Skocz do zawartości

C3 prosty projekt by tbrek :)


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gra bardziej clarionowato niż pioneerowato, Gazownik miał okazję bezpośrednio przyrównać je do 88, i znalazł nawet więcej plusów jak minusów.

 

A co do pochodzenia, to nie widzę różnicy pomiędzy C i P bo zapewne oba produkowane są miedza w miedzę na chińskiej ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje zapewne ze i C i P równiez i A oraz wiele innych są skladane małymi koślawymi chińskimi łapkami :rotfl:

 

Fakt jest ze zwykle foto nie odda tego co w realu bo na zywo widzialem twojego klarka i prezentuje sie fajnie, moj P tez na żywo mi się podoba a na zdjeciach oba wyglądają jak "kupa" :zalamany:

 

wychodze z zalożenia ze włascicielowi ma sie podobać i zadowalać tym jak gra. Jeżeli tobie sie podoba to jest zaaaje... a reszta to "pył i powietrze" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wnętrza pasuje, ramka dookoła jest lakierowana na bialą perłę, front panel radia jest znów taki niby czarny wysoki połysk, do tego dobrałem wreszcie kolorystykę pod oświetlenie wnętrza, tak więc wkomponował się idealnie.

 

A to nie F1 czy ODR za kilka, czy kilkanaście tysi aby wymagać od niego polerowanej kwasówki czy drapanego aluminium, jak na zwykłe radio poniżej 1000zł nie wygląda aż tak źle, srebrny plastik w macie udający aluminium wyglądałby gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100 % srebro w macie to bylaby porazka :zalamany:

 

a na zdjeciu to nawet nie widac za bardzo ze ramka jest perlowa. biorac pod uwage roznice miedzy foto a realem jakie przewaznie wychodza to jestem sobie to w stanie wyobrazic :hyhy: a jak oswietlenie sie jeszcze zgrywa z reszta to juz jest wogole bombka.

 

ja teraz jak za 2 tygodnie bede mial czas musze cos ze swoja ramka zrobic bo to dopiero wyglada jak "kupa" no ale te ramki z allegro do Signum niestety sa lipne i niedopasowane wiec bedzie trzeba ja podrychtowac po swojemu, mam tylko nadzieje ze znajde na to czas i samozaparcie bo troche innej roboty tez mi zostalo do ogarniecia :hyhy:

 

milego sluchania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milego sluchania :wink:

 

a właśnie sobie posłuchałem...

 

jak nie da rady ogarnąć SP-wooferów pod ten system, chyba wylecą w zamianie na jakieś papierzaki, tak jak w KA mi z upgradem pasowały, tak tu nie za bardzo, grają zbyt punktowo, nie mają tej wagi co papier, może w tym tygodniu znajdę czas i podstawię Matrixa 6.1 na próbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bolało ? TOmek był dla ciebie delikatny ? :D

 

Reszta uwag tyczyła się poprawek w systemie :) Jednego babola już znalazłem, drugi wykrusza się sam z każdą godziną słuchania, a trzeci.... no zobaczymy czy to mój brak wiedzy na ogarnięcie, czy warunki są niekorzystne w tym samochodzie.

 

A co do braxów.... już jeden wylądował :) a piecy nie wstawię z braku miejsca :), to jednak wół roboczy, robiący 1500-2000km tygodniowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś mały up-grade systemu, choć niejedna osoba nazwałaby to down-gradem :)

 

DSC04237_800x533.JPG

 

Trzeba dać czasu na rozruszanie głośniczków, pierwsze wrażenie pozytywne, grają bardziej miękko niż SP, średnica jest bardziej delikatna, mają też więcej "dołu" choć kosztem twardego kicka.

Co do reszty, wyjdzie w praniu jak się wygrzeją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie zagrał lepiej od Braxa :rotfl: ;p

 

Nie będę nawet przyrównywał, bo Brax nigdy w te drzwi nie wleci, ale co do Dego, to jest różnica w tym aucie na plus, szczególnie że 8' sub do tytanów nie należy.

Monacor ma niższe zejście, bardziej miękkie i mocniejsze, ale kosztem twardego kicka, którego degolowi nie brakowało, lecz ja wolę bardziej tłusto więc mi odpowiada.

Dodatkowo monacor zadowala się mniejszym prądem niż SP, i to słychać, jest lepsza kontrola, jak SP potrafił czasem przybuczeć, tak tu się to nie przytrafiło.

 

A tak na marginesie, mam coś ciekawszego do potestowania, jak szukać wyżsszości braxa nad degolem, czy monacorem :D

post-3212-0-04126900-1349711704_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prosty projekt" był jak w tytule trzeba bedzie zmienić tytuł na "troszkę mniej prosty projekt" :wink:

 

i zaczeła sie jazda :szok::hyhy::szok:

 

mi tez sie odr-y podobaja ale w kieszeni dziura :rotfl:

 

Panele / vel ODRy testuje w alero, C3 to prosty projekt i tak pozostanie.

 

Ten na dole jakis taki do mojego podobny ;)

 

Piotrek zbieraj się z tym Berlingo, bo widzisz co na testy czeka, łącznie z 3 prockami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...