaz swój błysk a dopiero krytykuj innych za to co robią sami czasami z lepszym, czasami z gorszym skutkiem ale sami. Wywalić kupę $ każdy potrafi ale zrobić samemu coś z niczego już nie każdy.

Cytuj selektywnie

Odpowiedz

Cytuj

 

Gdybyś był tu chwilę dłużej zobaczył byś moje poprzednie auta które robiłem Sam :) (np. Peugeot Partner)

Jakbyś czytał forum a nie szukał zaczepki to byś doczytal ze właśnie chwalilem fotki Pawła. Z ciekawości nawet pytając jakiego sprzętu używa.

no tak to twoja wypowiedz czego się tyczy ??

Buahahahahaha

 

Faktycznie widać ze to forum CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem. :)

 

Moja wypowiedz była potwierdzeniem- odpowiedzią na wcześniejszy post ancymona O herezjach i nie miała na celu nikogo obrażać czy krytykować. A ty wystrzeliles jak jakiś obrońca uciśnionych. I to właśnie ty jako pan krytyk a nie ja..

 

Wyluzuj chłopie czasem przeczytaj ze dwa razy czasem się cofnij i upewnij a dopiero potem atakuj...

 

Pozdro :P

 

P.s. Moze nie jestem tak dlugo jak ty ale kazdy kiedyś zaczynał :P A twoje poprzednie auto sobie odnajde i pooglądam bo aż tak daleko w starsze projekty się jeszcze nie zagłębialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, chwalić 5D MKII za AF (praktycznie studyjny aparat z beznadziejnym AF, jednym z gorszych wśród FF. Co oczywiście nie zmienia faktu, ze to bdb pucha, podobnie jak jego poprzednik i następca) heheheh, do czego to doszło... i jeszcze do tego "nijaki".

 

5DMKII ma w miarę szybszy af od a900 więc dlatego napisałem wcześniej to co napisałem.

 

za mało pix w D700, heheheh.... Bez takich herezji, bo od razu widać że to forum CA, a nie foto.

 

Herezji ?? D700 ma dużo mpix ?? Żartujesz teraz ?? Miałeś kiedyś a900 w ręce i robiłeś nim zdjęcia ? Bo chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz. Ja robiłem zdjęcia różnymi puchami i mam wyrobione na ich temat zdanie.

 

A porpo możliwości A900 : http://www.audiocar.pl/zdjecia/kkm/piwoo/piwoo1.JPG

Fota JPG prosto z puchy. Porównaj do tego D700 i porozmawiamy na ten temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wyglada to tak. Poprzez problem czasowy z Tw fajnie słucha sie systemu po prawej stronie :).

Woofer gra bardzo fajnie. Nie buczy, kontrabas pokazuje cała swoją wielkość. Sredniak bardzo fajny, melodyjny, nadaje charakteru całemu systemowi. Niestety wysokotonowka nie przemawia do mnie. Gra poprostu jak tani glosnik. Porownalbym bym ja do missiona z chatakteru. Tak w tym momencie gra. Pewnie to nie koniec strojenia systemu i mam nadzieje, ze pokaże jeszcze swój prawdziwy charakter i klasę.

Msk rewelacja :)

 

Paweł montaż jak zwykle na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie strojonko systemowi się jeszcze przyda. Do wymiany jest jeden wzmak i czekamy aż trafi on na pokład Cupry :) Po tej operacji będzie mozna w końcu siąść i zestroić system jak należy.

 

Odnośnie monitora - fakt - dziwnie on wygląda nad F1. Mam pomysł aby wrzucić go zamiast panelu klimatyzacji - czyli w górę. Panel klimatyzacji natomiast przenieść na miejsce monitora. Przeróbka dosyć spora ale będzie o wiele lepiej to wyglądać oraz monitor będzie wyżej. Dzięki czemu nie trzeba będzie patrzeć się w dół aby cokolwiek zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko w tych kubelkach będzie coś zrobić :)

 

Dla chcacego nic trudnego :)

 

 

Autko tak jak rozmawialismy zestroi sie pewnie dopiero za tydzien, wiec na finaly (jesli bedzie) pewnie pojawi sie tak jak jest. co do monitora :) mi nie przeszkadza :) nie jestem hmmm maniakiem kompozycji. Dla mnie ma dobrze dzialac i tyle [: a ten monitorek hmm nawet fajny jest - na pewno lata swietlne lepszy od poprzedniego :)

 

A zmiany ... kurde przez Was troche zachorowalem na F1 na gorze :P ino moje slupki srednio da sie z glowa zrobic, zeby weszly te 'malenstwa'. raczej bede szukal czegos mniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...