Skocz do zawartości

C3 prosty projekt by tbrek :)


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja nie mam tak najgorzej, moja żonka wszystkie ceny zna :wink:

A jest tego trochę

 

U mnie podobnie, podobnie jak mama, bo księguje faktury :)

 

jedną F1kę kupiłem na polecenie żony, wyczuła w tym interes.... no i miała racje, "przyjemności" na wakacjach były za free :)

 

Podobno jesteśmy wychowywani przez żony/dziewczyny pod ich temperament, tak więc trzeba sobie żonki przy okazji utemperować pod nasze potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez zna wszystkie ceny i w sumie przy następnych wydatkach tez będzie znała.

 

Mam tylko mała przewagę ze 2,5 roku temu rzuciłem palenie, ale twierdze ze nadal palę bo kaske którą przepalałem przeznaczam bez skrupułów na gadżety i hobby, także ok 5k rocznie mam poza budżetem domowym :D

 

A z tym temperamentem i temperowaniem to święte słowa :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw skończę, podłącze, i odpalę , potem będę męczył co zrobić estetyczniej :)

czyli miałem rację :P a pisałeś, że zrobisz i koniec

 

[...]zanim podjąłem decyzję że zrobie ją sam, dostałem ofertę ponad 800zł + puszka braxa, czyli wyszłaby prawie 1000 + vat w zakładzie CA

zgadza się, ceny zakładów CA do tanich nie należą. Ja sie pytałem o dwa kawałki plexi nad wzmaki i jeden nad kondzia, chodziło tylko o montaż w płycie, gdzie był już wyfrezowany rowek na pleksi. Wycena zakładu to 550zł + musiałbym kupić nową płytę mdf i nowy materiał (ok. 80zł), bo zakład stwierdził, że nie da rady tu zamontowac plexi, aby ładnie wyszło tak ja chciałem. Jeśli grawer na pleksi to dodatkowo 200zł, czyli razem 750zł. To mnie zmobilizowało.

Znalazłem zakład docinający, frezujący plexi, ogólnie miła atmosfera i zapłaciłem 200zł (zamiast 630zł) i zamontowałem sam.

 

tbrek, jak będziesz kombinował z dystansami i plexi daj znak, podam namiary na zakład.

 

Przestajesz sie interesować ile wydaje na buty, dzielisz ceny sprzętu na 3 i masz spokoj... :)

 

sprawdzony sposób i działa ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem troszkę czasu od rana, w ruch poszła opalarka i materiał zdarty z starej podsufitówki poddał się na nowych słupkach :)

 

DSC03602_800x533.JPG

 

miałem mały problem z wciśnięciem głośników na szmatę, ale od czego jest plastikowy młotek z piaskiem....

 

DSC03606_800x533.JPG

 

DSC03609_800x533.JPG

 

strona prawa...

 

DSC03615_800x533.JPG

 

DSC03619_800x533.JPG

 

zbliżenie....

 

DSC03616_800x533.JPG

 

strona lewa...

 

DSC03617_800x533.JPG

 

DSC03620_800x533.JPG

 

efekt końcowy jest zadowalający, nie pytajcie jak grają, gdyż jeszcze ich w c3 nie podpinałem do pieca :) zapewne zrobię to jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostaje f-VAT tez wrzucam w koszty

 

A nie miałeś problemów przy kontroli, bo jak miałem ów taką kilka lat temu to duże zainteresowanie wzbudził wosk do samochodu za 250 zł i pakiet kosmetyków w podobnym tonie za 1700 zł?

 

A co do włochatości słupków to wydaje mi się że takie są tylko na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no kazdy proboje na swoje wyjsc, tylko co ma powiedziec zwykly Kowalski? :) on zwrot to moze za internet miec tylko :)

Slupki takie swinki wlochate no ale widze, ze to taka sama swinka jak reszta w C3. Troche wystaja, to co mi sie w tym aucie podoba to szyba po plecy :D i tak mimo odstajacych gratki za robotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem w koszty niedawno swojego ODR'a, pytalem czy moge go dac bo radio za 6k do auta za 10k moze wzbudzic ciekawosc, ksiegowa powiedziala, ze nikt nawet nie bedzie patrzyl przy kwotach podatku jakie placimy.

Zreszta moga kontrolowac, radio jest? jest.

 

P.S.

Tomku apropos czekam na FV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się ze wystają.

 

Za niedługo i tak będziesz zmieniać i rzeżba zacznie się od początku :P

 

Fajna robota i najważniejsze ze samemu.

 

P.S. Non stop piszesz ze zdarles materiał z podsufitki a co w miejsce niej poszło czy taka obdarta jeździ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...